• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinize öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?


 • Ankete Katılan
  327

neverland85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2015
303
754
Bağcılar Medipol hastanesini tavsiye ederim yakın olarak. Oğlumu orda doğum yapmıştım memnun kalmıştım.
Doğumdan önce odanız belli değil direkt doğumhaneye giriliyor yazmış biri bu doğru mu
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-04-2020

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 8 gün kaldı.

Yeni doğmuş bir bebeğin göbek kordonu ortalama uzunluğu 610 mm. dir. Ama göbek kordonunun, boyu 127 mm.den 1,219 mm.ye kadar değişebilir. Bebeğiniz pelvisin tabanına yerleştiği zaman, kendinizi beceriksiz ve dengesiz hissedebilirsiniz. Bunun nedeni bebeğinizin yer değiştirmesinden dolayı ağırlık merkezinizinde değişmiş olmasıdır.Şu aşamada bebeğinizin araç koltuğunu arabaya koymanız unutmamanız açısından önemli olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sukufenazz

Hayırlısı..
Kayıtlı Üye
25 Mart 2018
1.371
2.289
Aynen canım sağlıklı olsunda ama dediğin gibi ilkinde ne rahatmışız şimdi gece ağlamalarında çok zor kalkıp odasına koştur kucağıma alıyorum ,valla zorlanıyorum yalan yok.Sabah çok aç kalkıyorum ama önce oğlanı beslemem gerekiyor çünkü yeri göğü inletiyor,öyle böyle 26 hafta ettik 40 ıda görecez inşallah ama eylülde çocuğu anneme bırakacam 2 ay kadar orada kalacak kasımda doğumda gelecekler.Çalışacam çünkü bakacak kimseyide bulamadım hem bana da kolaylık olur diye düşündük.Canım ilki erkekti şimdiki kız.Ben ilkinde erkek olacağını hissetmiştim bunda da kız gibi hissettim ve doğru çıktı.Sadece karnımdan dolayı acaba erkekmi diyordum çünkü ilki gibi sivri ve çıkıntılıydı ama alakası yokmuş.Anne hissediyor bence,sen ne hissediyorsun??
Kız düşünmezler tabi delilik bence bu yaptığımız :rolleyes: :KK48:

Ohhh valla mis ne güzel o laf anlar zamanda olucak sen 2.yi bekeleyeceksin.Hem ana okulu da var,süper valla.
Ben kucağına da alamıyorum canım beşiğe koyarken beşikten alırken kucağına alıyorum. Diğer bebeğime bir şey olur diye korkuyorum. Bizde 12.haftayı doldurduk çok şükür erkek gibi hissediyorum bu sefer. 3 hafta sonra kontrolüm var o zaman belli olur dedi doktorum. Evet canım takip edelim birbirimizi destek olmuş oluruz.
 

Sm2014

🤗🤗
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2017
3.024
5.917
Canım özel mesaj gelmedi bana. İyi cesaret ettik 2. çocuğa sanırım bizden başka 2018 haziran annelerinden hamile olan yok şuan. Hayırlısı olsun. İlkine göre bu daha zor geçiyor çünkü sürekli kızımın peşinden koşmak zorundayım. İlk hamilelikte sürekli dinleniyordum. Neyse canları sağolsun sağlıkla olalım kucağımıza senin neyin olacak cinsiyet bellidir. İlki neydi. Benim bunu henüz öğrenemedim. Evet canım takip edelim birbirimizi hem destek olmuş oluruz.
Ben de varım sürpriz oldu daha bir kaç gün önce idrar testi ile ögrendim planlamıyorduk :anneadayı: heyy kızlar nasılsınız
 

sukufenazz

Hayırlısı..
Kayıtlı Üye
25 Mart 2018
1.371
2.289
Ben de varım sürpriz oldu daha bir kaç gün önce idrar testi ile ögrendim planlamıyorduk :anneadayı: heyy kızlar nasılsınız
Canımmm hayırlı uğurlu olsun çok sevindim. Yine aynı topikte yeni bir hamilelikle beraberiz ayy ne güzel yaa :KK36: :KK73: :anneadayı: Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah haziran 2018 hamilelerinden yeniden hamile olan 3 kişi olduk . :anneadayı::KK200:
 

Yukarı Alt