2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gonulmeyvesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
6.488
12.014

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-02-2021

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 226 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık pigmentleşti. (bebeğinizin göz rengi doğumdan sonraya kadar belirlenemeyecektir.) Bebeğinizin bebek dişleri yada ilk dişleri diş etleri altında gelişiyor. Geçen 40 günlük gelişim boyunca bebeğiniz günde 1 mm büyümüştür. Fakat bu büyüme bütün vücut için geçerli değildir. Bir gün ayakları bir gün iç organlkarı şeklinde gelişme devam etmiştir. Bebeğinizdeki cinsel bezler belirginleşmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

• Beğen
Reactions: H E

H E

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
19 Haziran 2013
23.780
61.382
26
Iyiyim Elciniiiiim şükür siz nasılsınız bebiş nasıl? Erken menapoz varmış bende şokunu atlattım yeni :KK70: 1 tup bebek tedavisi gördük olmadı 2. 'ye baslayacagz
İyiyz çok şükür canım .. elhamdüliillah uslu bir bebek sadece dişimizi çıktığı için az huysuzduk onuda oatlattık bir süre rahatız ..

Aa canım inşallah bu tedavinde olumlu sonuc alırsın ne zaman başlıyorsunuz?

efuulimm

Dualarla gel bebeğim
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2019
1.342
3.040
22
İyiyz çok şükür canım .. elhamdüliillah uslu bir bebek sadece dişimizi çıktığı için az huysuzduk onuda oatlattık bir süre rahatız ..

Aa canım inşallah bu tedavinde olumlu sonuc alırsın ne zaman başlıyorsunuz?
Çok şükür ne güzel uslu uslu :))
Inşallah canım Benimm sanırım önümüzdeki ay tekrar başlayacağız

Gonulmeyvesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
6.488
12.014
Kaaaççç çarşamba geçti hanımefendi bizi niye haberdar etmiyorsun 🙄
Ay canımm inan pek giremiyorum girsem de ruh gibiyim geçen hafta kesemizi gördük kalp atışları için gidicez inşallah bi daha ki seferr 😊😍

Sen nasılsın

Bebeğinizin gözleri artık pigmentleşti. (bebeğinizin göz rengi doğumdan sonraya kadar belirlenemeyecektir.) Bebeğinizin bebek dişleri yada ilk dişleri diş etleri altında gelişiyor. Geçen 40 günlük gelişim boyunca bebeğiniz günde 1 mm büyümüştür. Fakat bu büyüme bütün vücut için geçerli değildir. Bir gün ayakları bir gün iç organlkarı şeklinde gelişme devam etmiştir. Bebeğinizdeki cinsel bezler belirginleşmeye başladı.

Ufukta_bebek

Ne yaparsan yap AŞK ile yap 💕
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2017
5.513
14.386
32
Ay canımm inan pek giremiyorum girsem de ruh gibiyim geçen hafta kesemizi gördük kalp atışları için gidicez inşallah bi daha ki seferr 😊😍

Sen nasılsın
Hadi gözünüz aydın o pıtpıtları da duy çok harika bir duygu 😍
Bizimki ardarda diş çıkarıyor resmen üstümden tır geçiyor son zamanlarda 🙄

Gonulmeyvesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
6.488
12.014
Hadi gözünüz aydın o pıtpıtları da duy çok harika bir duygu 😍
Bizimki ardarda diş çıkarıyor resmen üstümden tır geçiyor son zamanlarda 🙄
Ayy inşallah canımm 😍😍

Allah yardımcın olsun canım inşallah en kolay şekilde çıkarır Allahım büyümüşte dişleri çıkıyor yaa 😍😍😍❤❤🌸🌸

Gonulmeyvesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
6.488
12.014
8 aylık oldu teyzesi 6 dişi var ❤
Kucağına aldığında farkedersin canım zaman su gibi geçip gidiyor hiç anlamıyorsun
Amiinn inşallah canım dün akşamdan beri içime vesvese gelip duruyor ya boş gebelikse falan diye 😣😣 Allahım inşallah görürüz bebeği de kalp atışnı da

Herşeyi çok ince düşünmeyr başladım yaa
Sabah eşim geç geldi telefonumu da açmadı
Baya ağlama krizine falan girdim acaba bişey mi oldu falan diye

Ufukta_bebek

Ne yaparsan yap AŞK ile yap 💕
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2017
5.513
14.386
32
Amiinn inşallah canım dün akşamdan beri içime vesvese gelip duruyor ya boş gebelikse falan diye 😣😣 Allahım inşallah görürüz bebeği de kalp atışnı da

Herşeyi çok ince düşünmeyr başladım yaa
Sabah eşim geç geldi telefonumu da açmadı
Baya ağlama krizine falan girdim acaba bişey mi oldu falan diye
8.haftadasın muhtemelen normalde adet olma zamanın yakındır canım ondan duygu yoğunluğu yaşıyorsun kötüyü çağırma yakında pıt pıtları duyarsın ❤
Hamilelik hem çok güzel hemde bu hormonlar yüzünden biraz dengesiz bir dönem her an aklına farklı şeyler gelecek reklama ağlayanı hatırlıyorum 😂

Gonulmeyvesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
6.488
12.014
8.haftadasın muhtemelen normalde adet olma zamanın yakındır canım ondan duygu yoğunluğu yaşıyorsun kötüyü çağırma yakında pıt pıtları duyarsın ❤
Hamilelik hem çok güzel hemde bu hormonlar yüzünden biraz dengesiz bir dönem her an aklına farklı şeyler gelecek reklama ağlayanı hatırlıyorum 😂
İnşallah canım evet dediğin gibi heralde hormonlardan şimdi daha iyiyim çok şükür 😊

Ayseee1987

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2018
407
277
32
Brrk Brrk G gamzeli_bebis @1609ece kızlar geçmiş olsun Allah acil şifalar versiiinn tez vakitte iyileşin inşallah bendede kuru öksürük başladı bugün hava çok soğuktu 😫

Kızlar bide benim bata da 9 gün kaldı bugün beyaz akıntım oldu baya Brrk Brrk hep sen aklıma geliyorsun acaba m diyorum koyu kıvamlı beyaz krem gibi 🙄 özür dilerim böyle açık yazdığım içinn 😔
Canım gebeliğin hayırlı olsun 🧿 Allahım olmayanlarada banada nasip etsin inşallah 🙏😊
Adetime 10 gün kaldı bugün afedersin lavobada peçeteye sildiğimde çok fazla miktarda koyu beyaz akıntım geldi. Aynen senin yazdığın gibi krem gibiydi. Sen bunu yaşadığın ay mı hamile kaldın?

Gonulmeyvesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
6.488
12.014
Canım gebeliğin hayırlı olsun 🧿 Allahım olmayanlarada banada nasip etsin inşallah 🙏😊
Adetime 10 gün kaldı bugün afedersin lavobada peçeteye sildiğimde çok fazla miktarda koyu beyaz akıntım geldi. Aynen senin yazdığın gibi krem gibiydi. Sen bunu yaşadığın ay mı hamile kaldın?
Yok canım bunu geçen sene yazmışım ben bu akıntı tarzını çok yaşadım hamile kaldığım da aşırı gelmedi açıkçası 🤔
İnşallah gebesindir sende 😘😘