2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

H E

Guru
Pro Üye
19 Haziran 2013
23.492
60.547
şimdiye kadar 4 defa çıkardım :) son olsun inşallahh:) az kaldı evet heyecanlıyım ben de inşallah güzel şeyler duyuyoruz..
senin de epey olmuş yaa son zamanlar 3 haftaya indiriyolardı 36dan sonra da haftada bir bakıyolardı sen mi gitmedin kuzu..
nasıl hareketli mi kuzuşş depikliyo mu:) bi defasında bi gümletti uyuyoduk eşim bile uyandı deprem mi oluyo diye :KK70:
Kuzum ben daha 31 haftalığım en son 26 da gittim 1 ay sonra çağırdı . 32 de bazı testleri tekrarlıcağımız için bekledim 2 haftada daha . Hem bir sıkıntımda yok çok şükür . Ama bakalım buyuk ıhtımalle 2 hafta da bire indirir artık bu randevuda .
Valla uyutmuyor diyebilirim tepikleriyle . Babası konusuyor sakinleşsin diye ama ne mümkün daha çok çıldırıyo 😬
Ama olsun hareketli olsunda uyutmasın ♥

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-10-2019

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 8 gün kaldı.

Yeni doğmuş bir bebeğin göbek kordonu ortalama uzunluğu 610 mm. dir. Ama göbek kordonunun, boyu 127 mm.den 1,219 mm.ye kadar değişebilir. Bebeğiniz pelvisin tabanına yerleştiği zaman, kendinizi beceriksiz ve dengesiz hissedebilirsiniz. Bunun nedeni bebeğinizin yer değiştirmesinden dolayı ağırlık merkezinizinde değişmiş olmasıdır.Şu aşamada bebeğinizin araç koltuğunu arabaya koymanız unutmamanız açısından önemli olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

H E

Guru
Pro Üye
19 Haziran 2013
23.492
60.547
Ne kadar hızlı geçiyor zaman
Daha dün cinsiyet tahmini yapıyorduk sanki
Sağlıkla gelsin minik Duru ☺☺
Dimi yaaa 25 ten sonra zamanı tutamadım 🥴 ama ilk haftalarda hiç geçmemişti 🤗
İnşallah sizinde güzel haberlerinizi alıcaz nasıl geçtii yaaa zmaan dicez ♥♥♥

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-10-2019

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 8 gün kaldı.

Yeni doğmuş bir bebeğin göbek kordonu ortalama uzunluğu 610 mm. dir. Ama göbek kordonunun, boyu 127 mm.den 1,219 mm.ye kadar değişebilir. Bebeğiniz pelvisin tabanına yerleştiği zaman, kendinizi beceriksiz ve dengesiz hissedebilirsiniz. Bunun nedeni bebeğinizin yer değiştirmesinden dolayı ağırlık merkezinizinde değişmiş olmasıdır.Şu aşamada bebeğinizin araç koltuğunu arabaya koymanız unutmamanız açısından önemli olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

can09e

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
17.005
46.939
Kuzum ben daha 31 haftalığım en son 26 da gittim 1 ay sonra çağırdı . 32 de bazı testleri tekrarlıcağımız için bekledim 2 haftada daha . Hem bir sıkıntımda yok çok şükür . Ama bakalım buyuk ıhtımalle 2 hafta da bire indirir artık bu randevuda .
Valla uyutmuyor diyebilirim tepikleriyle . Babası konusuyor sakinleşsin diye ama ne mümkün daha çok çıldırıyo 😬
Ama olsun hareketli olsunda uyutmasın ♥
maşallahh sizeee kuzum..:KK200::nazar:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-03-2020

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 143 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin başında ince telli saçlar şekillenmeye başlayacaktır. Bu saçlar bebeğinizin kalıcı saçlarıdır, lanugo (geçici tüyler) değil. Bu kalıcı saçlar bebeğinizin doğumundan sonra, iki hafta içinde yavaş yavaş dökülerek daha kalın saçlarla değişecektir. Bebeğiniz artık nesneleri kavrayabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Ogrtmnanne

Başlangıç :82 önceki :74,5 güncel :72,5 hedef :57
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2012
3.667
5.804
Dimi yaaa 25 ten sonra zamanı tutamadım 🥴 ama ilk haftalarda hiç geçmemişti 🤗
İnşallah sizinde güzel haberlerinizi alıcaz nasıl geçtii yaaa zmaan dicez ♥♥♥
İnşallah canım 😚😚

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-05-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 223 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün sonunda bebeğinizin diz ve ayak bileklerin yerleşeceği noktalar şekillenmiş olacak. Önümüzdeki hafta civarında bebeğinizin gonadları (eşey bezleri) leğen kemiği içinde oluşcak ve bebeğinizin cinsiyetine göre testis veya yumurtalık olacaktır. Bebeğinizin göz kapakları şekillenmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

• Beğen
Reactions: H E

gamzeli_bebis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2011
6.107
16.966
Doktor çok sakince güzel iyi bi şekilde anlattı hiçbişey yokmuş gibi bahsetti onun için eşim hiç kale edinemiyordu. ama bana baya zor geldi kuzum işimiz :/ esime pek belli etmedim ama
sen eşine kürler yap kuzum incir kürü keçiboynuzu kürü fındık fıstık daya :KK70:
allahın izniyle olur :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-02-2020

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 115 gün kaldı.

Bebeğiniz düzenli, sabit hızla büyümesine devam ediyor. Sadece bu hafta boyunca bebeğiniz yaklaşık 170 gr ağırlık kazanacak. Bu büyüme atağı bebeğinizin rahim dışındaki yaşama hazırlanmasına yardımcı olacaktır. Bebeğinizin el kavramam ve irkilme refleksleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Ogrtmnanne

Başlangıç :82 önceki :74,5 güncel :72,5 hedef :57
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2012
3.667
5.804

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-05-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 223 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün sonunda bebeğinizin diz ve ayak bileklerin yerleşeceği noktalar şekillenmiş olacak. Önümüzdeki hafta civarında bebeğinizin gonadları (eşey bezleri) leğen kemiği içinde oluşcak ve bebeğinizin cinsiyetine göre testis veya yumurtalık olacaktır. Bebeğinizin göz kapakları şekillenmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Fatma KTL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2019
4.507
7.084

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-04-2020

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 196 gün kaldı.

Sindirim sitemi duvarındaki kaslar artık fonksiyonel olarak çalışıyor. Yiyecekleri sindirmek için yaptıkları kasılma hareketlerini pratik amaçlı yapmaya başladılar. Artık bebeğinizin büyüme hızı kısmen yavaşladı. Geçtiğimiz hafta içinde bebeğinizin ağırlığı ikiye katlandı ve yaklaşık 13 gr. ve bebeğinizin boyu yaklaşık 5-6,1 cm civarında oldu. Tebrikler 1. trimester döneminiz sona erdi.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Fatma KTL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2019
4.507
7.084

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-04-2020

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 196 gün kaldı.

Sindirim sitemi duvarındaki kaslar artık fonksiyonel olarak çalışıyor. Yiyecekleri sindirmek için yaptıkları kasılma hareketlerini pratik amaçlı yapmaya başladılar. Artık bebeğinizin büyüme hızı kısmen yavaşladı. Geçtiğimiz hafta içinde bebeğinizin ağırlığı ikiye katlandı ve yaklaşık 13 gr. ve bebeğinizin boyu yaklaşık 5-6,1 cm civarında oldu. Tebrikler 1. trimester döneminiz sona erdi.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Yukarı Alt