• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

YEKTA61

Kırdığın Yerden Kırılırsın...
Pro Üye
Anneler Kulübü
2 Temmuz 2013
9.494
10.531
oyy :KK70: benim gördüğümde benimki daha ufaktı 6+3 te 5.8 mm di :KK70: seninki 6.6 mm çıkmış :KK70:
masallah hep güzel haberlerle gel annesi hastaneden :)
Amiin cnm hepimiz güzel haberler hep alalım sağlıcakla kucağımıza alalım inşaAllah. İsteyen herkesede Rabbim nasip eylesin

Tikkabilla

Lupilup!
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
12 Ekim 2009
16.804
22.101
hayırlısı bakalım inşallah olur bu ay :) senin bat ne zaman şimdi? benim de 8 gün kalmış bata kızlara uysam başlatıcaklar teste amaa nayır nolamaz diyorum en erken bat günü düşünüyorumm :)
Benim reglim yeni bitti sayılır, bat 13 temmuz gibi ama düzensizleşti regllerim o yüzden net bir tarih yok :) İnşallah bu ay hepimize uğurlu gelir.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-05-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 73 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

YEKTA61

Kırdığın Yerden Kırılırsın...
Pro Üye
Anneler Kulübü
2 Temmuz 2013
9.494
10.531
Benim reglim yeni bitti sayılır, bat 13 temmuz gibi ama düzensizleşti regllerim o yüzden net bir tarih yok :) İnşallah bu ay hepimize uğurlu gelir.
Canm bence ovu ya odaklanma kendini kasmadan 2 günde bir normal ilişkinize girin illaki ovuya denk gelir yani ben dikkat etmedim bile telefon ilerden gösteriyordu ya tutarsa hesabı denedim

Tikkabilla

Lupilup!
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
12 Ekim 2009
16.804
22.101
Canm bence ovu ya odaklanma kendini kasmadan 2 günde bir normal ilişkinize girin illaki ovuya denk gelir yani ben dikkat etmedim bile telefon ilerden gösteriyordu ya tutarsa hesabı denedim
Canım zaten 2 günde bir yaptık geçtiğimiz aylarda da ama olmadı :/ Çok düzensiz regllerim son zamanlarda, o yüzden bu ay ovü testiyle deneyeceğim, tabi yine 2 günde bir ilişkiye de devam..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-05-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 73 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Lollapollosaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2012
4.467
7.066

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-05-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 91 gün kaldı.

Bebeğiniz son 7 gün içinde 13 mm büyüdü. Bebeğiniz büyüdükçe nefes darlığınız artacaktır. Büyüyen rahminiz diyaframınız üzerine baskı yaparken, ciğerlerinizi hava ile doldurmanız ve nefes alıp vermeniz zorlaşacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Yukarı Alt