Popüler Konu 2019 Ağustos Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne 😌

• Kız

• Erkek

• İkiz kız

• İkiz erkek

• İkiz kız ve erkek

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

udg06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2014
1.192
5.592
HM güzel elbiseler var, ama hamile kalıpları nasıldır bilemedim. hafta sonu izmire gidersek bir mağazasında kendi bedenlerimi deneyeceğim:)
H&M bin her mağazasında hamile reyonu yok. Araştırıp gitmeni öneririm. Benim yakında avm lerde mağaza var ama reyon yok. Sordum sadece Cepa’da varmış

Son düzenleme:

ikuayko

Mutlu' cuk
Kayıtlı Üye
11 Mart 2019
2.659
16.032
Kilo deme gorduk 😠 abartma yahu
Hemşire öyle dedi ne baariyon?
Kizlar baziniz cok konusuyor dicek.ama paylasinca sizin de faydanlancaginizi düşünüyorum hepinizi cok seviyorum en.onemlisi 💟 muhendisinoglunu sevmiyorum oda onermis ve baska bir kadin yazmis blogunda sokta bebe land diye marka var gormussunuzdur onun islak.mendili cok oneriliyor dogal ve uygun fiyatliymis baska bir konu alt değiştirme ortusu bebelandin 9.90 migrostaki minnies de 9.99 ebatları 60/90 digerleri 60/60 bunlar alinabilir bilginize
Sensitive olan ama ona dikkat edin alırken.
Migros alt acma 1 paket almistim ben 23 nisan indiriminde.

Mysonismysun

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2019
3.598
12.052
Bana 75 grlık yapıldı. Önce doktor istedi testi. Sonra aç karnına bir kere kan verdim. Şekerli suyu kantinden aldım. Ya da eczaneden al falan da diyebilirler. Orası hastaneden hastaneye değişebilir. İçtikten 1 saat sonra tekrar kan verdim. 2 saat sonra bir daha verdim. Bu arada hiç bir şey yiyip içmedim. Toplam 3 kere verdim. Sonuçlarda genelde en son verdiğin kandan iki saat sonra çıkıyor.
Cok tesekkur ederim cNim sagolasin

Rzg14

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2016
5.214
16.661
Normalde hıc elbise giymem de altina bi taytla deneyecegim. Baldir pisigi de olmayalim yok yere

Ben 15 kasimda son reglimi oldum, her ayin 15ini yeni ay sayiyorum. 7ye girdim yani

Ben goremedim. Zaten m beden hamile mi olur? Seni sevmiyorum

Ben bakayim bunlara. Xxl varsa 😂😂😂

Konusma benle (hamilelik tribini kimseye atamiyorum kardesim, alıcısı varsa ben suraya bırakayım)
at kiz bana tribini. alirim ben 😂.. vallahi 38 beden yaziyor elbise de. ben onun yalancisiyim 😂.. album yaparim az sonra ona eklerim. sonra albumu silerim.
Valla kaç beden olursa olsun bence bak derim esnek ve çok rahat 😂

sagol canım🙏 Resmini niye kaldırdın biz de baksaydık 😁

R Rzg14 neden.kaldirdin aaaa😅 sapiklik yapiyordum
@Freshh cok yakismis sanada gule.gule giyinin 🔥💟
Yaa göremedim oppsss bir sorunla karşılaştık dediii üzdün :KK43: ahahahha
beni taniyanlar cok net bulurlar bu fotodan diye kaldirdim hemen 😂...

Hangi hastaneden bahsediyorsunuz kızlar?

Istanbulda olan arkadaşlar, hangi hastanelerde olacak doğumlar?

Benim de ilki Acıbadem de olmuştu, sezaryanda 2 gece kalınıyor ve bebeğe direk kendi logolu kıyafetlerini giydiriyorlar..bezini, penye battaniyesini vs de veriyorlar..aldıkları ücrete tüm aileyi giydirseler yeridir zaten 🙈🤣
medical park ankara canim.

Kolikcanannesi

👑 🄴💙🄴=🄴 🐯
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Ocak 2013
5.114
22.671
at kiz bana tribini. alirim ben 😂.. vallahi 38 beden yaziyor elbise de. ben onun yalancisiyim 😂.. album yaparim az sonra ona eklerim. sonra albumu silerim.

beni taniyanlar cok net bulurlar bu fotodan diye kaldirdim hemen 😂...

medical park ankara canim.
Seni bulacam kizim batikent medicalpark takilcam.o aralarda😁😂😅

Yukarı Alt