• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

2018 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    344

plojovic

Gülüşlerinizle Alkışlayın Beni⚛️ S🍀S
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
12.015
13.278
merhaba herkese bende 9 aralıkta geç döllenme ile hamiş olduğumu öğrendim umarım isteyen herkes olur 23 yaşındayım bi kızım var 3.5 yasında kardeşi olacak çok mutluyum ve cok heyecanliyim
Gozunaydin :)
Saglikli haberler alin insallah hep.
Seninki pek Eylul'e kalmaz sanki :) Agustos annelerini kacirma derim :)

Onur_hira

1 prens 💙 ve 1 prenses annesi 💖
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2017
1.990
3.008
Baktım ki sadece 1 tane konu var bi tane de ben açayım dedim 2018 Eylül anneleri ☺gelin beraber şafak sayalım ❤ ve sağlıklı bir şekilde bebislerimize kavuşalım inşallah

meyraacnl

Hayat bana yeniden gülümsedi 🥰
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2017
1.850
1.507

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-08-2020

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 157 gün kaldı.

Bebeğinizin kulağı artık başın iki yanında çıkıntı yapmaya ve gözleri yan taraftan ziyade ön tafa doğru bakıyor. Plasenta bebeğinizi sağlıklı tutmak için hizmet ederken aynı zamanda sizin sağlığınızı korumada da önemli bir rol oynamaktadır. Plasenta, globulinleri ve kanda bulunan doğal bileşenleri sentezleyerek enfeksiyonları önler. Bebeğinizin diş minesi oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

BeyazOrkidem

“Hasbünallah ve nî’mel vekîl”
Pro Üye
25 Mart 2007
13.008
4.650
Ay süper ya eylül annelerı de acılmıs

meyraacnl

Hayat bana yeniden gülümsedi 🥰
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2017
1.850
1.507
Yok ben 3 Doğum yaptım 3üde normal biaksilik olmadıkça sezaryen düşünmem
Eğer ılkı sezeryansa mecbur cnm bende normal olsun ısterdım ama olmayınca olmuyor ıste

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-08-2020

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 157 gün kaldı.

Bebeğinizin kulağı artık başın iki yanında çıkıntı yapmaya ve gözleri yan taraftan ziyade ön tafa doğru bakıyor. Plasenta bebeğinizi sağlıklı tutmak için hizmet ederken aynı zamanda sizin sağlığınızı korumada da önemli bir rol oynamaktadır. Plasenta, globulinleri ve kanda bulunan doğal bileşenleri sentezleyerek enfeksiyonları önler. Bebeğinizin diş minesi oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

plojovic

Gülüşlerinizle Alkışlayın Beni⚛️ S🍀S
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
12.015
13.278
Eğer ılkı sezeryansa mecbur cnm bende normal olsun ısterdım ama olmayınca olmuyor ıste
Oyle bir mecburiyet yok aslinda,hamile kal da insallah doktorunla bu konuyuda konusursun istiyorsan.
Allah hayirlisiyla en kisa zamanda nasip etsin.

Yukarı Alt