• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

2019 Ağustos Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne 😌

• Kız

• Erkek

• İkiz kız

• İkiz erkek

• İkiz kız ve erkek

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

Adlinaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2018
1.593
4.026
canim benim biraz suyum geldi ilk dogumda acilma sifirdi suni verdiler cok sukur normal yaptim normali denemk istersen dene bence
İnşAllah dayanabilirsem denemek istiyorm canım.Umarım kendliğinden gelirde sancılarım daha iyi olur benim için.Suni sancı diye kime söylesem hep çok zor diyorlar.

Oha diyorum

Aktif Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
7 Temmuz 2019
2.210
4.268
Geçmiş olsun, bir an önce sağlıkla evinize gitmeniz dileğiyle..

42 olmasın o_O

Türkiye'de ikiz ve normal doğum hiç duymadım.
Son bir hafta, sonra hep birlikte evinizde bu günleri unutacaksınız
:KK200:

Ben de beklemiyorum artık.. Hatta karnım daha küçük gelmeye başladı, galiba alıştım koca bir göbekle yaşamaya..

3. güncellemeyi de gördüm, epey de varmışız yahu.. Elinize sağlık :KK200:

Onlar da duruma adapte olmaya çalışıyorlar ama beceremiyorlar 😂😂😂
erkenci kusta 3 uz dogurmustu:) sanem olabilir yani

hepgenc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2017
1.203
1.773
Kizimi uyuttuktan sonra kirmizi kan pihtisi geldi tuvalette.zaten saatlerdir 5 dkda bir geliyordu sanci. Bir gideyim dedkm hastaneye. Gule oynaya gittim. Sanki hic dogurmuyorum gibi. Acildekiler bile ciddiye almadi beni. 1 bucuk saat sonra dogum masasindaydim tam aciklikla. Sonra ikinmam 45 dk falan surdu. O isi beceremiyorum hic. Ilk kizimda da ikinmam 2 saat surmustu. Neyse gece 3 te normal doğumla kizimi kucagima aldim. Hepimize kolay dogumlar kizlar. 💖

zhrazynep

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2019
1.897
5.556
m
Kizimi uyuttuktan sonra kirmizi kan pihtisi geldi tuvalette.zaten saatlerdir 5 dkda bir geliyordu sanci. Bir gideyim dedkm hastaneye. Gule oynaya gittim. Sanki hic dogurmuyorum gibi. Acildekiler bile ciddiye almadi beni. 1 bucuk saat sonra dogum masasindaydim tam aciklikla. Sonra ikinmam 45 dk falan surdu. O isi beceremiyorum hic. Ilk kizimda da ikinmam 2 saat surmustu. Neyse gece 3 te normal doğumla kizimi kucagima aldim. Hepimize kolay dogumlar kizlar. 💖
masaallah canim cok sevindim
gecmis olsun Allah anali babali büyütsün
darisi bu kolaylikla geri kalanlara

Yukarı Alt