• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

tuana05

Canim kizim benim sukurler olsun
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2017
630
777
merhaba cnm bende vitaminlere basladim eylulde adet olunca gidicem ignelere baslicam ins

hilal1907

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2014
4.197
3.933
Kimse yok mu yaptıracak özellikle Ankara ??
Bende ankaradayim ama ekim ayini bekliyorum ekimde tedaviye baslayacagim hayirli olur insallah
merhaba cnm bende vitaminlere basladim eylulde adet olunca gidicem ignelere baslicam ins
Hangi vitaminleri aliyorsun bende dr ile gorustum impryl diye bisi onerdi bu gun alicam tedaviye kadar kullanicam aytica kornzim aliyorum

susunaz

Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2018
89
81
Bende ankaradayim ama ekim ayini bekliyorum ekimde tedaviye baslayacagim hayirli olur insallah

Hangi vitaminleri aliyorsun bende dr ile gorustum impryl diye bisi onerdi bu gun alicam tedaviye kadar kullanicam aytica kornzim aliyorum

İnşallah hayırlı olur hepimiz için benim eşim impryl kullanıyor o da yeni başladı

Yukarı Alt