2019 Ağustos Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne 😌

• Kız

• Erkek

• İkiz kız

• İkiz erkek

• İkiz kız ve erkek

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

pratik45

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2019
1.057
4.588
Selam kızlar, yoğun bir bayram geçiriyorum sözde son günleri dinlenerek geçirecektim😥
Dün eşimin doğum günüydü küçük bir süpriz yaptım yakın arkadaşlarımızla ama sonlar olaylar kontrolum den çıktı saat 3 te hala misafir vardı ve 2 kişi yatıya kaldı😥😥
Bebek resmen canımı yakıyor yorgunluktan😥😥
Sonra bugun habersiz misafir yine, nasıl olsa doğum yakın bu lar çıkmaz dışarıya diye geldiler😥😥
Benim bişeylere müdahale edemiyorum ve sanırım şimdiden lohusa sendromuna gireceğim😑
Bebeğine kavuşanlar sağlıkla büyütsünler inşallah benim son 1 gün, kafamı toplayıp algılayayamıyorum hala ve çok karışık duygulardayıö, dualarınızda unutmayın😘😘

ikuayko

Mutlu' cuk
Kayıtlı Üye
11 Mart 2019
2.707
16.200
Selam kızlar, yoğun bir bayram geçiriyorum sözde son günleri dinlenerek geçirecektim😥
Dün eşimin doğum günüydü küçük bir süpriz yaptım yakın arkadaşlarımızla ama sonlar olaylar kontrolum den çıktı saat 3 te hala misafir vardı ve 2 kişi yatıya kaldı😥😥
Sonra bugun habersiz misafir yine, nasıl olsa doğum yakın bu lar çıkmaz dışarıya diye geldiler😥😥
Benim bişeylere müdahale edemiyorum ve sanırım şimdiden lohusa sendromuna gireceğim😑
Bebeğine kavuşanlar sağlıkla büyütsünler inşallah benim son 1 gün, kafamı toplayıp algılayayamıyorum hala ve çok karışık duygulardayıö, dualarınızda unutmayın😘😘
Sezeryana mi gireceksin? Neden ki benim beynim iyice yandi herseyi unutuyorum

Kolikcanannesi

🄴f🄴`m 🐯👑💙👣🚸
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Ocak 2013
5.547
23.773
Ayyyy sen enerji depolama sen.dinlenme düşüncesiz mahluklar azcik mantik yaaa sen dinlen.kalkma yerinden birak napiyorlarsa.yapsınlar sakin ol bir gece.kaldi sen dusunme.bisey

Mysonismysun

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2019
4.237
13.396
Ya kızlar bişey soracam sütümü sağıyorum yazmışsınız bende emziriyorum ama hiç sağmadım sütümü niye sağılıyo sağmam gerekiyo mu yardımcı olursanız sevinirim 😘
Sutu arttiriyo baya bem sagdigimdan beri kiyafetlerim sut icinde... Biide goguslerin mastit olabiliyo sutu sagip rahatlatmazsan mastitte tikanma oluyomus

ikuayko

Mutlu' cuk
Kayıtlı Üye
11 Mart 2019
2.707
16.200
Bu gece dinlenirim inşallah, evi temizlettik sözde, düzen kaçtı yine😑😑
Zaten dogumdan sonra karışacak ev, bosver
Oglen kociskom kahvaltiya arkadaslarini cagirmis, ben herseyi yaparim dedi yapti Allah icin ama ev standartlarimda misafir ağırlamak icin musait degildi. Ne oldu? Kedi kumlarini süpürdüm gectim, artik o mabat kalkmiyor bacim bosver 😂
Cocuklardan biri de siyah pantolonla kedilerin oturdugu koltuga oturunca 😂😂😂 neyse tüy toplayici rulo verdim eline bunu sen istedin dedim 😂

sekersizfistikezmesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2018
1.068
4.999
Ay okurken bile sinirlendim, insanlar ne kadar düşüncesiz ya. Yatıya kalmak ne, siz çıkmazsınız biz gelelim ne?! Kılını kıpırdatma lütfen.

pratik45

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2019
1.057
4.588
Halledilir sen takilma dusunme annenler toplarlar
Zaten dogumdan sonra karışacak ev, bosver
Oglen kociskom kahvaltiya arkadaslarini cagirmis, ben herseyi yaparim dedi yapti Allah icin ama ev standartlarimda misafir ağırlamak icin musait degildi. Ne oldu? Kedi kumlarini süpürdüm gectim, artik o mabat kalkmiyor bacim bosver 😂
Cocuklardan biri de siyah pantolonla kedilerin oturdugu koltuga oturunca 😂😂😂 neyse tüy toplayici rulo verdim eline bunu sen istedin dedim 😂
Zaten önce şu ev olayını kabullenmem lazım, dağılacak karışacak diye😑😑
Sağ salim atlatalım inşallah şu günleri
İyiki varsınız❤❤❤

Yukarı Alt