2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Lollapollosaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2012
4.440
7.013
@Ogrtmnanne kuzum eşine nasıl soyledin kan testi ne zaman vereceksin😊😊😊😍😍
Henüz söylemedim
Kanda kesinlessin öyle soyliycem 🤗🤗
Bugün bat günü
Erken mi sizce kan için ?
İlkinde battan 5 gün sonra yaptırmıştım
1500 çıkmıştı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-05-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 95 gün kaldı.

Bebeğinizin akciğerleri hızla büyüme devam ediyor. Hamileliğinizin son üç ayına girdiğiniz bu günlerde fazladan günlük 300 kaloriye daha ihtiyacınız vardır. Bebeğinizin tutuşu inanılmaz kuvvetli. Bu hafta hamileliğinizdeki üçüncü ve son trimester dönemine giriyorsunuz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

efuulimm

Dualarla gel bebeğim
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2019
1.190
2.898
Henüz söylemedim
Kanda kesinlessin öyle soyliycem 🤗🤗
Bugün bat günü
Erken mi sizce kan için ?
İlkinde battan 5 gün sonra yaptırmıştım
1500 çıkmıştı
Adetten 1 hafta önce bile kanda belli oluyor biliyorsun :) tabiki erken değil idrarda çıktıysa orda hayli hayli çıkar inşallah :)

Lepistesb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2019
1.405
3.016
Canımmm benmi ugurlu geleyim🤪 bende bebis yokki😞 sizmi ugur getireceksiniz bana yazın ozaman bat yirmi😍😅
Kız ana sayfada gördüm dualar boşuna degil diye Bir kac yazını dedim seni de etiketleyeyim buraya bu topik şans getiriyor hadi bakalım bebiş gelirse bana dua et 😉

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-05-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 76 gün kaldı.

Hızlı büyümeden dolayı önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin beyni buruşuk, kırışık bir hal alır. Bu buruşukluklara beyin kıvrımları(konvolüsyonlar) denir. Kıvrımlı, buruşuk beyin düz hatlı, kıvrımsız bir beyinden daha çok beyin hücresi içerir ve potansiyel olarak daha kuvvetlidir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 26-28 cm civarında ve ağırlığı yaklaşık 1300-1400 gr.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt