2018 Kasım Bebeklerinin Cicileri :)

Emira SY

Mutluluğun resmini çizen üye :)
ÜZGÜN
Pro Üye
Anneler Kulübü
14 Aralık 2015
11.972
30.618
Ayy cok duygusalsin ne guzel ogluslarin ve gelinlerin cok sansli olcak :KK200: buyuduklerinde anne biz nasil olduk diye sorduklarinda tek tek gosterirsin hepsink cok heyecanli. Benim babamda gunluk tutuyomus hai hergun degil de donem donem. Mesela anneme askerdeyken yazdigi mektuplari okumustum lisedeyken cok duygusuzdu :KK70: bana oyle gelmisti biraz resmiydi sanki. Ben hic duygusal degilim ama ilk tulumu ilk battaniyeyi fln saklamayi dusunuyorum anisi olan seyleri bide album yapicam simdiye kadar ultrason resimlerini. Ilerde duzeni olunca veririm diye. Ama mektup yazamiyorum yaa. Benim esim yazar o islerden iyi anliyor. 1 kutu bana yazilan mektubu var bende 3 kez fln cevap yazmistim mektuplara onlar duruyor ani olarak. Bu akilli telefonlar cikti cikali romantiklik oldu bence :KK70:

Ben de hergün yazmıyorum canım önemli şeyleri yazıyorum :) öğrendiğim günü, babasına nasıl söylediğimi, ya da mesela ilk tekmesini, ilk adımını, ilk disini filan not ediyorum. Geçirdiği hastalıklar yapılan aşılar filan...

rabarbaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2013
1.715
1.974
Kizlar cogunuz alisveris isini bitirdi. Simdi ne alayim ne kadar alayim modundayim. 3 5 parca bisiler almistim ama annemin aldigi hastane cikisindan baska yeni dogan yok. Bide baktim aldiklarim genelde 56 cm oglumun yeni dogdugunda giydigi ayakli tulumla karsilastim baya bi fark arada. Oglumda kiyafet isini cok abartmistim ve cogunu giyemedi cocuk cabuk buyudugunden simdi asil maruzatim yeni dogan yani 50 cm kac cit citli body kac ayakli alt. Kac tulum ve alt ust alsam idare eder. Ilk bi ay bizi kurutma var evde acil olarak yikayip kurutmada sorun yasamam 10 ar adet cokmu olur 6 7 ser adet azmi olur anam nasilda unutmusum herseyi.

Zehra_mda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2014
2.775
5.208
Kizlar cogunuz alisveris isini bitirdi. Simdi ne alayim ne kadar alayim modundayim. 3 5 parca bisiler almistim ama annemin aldigi hastane cikisindan baska yeni dogan yok. Bide baktim aldiklarim genelde 56 cm oglumun yeni dogdugunda giydigi ayakli tulumla karsilastim baya bi fark arada. Oglumda kiyafet isini cok abartmistim ve cogunu giyemedi cocuk cabuk buyudugunden simdi asil maruzatim yeni dogan yani 50 cm kac cit citli body kac ayakli alt. Kac tulum ve alt ust alsam idare eder. Ilk bi ay bizi kurutma var evde acil olarak yikayip kurutmada sorun yasamam 10 ar adet cokmu olur 6 7 ser adet azmi olur anam nasilda unutmusum herseyi.
Eger kurutma varsa 10 tane cok bence 5 tane falan hayli hayli yeter. Bende kurutma falan yok ona ragmen 5 tane anca alamisimdir.

Zehra_mda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2014
2.775
5.208
Hediyeliklerimi hazirlamaya başladım çok zevkli:emir_bebek::KK49:
Screenshot_20180825-224724_Gallery.jpg

pullubiber

‍‍‍konuşkan üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2015
2.392
3.487
34
Daha once aydingelini aydingelini lolyseker satan site bulmustu ya o siteden mavibeyaz 1 kg akide sekeri aldim 14tl 500 lu diyodu paket 50 tane 29cc mini kavanozu dolu dolu doldurdum daha da yarim paket artti aklinizda olsun...iyi oldu ya hem baya baya ucuza geldi hemde yenilcek cope gotmiycek kavanozuda ne isterlerse yaparlar artik
Screenshot_20180826-133208_Chrome.jpg

minikizmit

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2015
1.125
1.648
34
Daha once aydingelini aydingelini lolyseker satan site bulmustu ya o siteden mavibeyaz 1 kg akide sekeri aldim 14tl 500 lu diyodu paket 50 tane 29cc mini kavanozu dolu dolu doldurdum daha da yarim paket artti aklinizda olsun...iyi oldu ya hem baya baya ucuza geldi hemde yenilcek cope gotmiycek kavanozuda ne isterlerse yaparlar artik
Eki Görüntüle 2182390
Canım nasıl bir kavanoza koydun aslında çok mantıklı çok güzel olur fiyatında uygun oluyo geçen çikolata sordum tanesi 9 liraya geliyodu çok pahalı oluyor

pullubiber

‍‍‍konuşkan üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2015
2.392
3.487
34
Canım nasıl bir kavanoza koydun aslında çok mantıklı çok güzel olur fiyatında uygun oluyo geçen çikolata sordum tanesi 9 liraya geliyodu çok pahalı oluyor
Canim bak bu kavanozlardan almistim gecen sene 200 tane kizin dis bigdayi icin almistim yesil kapaklisindan sonra dogumgununde de kullandim ordan kalanlari kullandim.kiz tlfnumu yere dusurdu kamerasi acilmiyo yaptiklarimin fotosunu cekemiyorum 1 2 gune duzelsin yapilmisinida eklerim.tavsiyem kavanoz alirsan 100 lu 200 lu filan al dogumgunu dis partisi v.s. hazir hediyelik iyi oluyo,gecen yilda 2kg recel alip onlara doldurup dagitmistim,
Screenshot_20180826-153601_Google.jpg
dis bugdayinda da bugday koymustum ustune sticker tamam :) esim bile diyo ne bereketli cikti bu kavanozlar habire bisey doldurup dagitiyosun :)

minikizmit

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2015
1.125
1.648
34
Canim bak bu kavanozlardan almistim gecen sene 200 tane kizin dis bigdayi icin almistim yesil kapaklisindan sonra dogumgununde de kullandim ordan kalanlari kullandim.kiz tlfnumu yere dusurdu kamerasi acilmiyo yaptiklarimin fotosunu cekemiyorum 1 2 gune duzelsin yapilmisinida eklerim.tavsiyem kavanoz alirsan 100 lu 200 lu filan al dogumgunu dis partisi v.s. hazir hediyelik iyi oluyo,gecen yilda 2kg recel alip onlara doldurup dagitmistim, Eki Görüntüle 2182414 dis bugdayinda da bugday koymustum ustune sticker tamam :) esim bile diyo ne bereketli cikti bu kavanozlar habire bisey doldurup dagitiyosun :)
Tamam canım teşekkür ederim bende pembe alıp yapayım

aydingelini

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2018
4.446
9.733
26
Ben de külahlar oluyo ya kartondan onlardan alıp içine akide şekeri ve lokum alıp kendim yapıp dağıtıcam üstüne de sticker yapıştırıcam. 50tane o karton külahlar 10 tlydi çarşıda.
Bide şerbet dağıtmak için bardaklar aldık nazar boncuk ve kurdele onlarıda bardak üstüne kurdele yapıp silikonla yapıştırıcam. Daha neler yapar dağıtırım bilmiyorum ama aşırıya kaçmıcam ben çünkü bizim buralarda 3 4 çeşit dağıtıyolar eve gitmeden de çöpe atıyo millet yazık günah..