2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Ufukta_bebek

Ne yaparsan yap AŞK ile yap 💕
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2017
4.377
11.907
Kızlaar bezelyemi gördüm🤗 kesemiz büyümüş bezelyemde birazcık geriden geldiği için hala çok küçük 5-7 mm arası dedi doktor alttanda muyane edebilrim dedi ama olmak istemedim haftaya kültür sonucumu götürcem ozmn bida bakarız dedim kalp atışını gördük ama duyamadık ışın zararı oluyormuş 8 . Haftalarda duyarız dedi.
Hadi gözün aydın canım 😍 darısı kalp atışını duymaya nasip olsun

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-12-2019

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 117 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğinizin cilt görünümünde değişiklikler olacaktır. Şu anda bebeğinizin cildi kırışmış durumda. Bebeğinizde daha fazla yağ biriktikce ve daha fazla kas geliştikce bebeğiniz daha yumuşak hatlı gözükmeye başlayacaktır. Hamilelikte bulanık görme ve kanama tehlike işaretidir. Bu durumlarda hemen doktorunuza başvurmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

icecreamm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2014
2.585
3.020
Kızlaar bezelyemi gördüm🤗 kesemiz büyümüş bezelyemde birazcık geriden geldiği için hala çok küçük 5-7 mm arası dedi doktor alttanda muyane edebilrim dedi ama olmak istemedim haftaya kültür sonucumu götürcem ozmn bida bakarız dedim kalp atışını gördük ama duyamadık ışın zararı oluyormuş 8 . Haftalarda duyarız dedi.
Çok sevindim cnmmm yaaa darisi sesini duymaya ins😊😊

can09e

Guru
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
16.482
45.237

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-03-2020

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 202 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 hafta içinde , bebeğinizin böbrekleri tarafından oluşturulan idrar amniyotik sıvı içine atılacaktır. İdrar sterildir ve amniyotik sıvının düzenli değişimi sırasında o da taşınır. Hamileliğin ilerleyen zamanlarında günlük yaklaşık yarım litre idrar atılır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 3-5 cm oldu. Artık mm yerine cm kullanmaya başladık. Bebeğinizin ağırlığı 8 gr civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

MNbeyaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2017
532
1.447
aynen öyle varsa var canım yoksa yok da.. hani kızlarınki 8 kaladan itibaren çıkmaya başladığı için benim de öyle çıkar sandım :)) stres yapmadan beklemek istiyorum var mı yok mu düşünmeden..
Aynen erkenden test yaptıkça stres artıyor bu sefer tek çizgi çıkıyor çok erken yapınca sonra beklemek de zorlaşıyor böyle bi kaosa dönüşüyor yani bizzat kendime bunu yaptığımdan :olamaz:

can09e

Guru
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
16.482
45.237
Aynen erkenden test yaptıkça stres artıyor bu sefer tek çizgi çıkıyor çok erken yapınca sonra beklemek de zorlaşıyor böyle bi kaosa dönüşüyor yani bizzat kendime bunu yaptığımdan :olamaz:
aynen bir de pms var bende bi stres bi sinir tahammülsüzlük hassasiyet ben benlikten çıkıyorum... o yüzden sakin stressiz beklemek istiyorum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-03-2020

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 202 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 hafta içinde , bebeğinizin böbrekleri tarafından oluşturulan idrar amniyotik sıvı içine atılacaktır. İdrar sterildir ve amniyotik sıvının düzenli değişimi sırasında o da taşınır. Hamileliğin ilerleyen zamanlarında günlük yaklaşık yarım litre idrar atılır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 3-5 cm oldu. Artık mm yerine cm kullanmaya başladık. Bebeğinizin ağırlığı 8 gr civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Ufukta_bebek

Kayıtlı Üye
22 Ekim 2017
4.377
11.907
Ignelerden heralde regl olmuşum ve çok ağrılı :KK42:bir yandan ilaç iğne bir yandan oğlan anne kalk futbol oynayalım diyor ha bir de adam haftaya askere gidiyor :KK35:
Allah kavuştursun canım 🙏 şöyle güzel sıcak bir duş al ve varsa adaçayı iç biraz olsun rahatlamanı sağlar

Bu ay boyunca bebeğinizin cilt görünümünde değişiklikler olacaktır. Şu anda bebeğinizin cildi kırışmış durumda. Bebeğinizde daha fazla yağ biriktikce ve daha fazla kas geliştikce bebeğiniz daha yumuşak hatlı gözükmeye başlayacaktır. Hamilelikte bulanık görme ve kanama tehlike işaretidir. Bu durumlarda hemen doktorunuza başvurmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Ufukta_bebek

Kayıtlı Üye
22 Ekim 2017
4.377
11.907
Kızlar karnım ağrımaya başladı :KK43:
Yarın gelecek gibi :KK43:

Hamile anneler adet ağrınız oldumu öncesinde
Benimde sabcılarım oldu canım ilk iki adet dönemi belirgin oldu geçen ay daha hafif hissettim o günleri. İnşallah olmazsın 🙏

Yukarı Alt