• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

2018 Ocak Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    260

cerenkar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2013
3.655
1.901
30
merhaba kızlar uzun zaman oldu buraya uğramamıştım.hamilelikte ne güzel paylaşımlarımız olmuştu..şimdi yeniden bebek bekliyorum konuya uğrayayım dedim zaman ne kadar hızlı geçiyor neler yapıyorsunuz...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-02-2021

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 146 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin boyun dibi bölgesinde, göğüs kemiğine doğru, kasık ve üretra (idrar yolu, vücuttaki idrarın dışarı atıldığı tüp) yakınlarında ısı üreten kahverengi yağlar oluşmaya başlar. Kahverengi yağların koruyucu özelliği vardır. Bebeği soğuk ortamlarda sıcak tutar. Kahverengi yağlar yenidoğan bebeklerde olurlar. Yetişkinlerde sadece izleri kalır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 16 cm oldu. Ağırlığı ise yaklaşık 300 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Hellohappiness

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2016
1.116
1.922
35
merhaba kızlar uzun zaman oldu buraya uğramamıştım.hamilelikte ne güzel paylaşımlarımız olmuştu..şimdi yeniden bebek bekliyorum konuya uğrayayım dedim zaman ne kadar hızlı geçiyor neler yapıyorsunuz...
Hayirli olsun. Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin 🙏

sevmkee

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2015
1.080
1.212
Hayırlı günler arkadaşlar EBEBEK İNTERNET SAYFASINDA ÇOK GÜZEL KAMPANYA ÜRÜNLER .hem nevresim hem bebek çantaları,bebek üstleri derken çok uygun Ve güzel ürünler kacırmayın derim 🙈.....

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-10-2020

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 31 gün kaldı.

Bebeğinizin diş etleri artık mahyalı (kapanmış) ve ilk dişler çıkacakmış gibi görünüyor. Siz çok tercih etmesenizde bebeğinizin besine ihtiyacı var. Çeşitli küçük öğünler bu noktada birçok kadın için en iyisidir. Fotograf makinanızı çantanıza koymayı unutmayın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

cerenkar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2013
3.655
1.901
30

Bugün bebeğinizin boyun dibi bölgesinde, göğüs kemiğine doğru, kasık ve üretra (idrar yolu, vücuttaki idrarın dışarı atıldığı tüp) yakınlarında ısı üreten kahverengi yağlar oluşmaya başlar. Kahverengi yağların koruyucu özelliği vardır. Bebeği soğuk ortamlarda sıcak tutar. Kahverengi yağlar yenidoğan bebeklerde olurlar. Yetişkinlerde sadece izleri kalır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 16 cm oldu. Ağırlığı ise yaklaşık 300 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

cerenkar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2013
3.655
1.901
30

asya ali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2017
357
440
Hayırlısı olsun ceren.Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin insallah.ben ikinciyi dogurali çok oldu :)11 aylik bir bebem var.2 kız annesi olmak cok guzel tabi :)ama soyle de bir gerçek var tek çocuk hiç çocukmuş :)))

yardm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2011
1.563
848
Hayırlısı olsun ceren.Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin insallah.ben ikinciyi dogurali çok oldu :)11 aylik bir bebem var.2 kız annesi olmak cok guzel tabi :)ama soyle de bir gerçek var tek çocuk hiç çocukmuş :)))
Senin bebeğinde hayırlı olsun.. Ne güzel iki çocuğun olmuş.. Tabiki çok zordur Allah kolaylık versin canım.. Ama olmasıda çok güzel.. İnşallah bizede nasip olur sağlıklı sıhhatli hayırlı evlad..