Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    324

Dimplesbaby

Başlangıç:80.3 güncel :76.3 hedef:68
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2017
1.176
1.641
Karışmak gibi olmasın da inek sütünü günden 400 mlden fazla tüketmeleri hem iştahsızlığa hem de Demir eksikliğine neden oluyor diye biliyorum, doktorumuz da söyledi. Ben benimkine hiç içiremiyorum, o ayrı konu.
Merhaba canım ben ne zamandır girip yazamıyorum benim oğlumun iştahı yerinde maşallah ya hatta başkalarının yanında yedirmek bile istemiyorum nazar olcak diye 2 gün önce kan tahlilleri yapıldı bütün derğdtldti maşalah çok iyi çıktı kan ilacı kullanmana bile gerek yok dedi bence yiyen içen çocuktan zarar gelmez ne kadar isterse veriyorum ben süt zaten mama içmedi çok uğraştım

Happymumandson

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2018
249
350
Artık kimse yazmıyor buraya, üzücü. Aşımızı olduk biz hiç bir yan etkisi olması çok şükür. 2 yaşına kadar 2 doz şeklinde 3 ay arayla yapılabiliyor 2 yaşından sonra tek doz yapılıyormuş aldığım bilgi bu şekilde sağlık ocağından, herkese iyi günler

lolita555

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015
7.456
5.415
Artık kimse yazmıyor buraya, üzücü. Aşımızı olduk biz hiç bir yan etkisi olması çok şükür. 2 yaşına kadar 2 doz şeklinde 3 ay arayla yapılabiliyor 2 yaşından sonra tek doz yapılıyormuş aldığım bilgi bu şekilde sağlık ocağından, herkese iyi günler
Smdi kafam karisti bak :) doktor dun tek doz dedi bize ama menenjit asisi icin.sordum kac doz diye tek doz dedi 🤔

duygumit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2009
282
205
Ben de 2 yaşından sonra tek doz diye biliyorum. Yaptırmadım. 2 oğlum var biri 9 yaşında ona da yaptırmadım. Yani olduğunu bilmiyordum. Sene içinde bir tanıdığım 8 ve 13 yaşındaki çocuklarına yaptırdı tek doz dedi. Nedenini bilmiyorum ama ben de öyle duydum

Zeneze

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2017
577
869
Hem ne kadar sure ne vermedigini bilemem demissin hemde baya bi onyargili yorumun..once bi anlamak lazim bence karsidakini dogru yorum icin.gereksiz emzirmemek demissin oda senin fikrindir saygi duyarim
Sonuçta bir bebek annesisin lolita kırıp, üzmeyim. Mama alsın diye emzirmeden mahrum bırakma diye yazdım. Yani istediği halde bilerek emzirmediğin izlenimi olmuş. Öyle anladığım için dedim. Her neyse ne şekilde olursa olsun sağlıkla büyüsün

lolita555

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015
7.456
5.415
Sonuçta bir bebek annesisin lolita kırıp, üzmeyim. Mama alsın diye emzirmeden mahrum bırakma diye yazdım. Yani istediği halde bilerek emzirmediğin izlenimi olmuş. Öyle anladığım için dedim. Her neyse ne şekilde olursa olsun sağlıkla büyüsün
Caniiiim mahrum birakmadim zaten ben..sadece epi topu bi saat emmedi:KK66:illada meme diye tutturmadi zaten.niye uzelimki zaten birbirimizi dimi.hepimizin bebegi saglikla buyusun ins..😉

lolita555

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015
7.456
5.415
Kizlar selam..sabahlari bazen ogluma 1 orta boy muz ve tam yumurta yedriyorum.ikisini ezip veriyorum.yumurtayi tek asla yemiyor.ama yeterli gelirmi ???doyururmu sizce ?

duygumit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2009
282
205
Kizlar selam..sabahlari bazen ogluma 1 orta boy muz ve tam yumurta yedriyorum.ikisini ezip veriyorum.yumurtayi tek asla yemiyor.ama yeterli gelirmi ???doyururmu sizce ?
Ben 1 aydır falan kahvaltılarını karıştırmadan veriyorum. Yumurtayı rafadan yediriyorum bazen yemiyor. Sıcaklardan sanırım. Ekmek falan hiç yemiyor. Kaymak pekmez peynir domates ne varsa yediği kadar yediriyorum. Bence muz ve yumurta doyurucu olur. Kahvaltıdan 1 ya da 1 buçuk saat sonra da mama yiyip uyuyor. Az yediğinde de aynı süre sonra veriyorum mamasnı. Mesela az yediği öğünlerin hemen ardından siz farklı şeyler yediriyor musunuz öğününü tamamlaması için

Yukarı Alt