2019-2020 de evlenecek olan minnoş gelinler buyrun sohbet edelim :)

rnp06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
791
Parisli cemili biliyo musunuz armada da, orasi nasil acaba, sac makyaj prova 800tl yazmislar websitelerinde.
Bu arada kınayı ne yazıcaksınız? Onun icin bi mekan bulamadim ben 50kisi civari cok buyuk olmayan bi yer arıyorum ama heryer cok buyuk 200kisilik falan
Patis kuaförü duydum ama fiyatları o kdr uygun değildir diye duymustum kına düğün bir benm ama ilk basta ayrı yapmayı düşürken bakmsıtom mekanlara az sayıda olacaksa altınköy var hamamönü var hisar kasrı var buralar küçük ama tarih nedir yer olmayabilir hafta sonu için coktan tutulmustur bu sene için

msh

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
154
Kızlar gelinliğim nasıl sizce kafamdaki model cıkmasada pozitif bakmaya çalısıyor um 😔Eki Görüntüle 2278078
hayalindeki nasıldı bilmiyorum ama kesinlikle çok güzel duruyor bende balık istemiştim ama nişanlım izin vermedi istediğin kadar açık olsun ama balık olmasın demişti :KK70: için rahat olsun çok güzel gözüküyorsun :KK200:

msh

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
154
20 nisanda evlendim. üzgürlüğüm birden sıfırlandı. ama eşimle aramız çok iyi ya çok anlayışlı bak ona bişey demiyorum. sadece artık maddi açıdan daha rahat olamıyosun. bir de tabiki erkek aileleri sıkıntıları var hiç girmek istemiyorum. zaten hayat kalitenizi düşürüyolar yaptıkalrı muhabbetlerle :KK70: evlendiğin için sürekli bir beklenti vs.. ayy valla bıktım :KK70:
şuan sayende arkama bakmadan kaçasım geldi :KK70: evlenmekten zaten korkuyordum bu işe kalkıştım şimdi bunu okuyunca bi ne yapıyorum ben dedim evlenince en çok korktugum şey özgürlüğümün kısıtlanması hem maddi hem manevi anlamda bunu duymak kötü oldu.. üstelik ben yıllardır ailemle de değil yalnız yaşıyorum ve inanılmaz özgür büyütüldüm ben ne yapıcam yaaa :110::110:

bayankatip

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
385
şuan sayende arkama bakmadan kaçasım geldi :KK70: evlenmekten zaten korkuyordum bu işe kalkıştım şimdi bunu okuyunca bi ne yapıyorum ben dedim evlenince en çok korktugum şey özgürlüğümün kısıtlanması hem maddi hem manevi anlamda bunu duymak kötü oldu.. üstelik ben yıllardır ailemle de değil yalnız yaşıyorum ve inanılmaz özgür büyütüldüm ben ne yapıcam yaaa :110::110:
bende yalnız yaşıyordum maddi manevi açıdan özgürlüğümün sınırı yoktu yani :KK70: ama kısıtlanıyo :)

• Beğen
Reactions: msh

bayankatip

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
385
yo
yaa suan aynıyız desene çok bocalanıyormu kendim gibi birini bulmuşken sorayım hemen zorlanıyormusun alışabildinmi
yok valla alışamadım. ben bir de çok akraba ziyaretlerini sevmem. kendi akrabalarımla bile genelde bayramdan bayrama görüşürüdüm. zaten farklı illerdeeydik. ama şimdi onun akrabaları da var herkes de bir baskı sen gelinsin görüşceksin vs. rahat gezemiyorsun zaten maddi açıdan da o kadar kolay olmuyor artık :)

msh

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
154
yo
yok valla alışamadım. ben bir de çok akraba ziyaretlerini sevmem. kendi akrabalarımla bile genelde bayramdan bayrama görüşürüdüm. zaten farklı illerdeeydik. ama şimdi onun akrabaları da var herkes de bir baskı sen gelinsin görüşceksin vs. rahat gezemiyorsun zaten maddi açıdan da o kadar kolay olmuyor artık :)

yaa biz aynıymışız bende akrabalarıma gitmem sevmem bayramdan bayrama oda bazen tatilde oluyorum ona bile gitmiyorum ve nişanlımın aileside çok akraba düşkünü gidelim gelelim gezelim daha şimdiden bunaldım ve çok gelenek görenekciler ben değilim yok sen gelinsin yok şölesin bölesin şimdiden bunaldım evlenince dahamı çoğalıcak bunlar

bayankatip

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
385
yaa biz aynıymışız bende akrabalarıma gitmem sevmem bayramdan bayrama oda bazen tatilde oluyorum ona bile gitmiyorum ve nişanlımın aileside çok akraba düşkünü gidelim gelelim gezelim daha şimdiden bunaldım ve çok gelenek görenekciler ben değilim yok sen gelinsin yok şölesin bölesin şimdiden bunaldım evlenince dahamı çoğalıcak bunlar
aynen ben de değiilim öyle. o yüzden beni beklentileri çok yoruyor. benim eşim de çok düşkün ailesine akrabalarına. bence sen kendin gibi davran. yani canın istemiyorsa görüşme. kendi hayatını kısıtlayarak yapma ya da. ben öyle yaptığım için şimdiden bıktım daha 2 aylık evliyim. düşün bak düğünün ikinci günü halaları güya annesine demiş ki davet bekliyoruz. durun ya bi bismillah yeni evlenmişiz dimi ama..

Bogazmanzarasi

🍇6.takm🧚‍♀️bslngc 69.8💁gncl 60.6🧚‍♀ hedef 55🍇
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12.105
yo
Ya bende öyleyim. Nefret ediyorum şöyle ailelerden erkek ailelerinden. Evlenmsiim bi rahat birakin dimi.. illa aramcak gidilcek gelincek. Valla bazen benim de kafam atiyo birakip gidesim geloyo herseyi yol yakinken.

bayankatip

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
385
Ya bende öyleyim. Nefret ediyorum şöyle ailelerden erkek ailelerinden. Evlenmsiim bi rahat birakin dimi.. illa aramcak gidilcek gelincek. Valla bazen benim de kafam atiyo birakip gidesim geloyo herseyi yol yakinken.
ya bak vazgeçme seviyorsan. ama kesinlikle taviz verme. sen istemiyorsan sırf onlar istiyo diye görüşme mesela. akrabalarına daha mesafeli dur. ben artık öyle yapıyorum akrabalarına merhaba nasılsınız bitti. çünkü kendi akrabalarıma da öyleyim. keşke en başından da böyle yapsaydım bu kadar darlamazlardı çok pişmanım. bir de sürekli gelelim gidelim çağırdılar gitmezsek ayıp olcak çağıralım ayıp olcak. ya ben çalışıyorum. artık zaman eskisi gibi değilki millet işsizmiş bu kadar yoğun değilmiş. büyük şehirlerde işten çıkınca eve gelmek bile saat 19.30. küçük yerlerde alışmışlar bunları hala uygulama derdindeler. anlayışsız cahil akrabalardan nefret ediyorum. isnanı evlilikten eşinden soğutuyolar.

Yukarı Alt