• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

2019-2020 de evlenecek olan minnoş gelinler buyrun sohbet edelim :)

Kacinkurrasii

Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2018
214
81
Düğün yerim haziranın başında bize bilgi verecekler dedi ama bakalım inşallah temmuz gibi açılır kızlar. Bence açılacak içinizi ferah tutun vakalar git gide daha da düşüyor. Biz de eylül 5e aldık düğünümüzü haziran ayından. Eğer o zaman da olmazsa nikahtan gideceğim ve öyle olursa umrumda bile olmayacak çünkü artık sabrım kalmadı 😂😂

Perihosseini

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2019
746
1.057
Hayırlı olsunn biz de temmuza erteledik başka temmuz düşünen yok diye korkmuştum sevindim 😅
Benim fikrimce temmuz Ağustos Eylül hiçbiri farketmeyecek. Ya seneyi beklemek lazım yada yap gitsin. Bir iki ayla birseylerin değişeceğini düşünmüyorum. Ama tabi benim naçizane fikrim sonuçta uzman yada bilim adamı değilim..

Se-Be

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2019
723
1.218
Benim fikrimce temmuz Ağustos Eylül hiçbiri farketmeyecek. Ya seneyi beklemek lazım yada yap gitsin. Bir iki ayla birseylerin değişeceğini düşünmüyorum. Ama tabi benim naçizane fikrim sonuçta uzman yada bilim adamı değilim..
Ben de öyle düşünüyorum maske ve sosyal mesafe için bu yıl böyle geçecek diyorlar o yüzden daha fazla beklemek istemiyorum inşallah temmuzda açılır da yaparız düğünlerimizi.

Ceyl_an

Karantinada aç sokak hayvanlarını unutma !
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2018
1.973
2.095
Ben de öyle düşünüyorum maske ve sosyal mesafe için bu yıl böyle geçecek diyorlar o yüzden daha fazla beklemek istemiyorum inşallah temmuzda açılır da yaparız düğünlerimizi.
Aynen evlenen evlendi bile bakın 😂

Ceyl_an

Karantinada aç sokak hayvanlarını unutma !
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2018
1.973
2.095
Aynen valla biz düğün derdine bekliyoruz 😅 (artık kendimle de dalga geçmeye başladım ama bi bakmışsın üzüntüden ağlıyorum nasıl düzelcek bu psikolojiler 😂)
Bilmiyorum ki 🤷‍♀️
Canım sıkılıyorum onu biliyorum 😂

Yukarı Alt