Popüler Konu 2019 Ağustos Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne 😌

• Kız

• Erkek

• İkiz kız

• İkiz erkek

• İkiz kız ve erkek

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

Serpico19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.911
Slm kızlarr
Dunden beri bizim hareketlerde azalma var ya:KK43:
Korkumdan saçma sapan ruylar gördüm butun gce:KK43:
Canım senın haftandayken benım de bebıs az haraket ettı ıkı uc gun sımdı masallahı var korkma benım kı tık yapıp kacıyordu sımdı durmuyor.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-08-2019

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 74 gün kaldı.

Bu sırada dalak tarafından kırmızı kan hücrelerinin üretimi biter ve kırmızı kan hücresi üretimini kemik iliği üstlenir. (Kırmızı kan hücreleri geçmişte sırasıyla kan adaları denilen doku grupları, daha sonra karaciğer ve en son kemik iliğinden önce dalak tarafından üretiliyordu.) Bu noktadan sonra doğuma kadar hava yolculuğu hamileler için önerilmez. Bebeğiniz ritmik olarak nefes alma hareketi yapıyor fakat akciğerleri hala tam olgunlaşmış durumda değil.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

alesta_

Beautiful minds inspire others 🙏mother lion 🦁♌🚼
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.047
I ikuayko hemsireyi doverim 😈😠 kendisi adriana lima miydi?
Pazartesi saglik ocagindaki hemsire tam andavaldi saat ucten.sonra asi dolabini acamayiz neden.dedim son kullanmasi mi bitiyor bozuluyor mu baktı dalacam yapalim bari hamilesin dedi lütfettin pasam dedim 😈

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-08-2019

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 92 gün kaldı.

Bebeğiniz büyüdükçe ve gücü artıkça, tekme ve debelenmeleride daha güçlü olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini sayarak bebeğinizin hareketlerini izleyebilirsiniz. İki saatlik süre içinde en az on tekme hissedebilirsiniz. Tekmeleri hissedeceğiniz en uygun saat bebeğinizin en aktif olduğu saatler olan akşam yedi ile akşam on saatleri arasıdır. Anne adayları kasık ağrılarınız artmış olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Rzg14

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.650
Normalde hıc elbise giymem de altina bi taytla deneyecegim. Baldir pisigi de olmayalim yok yere

Ben 15 kasimda son reglimi oldum, her ayin 15ini yeni ay sayiyorum. 7ye girdim yani

Ben goremedim. Zaten m beden hamile mi olur? Seni sevmiyorum

Ben bakayim bunlara. Xxl varsa 😂😂😂

Konusma benle (hamilelik tribini kimseye atamiyorum kardesim, alıcısı varsa ben suraya bırakayım)
at kiz bana tribini. alirim ben 😂.. vallahi 38 beden yaziyor elbise de. ben onun yalancisiyim 😂.. album yaparim az sonra ona eklerim. sonra albumu silerim.
Valla kaç beden olursa olsun bence bak derim esnek ve çok rahat 😂

sagol canım🙏 Resmini niye kaldırdın biz de baksaydık 😁

R Rzg14 neden.kaldirdin aaaa😅 sapiklik yapiyordum
@Freshh cok yakismis sanada gule.gule giyinin 🔥💟
Yaa göremedim oppsss bir sorunla karşılaştık dediii üzdün :KK43: ahahahha
beni taniyanlar cok net bulurlar bu fotodan diye kaldirdim hemen 😂...

Hangi hastaneden bahsediyorsunuz kızlar?

Istanbulda olan arkadaşlar, hangi hastanelerde olacak doğumlar?

Benim de ilki Acıbadem de olmuştu, sezaryanda 2 gece kalınıyor ve bebeğe direk kendi logolu kıyafetlerini giydiriyorlar..bezini, penye battaniyesini vs de veriyorlar..aldıkları ücrete tüm aileyi giydirseler yeridir zaten 🙈🤣
medical park ankara canim.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-08-2019

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 83 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri ışık ve karanlığın çeşitli düzeylerine duyarlı ama hanüz nesneleri ayırt edemiyor. Işık dalgaları bebeğinizin beynine görsel bilgiler taşımaya başladıdıktan sonra, bebeğinizin gözleri doğumdan sonra görebilmesi için hazırlanıyor. Bebeğinizn boyu yaklaşık 25-27 cm ve ağırlığı yaklaşık 1100-1250 gr. civarında. Diğer kültürlerde doğum : Yucatan Yarımadasında doğum sırasında sadece ebe, koca ve hamile kadının annesi hazır bulunur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

alesta_

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.047
at kiz bana tribini. alirim ben 😂.. vallahi 38 beden yaziyor elbise de. ben onun yalancisiyim 😂.. album yaparim az sonra ona eklerim. sonra albumu silerim.

beni taniyanlar cok net bulurlar bu fotodan diye kaldirdim hemen 😂...

medical park ankara canim.
Seni bulacam kizim batikent medicalpark takilcam.o aralarda😁😂😅

Bebeğiniz büyüdükçe ve gücü artıkça, tekme ve debelenmeleride daha güçlü olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini sayarak bebeğinizin hareketlerini izleyebilirsiniz. İki saatlik süre içinde en az on tekme hissedebilirsiniz. Tekmeleri hissedeceğiniz en uygun saat bebeğinizin en aktif olduğu saatler olan akşam yedi ile akşam on saatleri arasıdır. Anne adayları kasık ağrılarınız artmış olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

zhrazynep

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.248
Kadinlarin damarini bulmak erkeklere gore daha zordur. Bir de benim gibi normalde damari bulunmayan gruptansaniz yandiniz; 1 aya yakin surmustu morlugum. Kilo da etkiliyormus bulmayi.
normalde hemen bukuyo ve boyle olmuyo kolay bukdu ama igneyi cok soktu faliba damar sisti

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-08-2019

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 85 gün kaldı.

Bugün yada yarın bebeğinizin kirpikleri gözlerinin üzerinde şekillenmesini tamamlamış olacaklar. Doğumda, bebeğinizin kalbinde bulunan ve kirli kan ile temiz kanın karışmaması için vana görevi gören kapakcığın kapanabilmesi gerekir. Braxton Hicks kasılmalarında (doğum öncesi kasılmaları) artış olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Rzg14

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.650
Seni bulacam kizim batikent medicalpark takilcam.o aralarda😁😂😅
vallahi ifsa oldum cok eskiden. yememis icmemjs uyuzun bir akrabasi beni bulmus onu da aileme ifsa etmis vs. bir daha yasamayayim.dedim 😂

Bebeğinizin gözleri ışık ve karanlığın çeşitli düzeylerine duyarlı ama hanüz nesneleri ayırt edemiyor. Işık dalgaları bebeğinizin beynine görsel bilgiler taşımaya başladıdıktan sonra, bebeğinizin gözleri doğumdan sonra görebilmesi için hazırlanıyor. Bebeğinizn boyu yaklaşık 25-27 cm ve ağırlığı yaklaşık 1100-1250 gr. civarında. Diğer kültürlerde doğum : Yucatan Yarımadasında doğum sırasında sadece ebe, koca ve hamile kadının annesi hazır bulunur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

alesta_

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.047
vallahi ifsa oldum cok eskiden. yememis icmemjs uyuzun bir akrabasi beni bulmus onu da aileme ifsa etmis vs. bir daha yasamayayim.dedim 😂
Saka dimi milletin isi.gucu yok issiz 😂😢😅 haa bu arada sen.kayinvalideni.cok.seversin cumleten biliriz hep.oversin 😂😁😅

Rzg14

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.650
Saka dimi milletin isi.gucu yok issiz 😂😢😅 haa bu arada sen.kayinvalideni.cok.seversin cumleten biliriz hep.oversin 😂😁😅
yok kiz yeminle. gercekten yasadim bunu. dip not; kv yi sevmem 😂

Serpico19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.911
Bizde bebıse bunları aldık dün fikir olur insallah. Canta cok hafıf ve daha kullanıslı geldı su yenı moda olanlarda vardı buıcıme sındı.travel sıstem pek sevmedıgımden araba cok hafıf tek elle katlanıyor olması avantaj az yer kaplıyor bence. Iskeletı ve tekerlerı cok guzel.Beşigi calısan onerdı sımdıye kadar sattık sorun yaşamadık dedı. Civilden aldık.

Eklentiler

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-08-2019

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 74 gün kaldı.

Bu sırada dalak tarafından kırmızı kan hücrelerinin üretimi biter ve kırmızı kan hücresi üretimini kemik iliği üstlenir. (Kırmızı kan hücreleri geçmişte sırasıyla kan adaları denilen doku grupları, daha sonra karaciğer ve en son kemik iliğinden önce dalak tarafından üretiliyordu.) Bu noktadan sonra doğuma kadar hava yolculuğu hamileler için önerilmez. Bebeğiniz ritmik olarak nefes alma hareketi yapıyor fakat akciğerleri hala tam olgunlaşmış durumda değil.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Rzg14

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.650
Bizde bebıse bunları aldık dün fikir olur insallah. Canta cok hafıf ve daha kullanıslı geldı su yenı moda olanlarda vardı buıcıme sındı.travel sıstem pek sevmedıgımden araba cok hafıf tek elle katlanıyor olması avantaj az yer kaplıyor bence. Iskeletı ve tekerlerı cok guzel.Beşigi calısan onerdı sımdıye kadar sattık sorun yaşamadık dedı. Civilden aldık.
guzel gunlerde kullanin cnm.

Yukarı Alt