2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

gamzeli_bebis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2011
6.162
17.052

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-02-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 111 gün kaldı.

Vücudun en kısa ve ince damarları (kılcal damarlar) bebeğinizin derisinin altında gelişmeye başlıyor. Kan bu kılcal damarlara doldukça bebeğinizin cildi kırmızı yada pembemsi bir görüntü alır. Artık hamilelik sizin için yeni bir durumdan ziyade bir hayat biçimi oldu. Eğer hala mide bulantısı yaşıyorsanız iki saatte bir aperatif bişeyler yemeniz daha iyi hissetmenizi sağlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Gonulmeyvesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
3.017
7.687
Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi cnm sende aklimdasinnaptin test yaptinmi
Canım yok yapmadım daha doğrusı eczaneye gidemedim niyeyse ayağım çekmedi 😏 karnım da ağrıyo sabahtan beri
Dışardaydım geldim eşime yemek hazırladım ütüsünü yaptım onu yolculadım şimdi uzandıö biraz
Göğüslerim çok sancıyor yanları özellikle
Aniden bir sızı giriyor 15 20 saniye sürüyor snra geçiyor

H E

Guru
Pro Üye
19 Haziran 2013
23.513
60.633
ee tamam işte kuzu uykusuz gecelere hazırlık başladı o zaman :))
Rabbime hamd olsun şimdiden alıştırıyor işte 🤲🏻

bildiğim için diyorum bak 😂 uyku hapı neyim at benim yerime de uyu :KK70: o kadar da kötü değiliz aslında ama ben hayatım boyunca deliksiz 8-9 saat uykuya alıştığım için koyuyor bana. neyse alıştım artık. 40 çıksın akşam 9 sabah 9 uyku düzeni oturtmaya çalışıcam bakalım ne kadar başarılı olabilirsem🤦🏽‍♀️
Tamam bu akşm butun lohusalar için uyuxam 😬😍
İnşallaj hemen uyum sağlar kuzumuz 🤲🏻😍
Akıllı benım kızım hemen annesi ne derse yapar

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-10-2019

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 4 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin göğüs kafesi daha belirgin hale gelecektir. Hem erkek hem kız bebeklerin göğüsleri annelerinden gelen östrojen sebebiyle çıkıntılı olabilir. Hamileliğin bu aşamasında rahim tarafından gelen bir tekme, kucağınızdaki bir kitabı yere düşürebilir. Hamile kadınların %10 unda su gelmesi vakkası yaşanır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Syhoya

Aşıkla maşukk
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2018
1.156
2.565
Kixlar nifty sonucum cikti bir pipi geliyorr :KK53:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-03-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 149 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde, verniks kazeoza oluşmaya başlar. Verniks kazeoza, bebeğinizin derisini kaplayan krem görnümlü bir maddedir. Verniks kazeoza bebeğin derisini, gelişmekte olan bezleri ve duyu hücrelerini korur. Verniks, ölü hücreler, bebeğin derisindeki yağ bezlerinden meydana gelen yağlar ve lanugodan (geçici tüyler) meydana gelir. Annelerde lökore olarak bilinen bir beyaz akıntı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

ladytombulyanak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2019
436
1.412

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-01-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 93 gün kaldı.

Bebeğinizin beyin dalga şekilleri artık doğmuş bir bebeğin beyin dalga şekilleri ile aynı. Bebeğinizin beyninin görsel ve işitsel bilgileri işleyen bölümünde faaliyetlenme başladı. Anneler artık haftada 200-400 gr kilo alırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Yukarı Alt