2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Tikkabilla

Lupilup!
Pro Üye
12 Ekim 2009
15.371
18.815
Canm bence ovu ya odaklanma kendini kasmadan 2 günde bir normal ilişkinize girin illaki ovuya denk gelir yani ben dikkat etmedim bile telefon ilerden gösteriyordu ya tutarsa hesabı denedim
Canım zaten 2 günde bir yaptık geçtiğimiz aylarda da ama olmadı :/ Çok düzensiz regllerim son zamanlarda, o yüzden bu ay ovü testiyle deneyeceğim, tabi yine 2 günde bir ilişkiye de devam..

YEKTA61

Kırdığın Yerden Kırılırsın...
Pro Üye
2 Temmuz 2013
8.231
7.136
Canım zaten 2 günde bir yaptık geçtiğimiz aylarda da ama olmadı :/ Çok düzensiz regllerim son zamanlarda, o yüzden bu ay ovü testiyle deneyeceğim, tabi yine 2 günde bir ilişkiye de devam..
Benim reglimde 35 günü buluyordu

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-02-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 173 gün kaldı.

Bebeğinizn başı ve boynu artık daha dik ve düz bir hatta görülüyor. Önümüzdeki 3 ay boyunca daha çok kilo alacaksınız. Bunun sebebi bebeğinizin hızla büyümesi. Kilo artışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Ardnlina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2018
2.488
7.024
Ku
Kuzumu bebis buyumus masallah cinsiyeti neymis nasılsın bu arada kuzum ya ozledim sizi
Iyiyim canim tesekkur ederim sen nasilsin?Cok sukur bebek iyi simdilik insallah nasip olursa kizimiz olucak😍

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-10-2019

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 47 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri günlük aktivite zamanlarında açık ve uyuduğu zamanlarda gözlerini kapatıyor. Bebeğinizin gözlerindeki pigmentasyon tamamlanmadığı ve göz renkleri tam gelişmediği için bebeğinizin gözleri şimdi mavi. Bebeğinizin gözlerinin renk pigmentasyonunun tamamlanması için bir kaç haftası daha var. Bebeğinizin hareket edecek yeri gittikçe daraldı fakat hala çok aktif.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt