2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Ufukta_bebek

Ne yaparsan yap AŞK ile yap 💕
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2017
5.047
13.422
merhabaa arkadaşlar. ayın 11inde 2 adet dondurulmus embiriyo transferim oldu.7.gunu kan degerim 216 9.gun 425.biraz yuksek gidiyor ama ultrasondan once kimse net bisey diyemiyor ikiz mi degil mi diye.siz neler yasadiniz
Öncelikle hayırlı olsun inşallah sağlıcakla kucağınıza alırsınız bana değerleriniz normal geldi. Şöyle ki:
1.gün 104
3.gün 307
5.gün 921
7.gün 2096 çıkmış biri olarak tek bebek bekliyorum 💕

can09e

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
17.134
47.245

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-03-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 109 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğiniz, doğduktan sonra olduğu kadar olmasa da güçlü bir kavrama ve tutuş geliştirecektir. Ayaklarınızda ve bileklerinizde hafif şişliklerin olması oldukça yaygın bir hamilelik sendromudur. Eğer bilek ve ayaklarınızda oluşan şişlikler ciddi seviyelerde olursa lütfen doktorunuza başvurunuz. Bebeğinizin cildi kırmızılaşıyor ve hala kırışıklığı devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

icecreamm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2014
3.586
4.815
ay bilemedim inşallah yakalamışsınızdır yumurtlamayı.
kaçtıysada bidahaki ay yakalarız inşallah :KK70:
benim ki o programlarla aynı zamanda oluyodu
Benimde genelde denk geliyodu ama bu ay hava degisikligindende olabilir erken yumurtladim adet bittikten bikac gün sonra oyuzden buaydan sifir beklenti
Nasip artik☺☺

icecreamm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2014
3.586
4.815
Kızlar karnım ağrımaya başladı :KK43:
Yarın gelecek gibi :KK43:

Hamile anneler adet ağrınız oldumu öncesinde
Kızlar karnım ağrımaya başladı :KK43:
Yarın gelecek gibi :KK43:

Hamile anneler adet ağrınız oldumu öncesinde
Evet cnm 5 kez hamile kalmış biri olarak ogunlerde o agrilarda olurdu bende hatta sivilcelerim göğüs acisi vs hiç farketmedi bende aynı regl belirtilerimi yasadim ama hamileymisim😀

can09e

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
17.134
47.245

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-03-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 109 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğiniz, doğduktan sonra olduğu kadar olmasa da güçlü bir kavrama ve tutuş geliştirecektir. Ayaklarınızda ve bileklerinizde hafif şişliklerin olması oldukça yaygın bir hamilelik sendromudur. Eğer bilek ve ayaklarınızda oluşan şişlikler ciddi seviyelerde olursa lütfen doktorunuza başvurunuz. Bebeğinizin cildi kırmızılaşıyor ve hala kırışıklığı devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

gamzeli_bebis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2011
6.341
17.794
Benimde genelde denk geliyodu ama bu ay hava degisikligindende olabilir erken yumurtladim adet bittikten bikac gün sonra oyuzden buaydan sifir beklenti
Nasip artik☺☺
orası belli olmaz yaaa belkide kaçmamıştır yımırta :KK70:
hayırlısı :emir_bebek:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-02-2020

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 81 gün kaldı.

Her geçen gün bebeğinizi doğuma daha da yaklaştırıyor ve bebeğinizin doğum öncesi gelişiminin tamamlanmasının sonuna getiriyor. Her geçen gün bebeğiniz rahminiz dışında yaşama becerisini geliştiriyor. Rahminiz hamile kalmadan önce yaklaşık 56 gr iken hamileliğinizin sonunda yaklaşık 986 gr. olacak. Bebeğiniz vücut yağı toplayıp depoluyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Yukarı Alt