2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

MNbeyaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2017
532
1.447
aynen öyle varsa var canım yoksa yok da.. hani kızlarınki 8 kaladan itibaren çıkmaya başladığı için benim de öyle çıkar sandım :)) stres yapmadan beklemek istiyorum var mı yok mu düşünmeden..
Aynen erkenden test yaptıkça stres artıyor bu sefer tek çizgi çıkıyor çok erken yapınca sonra beklemek de zorlaşıyor böyle bi kaosa dönüşüyor yani bizzat kendime bunu yaptığımdan :olamaz:

can09e

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
17.240
47.421
Aynen erkenden test yaptıkça stres artıyor bu sefer tek çizgi çıkıyor çok erken yapınca sonra beklemek de zorlaşıyor böyle bi kaosa dönüşüyor yani bizzat kendime bunu yaptığımdan :olamaz:
aynen bir de pms var bende bi stres bi sinir tahammülsüzlük hassasiyet ben benlikten çıkıyorum... o yüzden sakin stressiz beklemek istiyorum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-03-2020

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 88 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları kısmen ayrıldı ve açılmaya başladı. Bebeğiniz 3. trimesterda sizin sesinizi tanıyabilcektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Ufukta_bebek

Ne yaparsan yap AŞK ile yap 💕
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2017
5.140
13.645
Ignelerden heralde regl olmuşum ve çok ağrılı :KK42:bir yandan ilaç iğne bir yandan oğlan anne kalk futbol oynayalım diyor ha bir de adam haftaya askere gidiyor :KK35:
Allah kavuştursun canım 🙏 şöyle güzel sıcak bir duş al ve varsa adaçayı iç biraz olsun rahatlamanı sağlar

YEKTA61

Kırdığın Yerden Kırılırsın...
Pro Üye
2 Temmuz 2013
8.940
8.761

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-02-2020

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 60 gün kaldı.

Bebeğinizin gözünün renkli kısmı(iris), ışığın yoğunluğuna göre tepki vermeye başladı. Loş ışıkta açılıyor veya parlak ışıkta kapanıyor. Bu hareketler otomatik olarak yapılır ve pupiller refleks denir. Eğer yaşadığınız kasılmalar ile ilgili endişeler yaşıyorsanız doktorunuza başvurunuz. Eğer bebeğiniz erkek ise testisleri testis torbasına inmiş olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

YEKTA61

Kırdığın Yerden Kırılırsın...
Pro Üye
2 Temmuz 2013
8.940
8.761

Bebeğinizin gözünün renkli kısmı(iris), ışığın yoğunluğuna göre tepki vermeye başladı. Loş ışıkta açılıyor veya parlak ışıkta kapanıyor. Bu hareketler otomatik olarak yapılır ve pupiller refleks denir. Eğer yaşadığınız kasılmalar ile ilgili endişeler yaşıyorsanız doktorunuza başvurunuz. Eğer bebeğiniz erkek ise testisleri testis torbasına inmiş olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

gamzeli_bebis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2011
6.463
18.247

Yukarı Alt