• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

2019 Ağustos Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne 😌

• Kız

• Erkek

• İkiz kız

• İkiz erkek

• İkiz kız ve erkek

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

ktphncanne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2019
415
2.515
Kizimi uyuttuktan sonra kirmizi kan pihtisi geldi tuvalette.zaten saatlerdir 5 dkda bir geliyordu sanci. Bir gideyim dedkm hastaneye. Gule oynaya gittim. Sanki hic dogurmuyorum gibi. Acildekiler bile ciddiye almadi beni. 1 bucuk saat sonra dogum masasindaydim tam aciklikla. Sonra ikinmam 45 dk falan surdu. O isi beceremiyorum hic. Ilk kizimda da ikinmam 2 saat surmustu. Neyse gece 3 te normal doğumla kizimi kucagima aldim. Hepimize kolay dogumlar kizlar. 💖
Yaa maşallah ne güzel bir doğum 😍😍 darısı başımıza gerçekten. Inşallah bebeğinin ömrü de doğumu gibi güzel olur. Allah sağlıklı uzun ömür versin💗

O bana normalde zamanda da olurdu, insanlar anlayamiyor kendi kendimizi oldurmeye çalışıyoruz 😂 yastikla kafasına yüzüne vur bir dahakine
Valla iyi fikir de ben uyku sersemlerinden çok korkarım. Bilinç yerinde değil diye bana bi şey yapıcak diye aklım çıkıyo 😂😂😂 bekarken de ablamlar uykuda konuşur yürürdü ben korkudan ölü taklidi yapardım 😂😂😂

Rzg14

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2016
5.497
17.477
hepinize gunaydin.
dogum yapanlar gozunuz aydin..

diger arkadaslara sabir diliyorum..

ben ne yazik ki sabrimin sinandigi bir zamandan geciyorum. guzel kizimla her gun hastanedeyiz her gun kan aliyorlar yavrumdan. sarilik degeri duserken tekrar yukselise gecri ne yazik ki. anne sutu aldigi, kilo alimi iyi oldugu icin mama vs takviyesi yapmiyorlar. ileri tetkik istediler artik. dayanamiyorum. suan hassas o yuzden diye dusunmeyin ama 1 gun bile onemli karninizda. sirf gec kaliyor vs diye dusunerek dogum istemeyin derim. cunku ben suan o 1 gunluk farkin acisini cekiyorum. 37+6da aldilar. ben 38+0 olsun demistim. o bir gun yuzunden suan riskli gruba giriyor yavrum sarilikta ne yazik ki. bugun 11 gunluk ama bana 11 asir gibi geliyor gunler. tabi gelen gidenin de yorumlari vs beni deli etmeye yetiyor. ne diyim Allah beterinden saklasin...

sonmelodi00

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2019
472
1.138
hepinize gunaydin.

ben ne yazik ki sabrimin sinandigi bir zamandan geciyorum. guzel kizimla her gun hastanedeyiz her gun kan aliyorlar yavrumdan. sarilik degeri duserken tekrar yukselise gecri ne yazik ki. anne sutu aldigi, kilo alimi iyi oldugu icin mama vs takviyesi yapmiyorlar. ileri tetkik istediler artik. dayanamiyorum. suan hassas o yuzden diye dusunmeyin ama 1 gun bile onemli karninizda. sirf gec kaliyor vs diye dusunerek dogum istemeyin derim. cunku ben suan o 1 gunluk farkin acisini cekiyorum. 37+6da aldilar. ben 38+0 olsun demistim. o bir gun yuzunden suan riskli gruba giriyor yavrum sarilikta ne yazik ki. bugun 11 gunluk ama bana 11 asir gibi geliyor gunler. tabi gelen gidenin de yorumlari vs beni deli etmeye yetiyor. ne diyim Allah beterinden saklasin...
Allah yardımcınız olsun canım sakın hiç kafaya takıp kendini de bebeğini de üzme. Etraf anca konuşuyor. Ama onu karnında besleyip büyüten, kalbindede bir ömür sevgisiyle büyütecek sensin. Sakin ve güçlü kal. Her şey allahın izni ile yoluna girecek🙏🏻

Oha diyorum

Aktif Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
7 Temmuz 2019
2.261
4.364
hepinize gunaydin.

canim allah sabir versin bugunlerde gececek sende yavrunla cok guzel gunler geciririsin tabi dedigin kisim kismen dogru fakat olmadi gereken zamn buymus taktir alllahin guclu durmaya calis zor oldugunu biliyorum kendini bu konuda sakin suclma cunku 40 haftada dogupta 4 kilo uzeri dogan bebeklere sahit oldum sarilik geciren oldu. ikinci cocugumda suyumu patlatmadiklari icin bebegin cigerine su kacti 6 gun yogun bakimda da yatti gidip emziriyordum ciktiktan sonra sonraki gun sariligi cikti sonra hersey duzeldi cok emzird mamada vrrdim aslinda mamaya bilr gerek yokmus onun sadrce anacigina ihtiyaci varmis bak suan tosun gibi ortaligi birbirinr katiyor kok sokturuyor bize:KK66:

ikuayko

Mutlu' cuk
Kayıtlı Üye
11 Mart 2019
2.723
16.247
hepinize gunaydin.

Bu kizdan ne cektin be Rüzgar. Resmen sinavin oldu senin. O etrafin da .... Sen biliyorsun gerisini.

sekersizfistikezmesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2018
1.149
5.261
@hepgenc canim sende bendensin ilki sunoyle olmus bu nasio geleck.hic bilmiyorum
bende dun aksam yolculukta 20 dk boyinca kasiklaroma vajinaya siddetli.agri girdi nefesim kesildi ter icinde kaldim

bugunde ara ara geliyo ama dun aksamki gibi siddetli degil hayirkisi artiik
sekersizfistikezmesi sekersizfistikezmesi canim gel 14unde anlasalim birlikte doguralim normal dogumla insllah o gun🤣🤣🤣😍
Tamam benim için uygun 😂

iclal85

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2010
3.220
3.409
hepinize gunaydin.

Geçmiş olsun canım bizde dün kan verdik takipteyiz.

Yukarı Alt