• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

2018 Ocak Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    260

pastadelisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2010
1.362
1.298
Sevgili anneler çocuklarımız 20 aylık oldu sizler nasıl vakit geciriyorsunuz İstanbul da olanlar için çocuklarımızi bir araya getirmek ister misiniz yaşıtlarıyla vakit geçirmeleri çok güzel olur
Bence güzel fikir.katılım olursa uyarım bende.

Hellohappiness

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2016
962
1.629
Sevgili anneler çocuklarımız 20 aylık oldu sizler nasıl vakit geciriyorsunuz İstanbul da olanlar için çocuklarımızi bir araya getirmek ister misiniz yaşıtlarıyla vakit geçirmeleri çok güzel olur
Daha dün bdv'de bir konuya keske kk'da ayni yas grubunda cocuklari olan annelerle tanisma grubu olsa, biz kahve icerken cocuklar sosyallesse diyordum bugün bu mesajinizi gördüm. Ben de katilmak isterim. Ama buradan nasil organize olunur ki? Böyle bir baslik falan mi acmak lazim?

egemenhalit

Rabbi heb lî mines sâlihîn..
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2013
2.385
1.440
Selam anneler nasilsiniz.
Uzuuuuun bi aradan sonra girebildim kk.. oğlum 2.5 yaş sınırına geldi dayandı.. abisi 6 yaşında..evde sürekli bir kavga .. oyuncaklar evin heryerinde... kızım 13 yaşında o artık bir ergen..sizler nasılsınız bebisler büyüdü artık.. şu korona da bitse de sokağa çıksak

Kbram2017

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2017
774
460
İstanbul'daki hamileler hangi hastane. DOktora gidiyorsunuz bakalım belki aynı doktora bile gidebiliriz yada belki komşuyuz

Özel Okmeydanı / Osman Batur benim
Merhaba çok zaman olmus siz yazalı ama ben doktorumu değiştirdim ve Osman batur a gidiyorum aslında daha önce de gitmiştim ama gebe değildim haliyle insan gebeyken daha tedirgin oluyor kendisine daha önce bir yada iki kere gittim. Gebe olarak siz memnun kaldınız mı ?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-10-2020

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 138 gün kaldı.

Amniyotik sıvı bebeğin hareketi desteklemek için mükemmel bir maddedir. Bebeğiniz amniyotik sıvı içinde takla, bükülme, keskin dönüşler gibi her türlü hareketi yapabilir. Amniyotik sıvı bebeğinizin büyümesi ve gelişmesinde çok önemlidir. Amniyotik sıvı bebeğinizin neşeli, sıcak ve temiz kalmasını sağlar. Bebeğinizin cildini koruyon Verniks tabakası hala bebeğinizin cildinde.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

speedy-gonzales

Carpe Diem
Pro Üye
11 Mart 2008
56.790
4.482
Merhaba çok zaman olmus siz yazalı ama ben doktorumu değiştirdim ve Osman batur a gidiyorum aslında daha önce de gitmiştim ama gebe değildim haliyle insan gebeyken daha tedirgin oluyor kendisine daha önce bir yada iki kere gittim. Gebe olarak siz memnun kaldınız mı ?
Merhaba,
2014 yılında kızıma orwds doğum yaptım.
Osman baturdan fazlasıyla memnundum.
Tercihiniz doğru olmuş. Şimdi nasıl iyi mi bende bilmiyorum giderseniz selamımı söyleyin ☺

Kbram2017

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2017
774
460
Merhaba,
2014 yılında kızıma orwds doğum yaptım.
Osman baturdan fazlasıyla memnundum.
Tercihiniz doğru olmuş. Şimdi nasıl iyi mi bende bilmiyorum giderseniz selamımı söyleyin ☺
Aleykümselam 😊 evet gayet iyiydi. Ben tüp bebek annesiyim tedirginliğim o yüzden galiba. 18 haftalık gittim ama cinsiyetine bakmadı daha erken dedi konuşturmadi bile 😀

Amniyotik sıvı bebeğin hareketi desteklemek için mükemmel bir maddedir. Bebeğiniz amniyotik sıvı içinde takla, bükülme, keskin dönüşler gibi her türlü hareketi yapabilir. Amniyotik sıvı bebeğinizin büyümesi ve gelişmesinde çok önemlidir. Amniyotik sıvı bebeğinizin neşeli, sıcak ve temiz kalmasını sağlar. Bebeğinizin cildini koruyon Verniks tabakası hala bebeğinizin cildinde.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

speedy-gonzales

Carpe Diem
Pro Üye
11 Mart 2008
56.790
4.482
Aleykümselam 😊 evet gayet iyiydi. Ben tüp bebek annesiyim tedirginliğim o yüzden galiba. 18 haftalık gittim ama cinsiyetine bakmadı daha erken dedi konuşturmadi bile 😀

Ben sanırım 5 aylık falandı o zaman söyledi cinsiyetini söylemez 5ani demek hala değişmemiş. Osman Batur hakkında blog sayfama yorum yapmıştım
Bulabilirsem size yollarım..

Kbram2017

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2017
774
460
Ben sanırım 5 aylık falandı o zaman söyledi cinsiyetini söylemez 5ani demek hala değişmemiş. Osman Batur hakkında blog sayfama yorum yapmıştım
Bulabilirsem size yollarım..
Ay galiba bana da o zaman söylecek eski ddoktorum kız demişti ama çok emin konuşmadı beklicem mecbur. Çok sevinirim severek okurum

speedy-gonzales

Carpe Diem
Pro Üye
11 Mart 2008
56.790
4.482
Ay galiba bana da o zaman söylecek eski ddoktorum kız demişti ama çok emin konuşmadı beklicem mecbur. Çok sevinirim severek okurum

Osman bey aşırı rahat bir o kadar da dikkatli bir doktor.
Ona hamileyim diye naz yapmak çok zordur.
Her fırsatta hasta değilsin hamilesin der yollar..
İnşallah sağlıkla alırsınız kucağınıza.

Kbram2017

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2017
774
460
Osman bey aşırı rahat bir o kadar da dikkatli bir doktor.
Ona hamileyim diye naz yapmak çok zordur.
Her fırsatta hasta değilsin hamilesin der yollar..
İnşallah sağlıkla alırsınız kucağınıza.
Evet baya rahat 😀 aminn insallah çok teşekkür ederim

Yukarı Alt