2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Ufukta_bebek

Ne yaparsan yap AŞK ile yap 💕
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2017
5.272
13.884
merhabaa arkadaşlar. ayın 11inde 2 adet dondurulmus embiriyo transferim oldu.7.gunu kan degerim 216 9.gun 425.biraz yuksek gidiyor ama ultrasondan once kimse net bisey diyemiyor ikiz mi degil mi diye.siz neler yasadiniz
Öncelikle hayırlı olsun inşallah sağlıcakla kucağınıza alırsınız bana değerleriniz normal geldi. Şöyle ki:
1.gün 104
3.gün 307
5.gün 921
7.gün 2096 çıkmış biri olarak tek bebek bekliyorum 💕

icecreamm

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2014
4.335
5.913
ay bilemedim inşallah yakalamışsınızdır yumurtlamayı.
kaçtıysada bidahaki ay yakalarız inşallah :KK70:
benim ki o programlarla aynı zamanda oluyodu
Benimde genelde denk geliyodu ama bu ay hava degisikligindende olabilir erken yumurtladim adet bittikten bikac gün sonra oyuzden buaydan sifir beklenti
Nasip artik☺☺

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-08-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 191 gün kaldı.

Bugün itibariyle bebeğinizin 20 adet bebek dişi ve diş oyukları, diş etinde oluşmuş durumda. Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin bağırsakları kıvrımlı bir form alacak ve villuslar(bağırsakların iç yüzeyini oluşturan ve besinlerin emilmesini sağlayan kılımsı çıkıntı yapılar) ile kaplı hale gelecektir. Hamilelik boyunca kendinizi daha unutkan görebilirsiniz. Diğer kültürlerde doğum : Yeni Gine'deki Arapesh halkı arasında taze hindistan cevizleri emziren kadınlar için ayrılır

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

icecreamm

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2014
4.335
5.913
Kızlar karnım ağrımaya başladı :KK43:
Yarın gelecek gibi :KK43:

Hamile anneler adet ağrınız oldumu öncesinde
Kızlar karnım ağrımaya başladı :KK43:
Yarın gelecek gibi :KK43:

Hamile anneler adet ağrınız oldumu öncesinde
Evet cnm 5 kez hamile kalmış biri olarak ogunlerde o agrilarda olurdu bende hatta sivilcelerim göğüs acisi vs hiç farketmedi bende aynı regl belirtilerimi yasadim ama hamileymisim😀

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-08-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 191 gün kaldı.

Bugün itibariyle bebeğinizin 20 adet bebek dişi ve diş oyukları, diş etinde oluşmuş durumda. Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin bağırsakları kıvrımlı bir form alacak ve villuslar(bağırsakların iç yüzeyini oluşturan ve besinlerin emilmesini sağlayan kılımsı çıkıntı yapılar) ile kaplı hale gelecektir. Hamilelik boyunca kendinizi daha unutkan görebilirsiniz. Diğer kültürlerde doğum : Yeni Gine'deki Arapesh halkı arasında taze hindistan cevizleri emziren kadınlar için ayrılır

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt