2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Tikkabilla

Lupilup!
Pro Üye
12 Ekim 2009
15.376
18.819
Canm bence ovu ya odaklanma kendini kasmadan 2 günde bir normal ilişkinize girin illaki ovuya denk gelir yani ben dikkat etmedim bile telefon ilerden gösteriyordu ya tutarsa hesabı denedim
Canım zaten 2 günde bir yaptık geçtiğimiz aylarda da ama olmadı :/ Çok düzensiz regllerim son zamanlarda, o yüzden bu ay ovü testiyle deneyeceğim, tabi yine 2 günde bir ilişkiye de devam..

YEKTA61

Kırdığın Yerden Kırılırsın...
Pro Üye
2 Temmuz 2013
8.233
7.141
Canım zaten 2 günde bir yaptık geçtiğimiz aylarda da ama olmadı :/ Çok düzensiz regllerim son zamanlarda, o yüzden bu ay ovü testiyle deneyeceğim, tabi yine 2 günde bir ilişkiye de devam..
Benim reglimde 35 günü buluyordu

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-02-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 169 gün kaldı.

Bebeğinizin başı artık dik duruyor ve çenesi göğsünde dinleniyormuş gibi durmayı bıraktı. Bu sıralar yani 2. trimesterda kendinizi daha rahat hissediyor olmalısınız. Şanslıysanız sabah bulantıları geçmişte kalmış ve enerji saviyeniz yükselmiştir. Anneler normal kıyafetlerine sığamadıkları için kendilerini kötü hissedebilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Ardnlina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2018
2.594
7.231
Ku
Kuzumu bebis buyumus masallah cinsiyeti neymis nasılsın bu arada kuzum ya ozledim sizi
Iyiyim canim tesekkur ederim sen nasilsin?Cok sukur bebek iyi simdilik insallah nasip olursa kizimiz olucak😍

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-10-2019

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 43 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin tırnakları parmak uçlarına ulaştı. Tırnakları küçük olsalarda hala düşük kas kontolleri sebebiyle bebekler kendilerini çizebilirler. Özellikle yataktan kalkarken posizyonunuzu yavaş ve özenli değiştirin. Düzenli yemek yiyerek kan şekerinizin çok düşük olmadığından emin olun. İyi havalandırılmış alanlarda bulunarak vücut ısınızın uygun kalmasını sağlayın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt