2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

icecreamm

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2014
5.252
6.910

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-08-2020

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 80 gün kaldı.

Önümüzdeki 3-4 gün içinde bebeğinizin derisi, deri altında biriken yağlardan dolayı daha pürüzsüz ve yumuşak hale gelecek. Şiddetli baş ağırısı, bulanık görme, ani kilo artışı, veya ellerinizde, ayaklarınızda, ayak bileklerinizde ve yüzünüzde şiddetli şişme gördüğünüz durumlarda hemen doktorunuza başvurunuz. Çünkü bu belirtiler, hem sizin hemde bebeğiniz için çok tehlikeli olan yüksek tansiyonun belirtisi olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

icecreamm

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2014
5.252
6.910

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-08-2020

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 80 gün kaldı.

Önümüzdeki 3-4 gün içinde bebeğinizin derisi, deri altında biriken yağlardan dolayı daha pürüzsüz ve yumuşak hale gelecek. Şiddetli baş ağırısı, bulanık görme, ani kilo artışı, veya ellerinizde, ayaklarınızda, ayak bileklerinizde ve yüzünüzde şiddetli şişme gördüğünüz durumlarda hemen doktorunuza başvurunuz. Çünkü bu belirtiler, hem sizin hemde bebeğiniz için çok tehlikeli olan yüksek tansiyonun belirtisi olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Gonulmeyvesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
5.480
11.171
Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi cnm sende aklimdasinnaptin test yaptinmi
Canım yok yapmadım daha doğrusı eczaneye gidemedim niyeyse ayağım çekmedi 😏 karnım da ağrıyo sabahtan beri
Dışardaydım geldim eşime yemek hazırladım ütüsünü yaptım onu yolculadım şimdi uzandıö biraz
Göğüslerim çok sancıyor yanları özellikle
Aniden bir sızı giriyor 15 20 saniye sürüyor snra geçiyor

H E

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
19 Haziran 2013
23.742
61.310
ee tamam işte kuzu uykusuz gecelere hazırlık başladı o zaman :))
Rabbime hamd olsun şimdiden alıştırıyor işte 🤲🏻

bildiğim için diyorum bak 😂 uyku hapı neyim at benim yerime de uyu :KK70: o kadar da kötü değiliz aslında ama ben hayatım boyunca deliksiz 8-9 saat uykuya alıştığım için koyuyor bana. neyse alıştım artık. 40 çıksın akşam 9 sabah 9 uyku düzeni oturtmaya çalışıcam bakalım ne kadar başarılı olabilirsem🤦🏽‍♀️
Tamam bu akşm butun lohusalar için uyuxam 😬😍
İnşallaj hemen uyum sağlar kuzumuz 🤲🏻😍
Akıllı benım kızım hemen annesi ne derse yapar

Yukarı Alt