Popüler Konu 2019 Ağustos Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne 😌

• Kız

• Erkek

• İkiz kız

• İkiz erkek

• İkiz kız ve erkek

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

afroditi

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Mart 2019
1.685
8.524
Bizde bebıse bunları aldık dün fikir olur insallah. Canta cok hafıf ve daha kullanıslı geldı su yenı moda olanlarda vardı buıcıme sındı.travel sıstem pek sevmedıgımden araba cok hafıf tek elle katlanıyor olması avantaj az yer kaplıyor bence. Iskeletı ve tekerlerı cok guzel.Beşigi calısan onerdı sımdıye kadar sattık sorun yaşamadık dedı. Civilden aldık.
Hepsi cok guzel kullanisli gorunuyor gule güle kullanin ❤

Zeytinliii

❤️
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2019
3.667
12.510
Bizde bebıse bunları aldık dün fikir olur insallah. Canta cok hafıf ve daha kullanıslı geldı su yenı moda olanlarda vardı buıcıme sındı.travel sıstem pek sevmedıgımden araba cok hafıf tek elle katlanıyor olması avantaj az yer kaplıyor bence. Iskeletı ve tekerlerı cok guzel.Beşigi calısan onerdı sımdıye kadar sattık sorun yaşamadık dedı. Civilden aldık.
Çok güzeller güle gülle kullanın.. Renkleri de pek uyumlu bak 😉

elaide

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
4.079
12.117
Vay vay vayyyyy kuzum seytanin bacağını kirmissiniz hadi hayırlı olsun.saglikla mutlulukla kullansin ufaklik 💟 cok guzeller gri elaide elaide tarzi malum.gri denince akla.hemen onun adi.gelir elaide elaide elaide😁😂😅
kulaklarim niye cinliyo diyorum bende eheheh 😅😂 yatak odasinin tema rengini acik mavi istiyo kocam, kendimi asiri zorluyorum alismak icin 😆

Kolikcanannesi

👑 🄴💙🄴=🄴 🐯
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Ocak 2013
5.114
22.671
seker testi yaptiranlar..
benim dr demedi ama yarin 26+6 ve kontrol var. muhtemelen yapar sonrasi gecikiyor cunku. testten once kac saat ac ve susuz kalmamiz gerekiyordu unutmusum. 8 mi 12 mi?
Bana gece 12 de birak.yemeyi demisti su içebilirsin demisti hadi.insallah tertemiz sonuclar.al.🙏 sabah basarim.hastaneyi zuhahaha

Yukarı Alt