lupenda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2017
743
1.037
Hayır canım bildiğim kadarıyla. Embriyo sağlıklıysa zaten sorun olmaz. Ngs li embriyo tutma ve devam etme ihtimali yüksektir
sağol canım. 2 haftadır öldüm beklemekten. ngs içn 5. güne gitmesi şart. geçen hafta 5. güne gidecek mi diye, bu hafta da ngs sonucu sağlıklı çıkacak mı diye beklemekten ölmüş durumdayım.

ruhum_mavi

Serra 💕
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2018
4.742
8.328
Merhaba kizlar nasilsiniz. Yogunluktan yazamadim ama arada girip bakiyorum. Dogumlar yaklasti mi nasilsiniz hamisler tedavi olanlar anneler :))))
Biz iyiyiz 30 unda 1 yasina giriyoruz zman su gibi akiyor . 1 aydir besiginde ayaga kalkiyor uyudugundada is yapamiyorum artik basinda bekliyorum nerdeyse . 5 -6adim atiyor sonra pat dusuyor. Koltuklardan tutunup yuruyor ayaga kalkiyir. Eylemleri gerceklestrip dogru kelimeler kullaniyor.bir cok kelime soyleyebiliyor bizde durumlar boyle. ruhum_mavi ruhum_mavi dogum gunu kutlu olsun canim serranin nice saglikli mutlu yillara
canım benim çok teşekkür ederiz :KK36:

KoncuyUmay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2017
1.080
2.091
Merhaba kizlar nasilsiniz. Yogunluktan yazamadim ama arada girip bakiyorum. Dogumlar yaklasti mi nasilsiniz hamisler tedavi olanlar anneler :))))
Biz iyiyiz 30 unda 1 yasina giriyoruz zman su gibi akiyor . 1 aydir besiginde ayaga kalkiyor uyudugundada is yapamiyorum artik basinda bekliyorum nerdeyse . 5 -6adim atiyor sonra pat dusuyor. Koltuklardan tutunup yuruyor ayaga kalkiyir. Eylemleri gerceklestrip dogru kelimeler kullaniyor.bir cok kelime soyleyebiliyor bizde durumlar boyle. ruhum_mavi ruhum_mavi dogum gunu kutlu olsun canim serranin nice saglikli mutlu yillara
Ayy MaşAllah doğdularda yaşlarına giriyor sayfamızın bebişleri darısı bekleyen ve isteyen tüm arkadaşlarımıza olsun inşAllah 🙏🏻🙏🏻
Canım beşiğin alt kademesi yok muydu kabus gibi tam işini yapabileceğin zaman diliminde başında nöbet tutman gerekiyor. Nice güzel yaşları olsun inşallah paşanın 😍❤

kinalikadin

Damlalp
Pro Üye
Anneler Kulübü
10 Şubat 2015
5.268
11.815
sağol canım. 2 haftadır öldüm beklemekten. ngs içn 5. güne gitmesi şart. geçen hafta 5. güne gidecek mi diye, bu hafta da ngs sonucu sağlıklı çıkacak mı diye beklemekten ölmüş durumdayım.
Allah yardımcın olsun inşallah canın benimmm. İnşallah sağlıklı çıkar sonuç iyi haberlerini bekliyorum🤲🥰

Brunettex

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2016
565
1.188

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-07-2020

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 228 gün kaldı.

Daha sonra bebeğinizin kulaklarını oluşturacak kabarıklıklar gelişmeye başladı. Bebeğinizin bağırsakları göbek kordunu içinde oluşmaya başladı. Bebeğinizin kemikleri şekillenmeye başladı. Bebek sahibi olacağınız için ne kadar mutlu olursanız olun, hamileliğinizin ilk döneminde biyokimyasal dalgalanmalar sonucunda sinirlilik ve hafif deprasyon belirtileri göstermeniz doğaldır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt