2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

efuulimm

Dualarla gel bebeğim
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2019
1.113
2.837
inşallah ilaca gerek kalmadan bu yaptıklarınla gelir bebişin kuzum.
ben incir kürünü vs. yaparken ilk aydan etki edeceğine asla inanmadım.
sperm testi öyle çıkınca 2-3 ay daha olmaz bizim anca düzelir sonuçlar diyordum ki.
bebişimiz çıktı geldi :KK200: :rolleyes: :rolleyes:

inşallah senin hemencik olur bi takviyelerle.
Inşallah kuzum çok dua et olur mu banada?
Sizde mi almamıştınız ilaç? Ben bilmiyordum esinde sorun olduğunu sadece sende pko gorunumu olduğunu eşinin sigarayı bıraktığını falan biliyordm:KK66:

efuulimm

Dualarla gel bebeğim
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2019
1.113
2.837
Geçmiş olsun canım, tedaviye ek keçibpynuzu kürü de denedin mi Hiç? Çok faydası var H bıkmadan hergün taze hazırlaman laızm ama. Aslında içse 1 2 aya düzene girer bence
Saol abla. Yazmıştım ama görmedin sanırım:) keçi boynuzu , incir kürü, macun, çakşır suyu, çörek otu yağı,ceviz fındık hepsini kullanıyor 2 haftadır falan. Sayı ve hızın düzelmesi bi tık daha kolayms ama morfoloji biraz zormus burdan arastirdigima gore.

gamzeli_bebis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2011
5.803
16.412
Inşallah kuzum çok dua et olur mu banada?
Sizde mi almamıştınız ilaç? Ben bilmiyordum esinde sorun olduğunu sadece sende pko gorunumu olduğunu eşinin sigarayı bıraktığını falan biliyordm:KK66:
bize ilaç vs. vermediler bu değerlerle cocugunuz olur dediler.
eşimde 1. derece varikosel çıkmıştı.
sperm sayısı 15 milyon toplamda 60 milyon du.
ileri hızda %10du.
bende pko görünümü vardı ama pko değildim aynen.
sigarayıda bırakmadı sadece ramazanda azaltmıştı 2-3 tane içiyordu.
ve yine ramazanda incir kürü ve diğer şeyleri uyguladık.
4-5 gün perhizli ilişki olmuştu.
öyle geldi bebişimiz.
sana tavsiyem spermde sıkıntı oldugu için sık ilişki yaşamadan perhizli ve yumurtlama gününde yada ymurtlamaya 1-2 kala bi deneyin derim.
yani biz 1 sene gün aşırı vs şeklinde denedik olmadı.
ramazanda bunları yapıp perhizli ilişki ile oldu.

Maria26 Maria26 nında sık ilişki ile olmadı seyrekle oldu.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-02-2020

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 141 gün kaldı.

Bebeğinizin saçları artık yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Bir ay içinde belki bebeğinizin saçları 1 cm den uzun olacaktır. Uyurken solunuza doğru yatarken bacaklarınızın arasına bir yastık almanız bacaklarınızı paralel tutmanıza ve böylece daha rahat uyumanıza yardımcı olacaktır. Eğer annede hemoroid görülürse buz torbaları veya ilgili merhemler yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Maria26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2018
3.220
9.027
Saol abla. Yazmıştım ama görmedin sanırım:) keçi boynuzu , incir kürü, macun, çakşır suyu, çörek otu yağı,ceviz fındık hepsini kullanıyor 2 haftadır falan. Sayı ve hızın düzelmesi bi tık daha kolayms ama morfoloji biraz zormus burdan arastirdigima gore.
Şimdi gördüm canım, ennn iyisini yapmışsın boşver o kadar para verme, bence yaptıkların çok iyi devam et 2 3 ay, ama ara vermeyin çalışmalara devam edin, Rabbim 1 taneyle bile olmayacak diyen Dr a rağmen bile verir biliyorsun 🙏🙏🙏 inşallah 2.teste gerek kalmadan bebiş gelmiş olurrr 😍😍😍🙏🙏🙏

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-01-2020

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 134 gün kaldı.

Bebeğinizin kolları ve bacakları artık daha belirgin ve güçlü hareket eder. Bunun nedeni kaslarının daha güçlü , kuvvetli ve kemiklerinin daha sert olmasıdır. Bebeğinizin uyku alışkanlığı görülmeye başlar. Uyuşukluk, uyku ve aktivite gibi periyodları bazen siz de algılar veya tahmin edersiniz. Anneler daha canlı veya kabus rüyalar görebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

efuulimm

Dualarla gel bebeğim
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2019
1.113
2.837
bize ilaç vs. vermediler bu değerlerle cocugunuz olur dediler.
eşimde 1. derece varikosel çıkmıştı.
sperm sayısı 15 milyon toplamda 60 milyon du.
ileri hızda %10du.
bende pko görünümü vardı ama pko değildim aynen.
sigarayıda bırakmadı sadece ramazanda azaltmıştı 2-3 tane içiyordu.
ve yine ramazanda incir kürü ve diğer şeyleri uyguladık.
4-5 gün perhizli ilişki olmuştu.
öyle geldi bebişimiz.
sana tavsiyem spermde sıkıntı oldugu için sık ilişki yaşamadan perhizli ve yumurtlama gününde yada ymurtlamaya 1-2 kala bi deneyin derim.
yani biz 1 sene gün aşırı vs şeklinde denedik olmadı.
ramazanda bunları yapıp perhizli ilişki ile oldu.

Maria26 Maria26 nında sık ilişki ile olmadı seyrekle oldu.
Bizim sayı 4 milyon 800 bin. Toplam sayı 24 milyon . Ileri hız 13. Morfoloji 2 . Sizin morfoloji neydi kuzum? Adet bittikten sonra yumurtlamaya kadar olmasın yumurtlama gününde mi günaşırı diyorsun ?

efuulimm

Dualarla gel bebeğim
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2019
1.113
2.837
Şimdi gördüm canım, ennn iyisini yapmışsın boşver o kadar para verme, bence yaptıkların çok iyi devam et 2 3 ay, ama ara vermeyin çalışmalara devam edin, Rabbim 1 taneyle bile olmayacak diyen Dr a rağmen bile verir biliyorsun 🙏🙏🙏 inşallah 2.teste gerek kalmadan bebiş gelmiş olurrr 😍😍😍🙏🙏🙏
Inşallah öyle tabi Rabbim büyük. Ne güzel dualar ediyorsunuz ya Allah razı olsun:) szinsperm değerleri neydi abla

gamzeli_bebis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2011
5.803
16.412
Bizim sayı 4 milyon 800 bin. Toplam sayı 24 milyon . Ileri hız 13. Morfoloji 2 . Sizin morfoloji neydi kuzum? Adet bittikten sonra yumurtlamaya kadar olmasın yumurtlama gününde mi günaşırı diyorsun ?
yumurtlama gününden önce 4-5 gün olmamış olsun bide öyle deneyin diyorum.
bak böyle bizim sperm testi.

Eklentiler

Bebeğinizin saçları artık yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Bir ay içinde belki bebeğinizin saçları 1 cm den uzun olacaktır. Uyurken solunuza doğru yatarken bacaklarınızın arasına bir yastık almanız bacaklarınızı paralel tutmanıza ve böylece daha rahat uyumanıza yardımcı olacaktır. Eğer annede hemoroid görülürse buz torbaları veya ilgili merhemler yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

gamzeli_bebis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2011
5.803
16.412
yani morfoloji diye yazmıyor bizde. ama normal yapılı sperm %30 yazıyor

• Beğen
Reactions: H E

gamzeli_bebis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2011
5.803
16.412
Sizin değerler baya iyiymiş ama :/ bak bizimkineEki Görüntüle 2306371
morfoloji ile bizim normal sperm yazan olay aynımı bilmiyorum ama sen takviyeleri yap dene olmazsa ilacıda alır denersiniz kuzum bi zamanı var inşallah yakıncacıktır o zaman.
ayrıca bu güünlerinde tadını çıkar hamile olunca hayatın değişiyor hele doğunca kökten değişecek sanırım :KK70:

Yukarı Alt