2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

H E

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
19 Haziran 2013
23.636
61.034
Almilaaazey Almilaaazey kuzu eşinin sperlerinde sıkıntı yoksa pik ve sonrası full yapmanı tavsiye ederim .
ama eğer varsa zaten sperm 3 gün yaşıyor yarında birliktelik yaşanız olur . Korkup endişelenme

Almilaaazey

Aktif Üye
Pro Üye
22 Ocak 2019
2.910
8.771
Almilaaazey Almilaaazey kuzu eşinin sperlerinde sıkıntı yoksa pik ve sonrası full yapmanı tavsiye ederim .
ama eğer varsa zaten sperm 3 gün yaşıyor yarında birliktelik yaşanız olur . Korkup endişelenme
En son ki testimizde düzene girdi spermleri doktor 3 ay daha beklemesini soykedi takviye felan vermedi gerek.yok dedi yaptım valla bugünde yaparım tmm 😁😁😁

1609ece

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2019
1.455
5.091
Vayyy beeeee şimdi yarın benım takvimim gidicek mi 🥺
artıkk dogurda sıra bizlere gelsin bu zamana kadar geldik geldik şimdi zaman geçmiyor :KK70:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-01-2020

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 49 gün kaldı.

Hamileliğinizin bu haftası biterken bebeğinizin başının çevresi yaklaşık 9,5mm arttı. Bunun sebebi bebeğinizin beynindeki hızlı büyümedir. Eğer ödem ve şişlik probleminiz varsa 3. trimesterdan itibaren yüzüğünüzü çıkarabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

1609ece

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2019
1.455
5.091

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-01-2020

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 49 gün kaldı.

Hamileliğinizin bu haftası biterken bebeğinizin başının çevresi yaklaşık 9,5mm arttı. Bunun sebebi bebeğinizin beynindeki hızlı büyümedir. Eğer ödem ve şişlik probleminiz varsa 3. trimesterdan itibaren yüzüğünüzü çıkarabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

H E

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
19 Haziran 2013
23.636
61.034
Ena millet doğuruyor tavlık duruyor senin duru duruyor takvim gidiyor ters senin kız 😁😁
Sormaaa yaaaa 😬
Aslında normal doğum bekleyenlerin çoğu 40 ı geçiyormus çoğunluk sezo olunca ben geç kalmısım gibi oldu 😂😂😂

artıkk dogurda sıra bizlere gelsin bu zamana kadar geldik geldik şimdi zaman geçmiyor :KK70:
Ooffff offff elimde olsa aha şimdi buraya bırakıcam 😂😂😂

Maria26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2018
3.405
9.341
Perhizi denedik abla öylede olmadi gerçi pazar 10.gündü ben geç yumurtladım diye düşündüm ilişki oldu sabahtan dün ovi testinin öyle çıkacağı aklıma gelmedi pazar günkü yok denecek kadar azdı 😣 valla yaptım gitti bugunde yapayim tmm işte zaten illa olacak diye bişey yok en azindan değerlendiremedim demem gerci hep degendiriyoruz ama 😁😁
Sağlıkla gelsinde kuzum yeterki ne zaman gelirse gelsin boşver stres yapma hiç 🙏😍 belki bu ay gelecek minnoş, bu ay olmasa öbür ay, yani hayırla sağlıkla gelsin yeterki 🙏🙏

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-01-2020

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 77 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık göz yuvalarında hareket edebiliyor. Kasılmalar başladığında ve hangi durumda doktorunuzu arayacağınızı doktorunuzla kararlaştırın. Ayrıca bebeğiniz erkek ise doğumda sünnet seçeneğini düşünebilirsiniz. Diğer kültürlerde doğum : Bir çok kültürde emziren anneler ile ilişkiye girmek tabudur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Maria26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2018
3.405
9.341
Vayyy beeeee şimdi yarın benım takvimim gidicek mi 🥺
E doğur artık sende Bi zahnet dermişimmm 🙈🙈😍😍
40+5 te doğum yapmış biri olarak 😁
Ay valla fenalık geliyo insana dimi gün geçtikçe saatler geçtikçe 🙈 hadi artık doğsun gelsin yeter taşıyamıyorum diyosun 🙈🙈
Yarın dimi kontrol bakalım ne dicek Dr 🙏

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-01-2020

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 77 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık göz yuvalarında hareket edebiliyor. Kasılmalar başladığında ve hangi durumda doktorunuzu arayacağınızı doktorunuzla kararlaştırın. Ayrıca bebeğiniz erkek ise doğumda sünnet seçeneğini düşünebilirsiniz. Diğer kültürlerde doğum : Bir çok kültürde emziren anneler ile ilişkiye girmek tabudur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Yukarı Alt