2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gonulmeyvesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
2.444
6.667
Kızlar kızlar çok afedersiniz bi sorum var
Adet öncesi yani kısa bi süre kalmışken ilişki ,gebelik durumunu negatif etkiler mi ?

Sanki birliktelik olduğunda adet geliyor gibi hissediyorum bazen
Sanki olmasa bebek tutunacakmış gibi 🤔
Saçma olabilir ama bi sormak istedim

can09e

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
16.838
46.368
Yok canim yaaa 2defa asilama oldum ilki yumos catlamadi 2.catladi dollenmedi kismet
aşılamalar ne kadara mal oldu kuzum.. sağlık olsun olur elbet her ay bekliyoruz bak. :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-03-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 170 gün kaldı.

Rahim genişlemesini destekleyen bağlardan dolayı sırt ve karın ağrıları yaşayabilirsiniz. Ağrınızı azaltmak için yataktan veya sandalyeden kalkarken dizlerinizi birbirinden açık ve geniş tutun. Doktorunuz bu sıralarda sizden nöral tüp defekti veya down sendromu taraması için testler isteyebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

can09e

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
16.838
46.368

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-03-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 170 gün kaldı.

Rahim genişlemesini destekleyen bağlardan dolayı sırt ve karın ağrıları yaşayabilirsiniz. Ağrınızı azaltmak için yataktan veya sandalyeden kalkarken dizlerinizi birbirinden açık ve geniş tutun. Doktorunuz bu sıralarda sizden nöral tüp defekti veya down sendromu taraması için testler isteyebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Brrk

Popüler Üye
Pro Üye
18 Mart 2011
5.670
14.362

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-12-2019

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 83 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri ışık ve karanlığın çeşitli düzeylerine duyarlı ama hanüz nesneleri ayırt edemiyor. Işık dalgaları bebeğinizin beynine görsel bilgiler taşımaya başladıdıktan sonra, bebeğinizin gözleri doğumdan sonra görebilmesi için hazırlanıyor. Bebeğinizn boyu yaklaşık 25-27 cm ve ağırlığı yaklaşık 1100-1250 gr. civarında. Diğer kültürlerde doğum : Yucatan Yarımadasında doğum sırasında sadece ebe, koca ve hamile kadının annesi hazır bulunur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Brrk

Popüler Üye
Pro Üye
18 Mart 2011
5.670
14.362
30 a doğru başlamıştı kızimda benim canim
Kuzum benim doktor magnezyum verdi 13.haftada 17-18 gibi kasılmaların başlayacak diye, 1 hafta erken oldu ama cidden de başladı

Bebeğinizin gözleri ışık ve karanlığın çeşitli düzeylerine duyarlı ama hanüz nesneleri ayırt edemiyor. Işık dalgaları bebeğinizin beynine görsel bilgiler taşımaya başladıdıktan sonra, bebeğinizin gözleri doğumdan sonra görebilmesi için hazırlanıyor. Bebeğinizn boyu yaklaşık 25-27 cm ve ağırlığı yaklaşık 1100-1250 gr. civarında. Diğer kültürlerde doğum : Yucatan Yarımadasında doğum sırasında sadece ebe, koca ve hamile kadının annesi hazır bulunur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Brrk

Popüler Üye
Pro Üye
18 Mart 2011
5.670
14.362
Günaydın canlarım, cumamız mübarek olsun

gamzeli_bebis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2011
5.803
16.412
günaydın cannnlarım hayırlı cumaalarrrr :KK36:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-02-2020

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 142 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde Verniks kazeoza bebeğinizin cildi üzerinde iyice belirginleşecektir. 12. haftadan 20. haftaya kadar plasentanın ağırlığı, bebeğin ağırlığı kadardır. (daha fazla değil). Plesanta besinlerin metobolik işlenmeleri için gereklidir zira bebeğinizin organları henüz gıda işleyecek olgunluğa erişmemişlerdir. Anneler dinlenirken veya otururken oluşacak şişliklere karşı ayaklarını ve bacaklarını yüksekte tutmalıdırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Brrk

Popüler Üye
Pro Üye
18 Mart 2011
5.670
14.362
Kızlar sizi tehdit edicektim unutmuşum, ben aralık anaları topiğinde falan takılmıyorum başından beri hep burdayım eğer doğurduktan sonra burayı terk edecekseniz sizi çok fena yaparım tek başıma napcam burda ona göre

Yukarı Alt