2018 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    344

meyraacnl

Hayat bana yeniden gülümsedi 🥰
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2017
1.850
1.507
Oyle bir mecburiyet yok aslinda,hamile kal da insallah doktorunla bu konuyuda konusursun istiyorsan.
Allah hayirlisiyla en kisa zamanda nasip etsin.
Biliyorum ssvd var ama benim çatı darlığım olduğu ıcuuuunn yapamıyorum cnm

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-08-2020

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 161 gün kaldı.

Bu hafta içinde bebeğiniz hızlı ve tüm vücut olarak büyüdü. Mecvut yapı ve uzuvları genişledi ve daha gelişmiş hale geldi. Bebeğinizde yeni bir yapı oluşmadı. Bebeğinizdeki büyüme atağı, aynı şekilde sizde de gözleniyor. Meyve, sebze, tahıl, kepek gibi içinde yüksek miktarda lif içerin gıdalar tüketmek, kabızlık sorununuza yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Ulku1007

Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2017
230
63
Baktım ki sadece 1 tane konu var bi tane de ben açayım dedim 2018 Eylül anneleri ☺gelin beraber şafak sayalım ❤ ve sağlıklı bir şekilde bebislerimize kavuşalım inşallah
Çok iyi olmuş hayırlı uğurlu olsun bende Eylül 28 beklenen annelik tarihi size bir sorum olacaktı siz keseyi gördünüz mü ve bhcg niz kaç çıkmıştı en son

anasininkizi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2016
260
238
Merhaba aynı gunler anne olacağımız tarih siz keseyi gördünüz mü bhcg biz kaç çıktı en son
Canım ben adetime 4 gün varken 11 aralıkta öğrendim gebeliğimi ilk b hcg 444
15 aralıkta b hcg 4079 geldi benim değerlerim çok yüksek geliyor
Ben bir kez ultrason yaptırdım oda 15 aralıktı görünmedi doktor değerlere bakma daha çok yeni gebesin tahmini 2,5 - 3 hafta içindesin dedi
10 gün sonra çağırdı kese için

Siz de tahminimce görmediniz daha? B hcg niz ne durumda ?

Ulku1007

Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2017
230
63
Canım ben adetime 4 gün varken 11 aralıkta öğrendim gebeliğimi ilk b hcg 444
15 aralıkta b hcg 4079 geldi benim değerlerim çok yüksek geliyor
Ben bir kez ultrason yaptırdım oda 15 aralıktı görünmedi doktor değerlere bakma daha çok yeni gebesin tahmini 2,5 - 3 hafta içindesin dedi
10 gün sonra çağırdı kese için

Siz de tahminimce görmediniz daha? B hcg niz ne durumda ?
Benim de bugün adet gunumdu HCG 333.86cikti kese görülmedi HCG yükseliyor mu onun için Çarşamba tekrar gel dedi

Yukarı Alt