2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

bi prenses annesi

9.takımb(1.59)B(100)🤰güncel(82.9)hedef🤰(88)
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
15.343
34.265
Şu an adetliyim
Bitmesini bekliyorum
Kan tahlili isterse de bir dahaki ay yaptırırim diye düşündüm
Bu ay 7.ayimizdi
Doktorum olmazsa 3 ay sonra gel demisti
Ben de erken olur diye 6 Ay sonra gideyim diye düşündüm
Araya da bayram girince kaldı :KK43:
Pazartesi gidip tekrar muayene olacağım
İnşallah hepimiz bir an önce kavusalim yavrularimiza...
Anladım canım hadi hayırlısı amin insAllah

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-07-2020

Hamileliğimin 4. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 252 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudunda baş ve kuyruk bögelerini tespit etmek artık mümkün. Eğer 28 günde bir adet görüyorsanız, bugün adet olmadığınızı fark edebilirsiniz.

Yaklaşık boyu : 0,15-0,20 mm (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

can09e

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
17.145
47.269
Şuan herşey normale uygun bakalım haftaya pozisyonuna falan bakıcaz . Çatı muayenesi için daha var 🥰
Hayaller normal hayatlar ne olcak bakalım 🥴
nasıl gelmek isteyecek bakalım :) sağlıkla sıhhatle doğur kuzu inşallah :KK200::anne:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-03-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 105 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğinizin kalıcı dişlerinin tomurcukları diş etleri içinde büyüyor olacak. Bebeğinizin vücut ağırlığını destekleyen omurgası 33 yüzük, 150 eklem ve 1.000 bağdan meydana gelir. Bütün bu yapılar bu ay içinde şekillenmeye başlayacaktır. Hala bacaklarınızda kramp sorunu varsa bacaklarınızı sıcak tutmayı deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

can09e

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
17.145
47.269
Aynen öyle kuzum hiçbiri içim kesin şu olsun demiyorum .
Duru kızım nasıl isterse annesi ona uyar 🤗

Senın nasık gidiyor bakalım ?
Bulantın falan varmı ?
iyi gibi kuzum bulantılarım var hala ama acıkıyorum en azından.. cumartesi görücez kısmetse bakalım :)

Bu ay boyunca bebeğinizin kalıcı dişlerinin tomurcukları diş etleri içinde büyüyor olacak. Bebeğinizin vücut ağırlığını destekleyen omurgası 33 yüzük, 150 eklem ve 1.000 bağdan meydana gelir. Bütün bu yapılar bu ay içinde şekillenmeye başlayacaktır. Hala bacaklarınızda kramp sorunu varsa bacaklarınızı sıcak tutmayı deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

H E

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
19 Haziran 2013
23.663
61.094
iyi gibi kuzum bulantılarım var hala ama acıkıyorum en azından.. cumartesi görücez kısmetse bakalım :)
Acıkman çok güzel ben bu aralar ölüyordum 😂 az kalmıs bende 1 aydır görmüyorum minik kurbağaaamı salı günü görüş günü heyecandan ölcem 😂

gamzeli_bebis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2011
6.362
17.934
Hayırlı evlat olsun kuzum. Napiyim valla kuzum arada giriyorum üzülüyorum girdikçe malesef :/ ama siteye girince de mutlaka seni takip e bugün eşim hastaneye gitti biraz canım sıkkın aslında ama hayırlısı inşallah:)

Kuzumm 15 eylül bat. Sen nasılsın napıyorsun nasıl gidiyor?
şimdi gördüm eşinin sperm sonucunu. bence ileri hız yeterli benimde ileri hz 11-12 gibi bişeydi sizinde 13.
sperm sayısı az sadece ml de 5 milyon gibi çıkmış 15-20 milyon olmalı o doktor söyler zatn.
işin kolay keçiboynuzu kürü fln yaaparsın yükselir allahın izniyle.

moral bozcak birşey yok sperm sayıısı 0 çıkanlar oluyor onlar napsın kuzum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-02-2020

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 77 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık göz yuvalarında hareket edebiliyor. Kasılmalar başladığında ve hangi durumda doktorunuzu arayacağınızı doktorunuzla kararlaştırın. Ayrıca bebeğiniz erkek ise doğumda sünnet seçeneğini düşünebilirsiniz. Diğer kültürlerde doğum : Bir çok kültürde emziren anneler ile ilişkiye girmek tabudur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

can09e

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
17.145
47.269
Acıkman çok güzel ben bu aralar ölüyordum 😂 az kalmıs bende 1 aydır görmüyorum minik kurbağaaamı salı günü görüş günü heyecandan ölcem 😂
şimdiye kadar 4 defa çıkardım :) son olsun inşallahh:) az kaldı evet heyecanlıyım ben de inşallah güzel şeyler duyuyoruz..
senin de epey olmuş yaa son zamanlar 3 haftaya indiriyolardı 36dan sonra da haftada bir bakıyolardı sen mi gitmedin kuzu..
nasıl hareketli mi kuzuşş depikliyo mu:) bi defasında bi gümletti uyuyoduk eşim bile uyandı deprem mi oluyo diye :KK70:

efuulimm

Dualarla gel bebeğim
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2019
1.115
2.850
şimdi gördüm eşinin sperm sonucunu. bence ileri hız yeterli benimde ileri hz 11-12 gibi bişeydi sizinde 13.
sperm sayısı az sadece ml de 5 milyon gibi çıkmış 15-20 milyon olmalı o doktor söyler zatn.
işin kolay keçiboynuzu kürü fln yaaparsın yükselir allahın izniyle.

moral bozcak birşey yok sperm sayıısı 0 çıkanlar oluyor onlar napsın kuzum
Doktor çok sakince güzel iyi bi şekilde anlattı hiçbişey yokmuş gibi bahsetti onun için eşim hiç kale edinemiyordu. ama bana baya zor geldi kuzum işimiz :/ esime pek belli etmedim ama

Ogrtmnanne

Başlangıç :82 önceki :74,5 güncel :72,5 hedef :57
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2012
3.805
6.004
İnşallah 61 güne geliyor 🤲🏻
Erken olurr daha geç olur Duru kızın tercihi 🤗
Ne kadar hızlı geçiyor zaman
Daha dün cinsiyet tahmini yapıyorduk sanki
Sağlıkla gelsin minik Duru ☺☺

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-05-2020

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 185 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin dalağı, karaciğer tarafından denetlenen eski kan hücrelerinin kaldırılması ve antikor üretimi gibi fonksyioları üstlenecek. Hamilelik hormonları bağırsak kaslarını gevşettiği ve sindiriminizin daha yavaş ve az verimli olduğu için kabızlık yaşamanız muhtemeldir. Bebeğinizin cildi çok ince olduğu ve damarları deri üzerinde gözüktüğü için bebeğinizin vücudu lanugo adı verilen inci tüyle kaplanır. Bebeğinizin tırnakları iyice oluştu ve bebeğiniz kollarını ve bacaklarını hareket ettiriyor. Bugünlerde ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz. Uyurken yastığınızı yükseltmeniz reflü ve mide ekşimesi sorununuza yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Yukarı Alt