2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Tikkabilla

Lupilup!
Pro Üye
Emoji Skoru
18.786
Canm bence ovu ya odaklanma kendini kasmadan 2 günde bir normal ilişkinize girin illaki ovuya denk gelir yani ben dikkat etmedim bile telefon ilerden gösteriyordu ya tutarsa hesabı denedim
Canım zaten 2 günde bir yaptık geçtiğimiz aylarda da ama olmadı :/ Çok düzensiz regllerim son zamanlarda, o yüzden bu ay ovü testiyle deneyeceğim, tabi yine 2 günde bir ilişkiye de devam..

YEKTA61

Kırdığın Yerden Kırılırsın...
Pro Üye
Emoji Skoru
6.583
Canım zaten 2 günde bir yaptık geçtiğimiz aylarda da ama olmadı :/ Çok düzensiz regllerim son zamanlarda, o yüzden bu ay ovü testiyle deneyeceğim, tabi yine 2 günde bir ilişkiye de devam..
Benim reglimde 35 günü buluyordu

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-02-2020

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 201 gün kaldı.

Bebeğinizin el ve ayak parmaklarında yumuşak tırnaklar gelişmeye başladı. Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin tırnakları, tırnak yatağında büyümeye başlayacak. Kadınların %90 nında gebelik boyunca çatlaklar meydana gelecektir. Eğer cildiniz yumuşaksa ve kilo alma sürecinizi düzenli ve azar azar olacak şekilde ayarlayabilirseniz, çatlatların oluşum şansını azaltabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Gonulmeyvesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.676
Kızlar dün efektsiz koyduğum bi test vardı ona efekt yaptım şimdi o benim gördüğüm ince çizgiyi şimdi sizde gördünüz mü 😄

Test kalmauınca eskilrrlr upraşıyoz işte napalım 😄

icecreamm icecreamm ay birbirimizi hissettik heralde ben yükledim senin yorumu gördüm 🤗🤗

Eklentiler

Ardnlina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.562
Ku
Kuzumu bebis buyumus masallah cinsiyeti neymis nasılsın bu arada kuzum ya ozledim sizi
Iyiyim canim tesekkur ederim sen nasilsin?Cok sukur bebek iyi simdilik insallah nasip olursa kizimiz olucak😍

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-10-2019

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 75 gün kaldı.

Bebeğiniz bu ay yaklaşık 450 gr daha ağırlık kazancak. Bu hafta sonunda bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık 28 cm. civarında olacak. Bu ay boyunca bebeğiniz sizin sağladığınız besinleri aktif olarak özümser ve saklar. İskeletini geliştirmek için kalsiyum, kırmızı kan hücreleri için demir, ve büyümesi için protein sizin sağladığınız besinlerdir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt