• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

2019 Ağustos Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne 😌

• Kız

• Erkek

• İkiz kız

• İkiz erkek

• İkiz kız ve erkek

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

Kolikcanannesi

🄴f🄴`m 🐯👑💙👣🚸
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Ocak 2013
5.625
23.926
Selam kızlar, yoğun bir bayram geçiriyorum sözde son günleri dinlenerek geçirecektim😥
Dün eşimin doğum günüydü küçük bir süpriz yaptım yakın arkadaşlarımızla ama sonlar olaylar kontrolum den çıktı saat 3 te hala misafir vardı ve 2 kişi yatıya kaldı😥😥
Bebek resmen canımı yakıyor yorgunluktan😥😥
Sonra bugun habersiz misafir yine, nasıl olsa doğum yakın bu lar çıkmaz dışarıya diye geldiler😥😥
Benim bişeylere müdahale edemiyorum ve sanırım şimdiden lohusa sendromuna gireceğim😑
Bebeğine kavuşanlar sağlıkla büyütsünler inşallah benim son 1 gün, kafamı toplayıp algılayayamıyorum hala ve çok karışık duygulardayıö, dualarınızda unutmayın😘😘
Ayyyy sen enerji depolama sen.dinlenme düşüncesiz mahluklar azcik mantik yaaa sen dinlen.kalkma yerinden birak napiyorlarsa.yapsınlar sakin ol bir gece.kaldi sen dusunme.bisey

Mysonismysun

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2019
4.647
14.170
Ya kızlar bişey soracam sütümü sağıyorum yazmışsınız bende emziriyorum ama hiç sağmadım sütümü niye sağılıyo sağmam gerekiyo mu yardımcı olursanız sevinirim 😘
Sutu arttiriyo baya bem sagdigimdan beri kiyafetlerim sut icinde... Biide goguslerin mastit olabiliyo sutu sagip rahatlatmazsan mastitte tikanma oluyomus

ikuayko

Mutlu' cuk
Kayıtlı Üye
11 Mart 2019
2.723
16.247
Bu gece dinlenirim inşallah, evi temizlettik sözde, düzen kaçtı yine😑😑
Zaten dogumdan sonra karışacak ev, bosver
Oglen kociskom kahvaltiya arkadaslarini cagirmis, ben herseyi yaparim dedi yapti Allah icin ama ev standartlarimda misafir ağırlamak icin musait degildi. Ne oldu? Kedi kumlarini süpürdüm gectim, artik o mabat kalkmiyor bacim bosver 😂
Cocuklardan biri de siyah pantolonla kedilerin oturdugu koltuga oturunca 😂😂😂 neyse tüy toplayici rulo verdim eline bunu sen istedin dedim 😂

sekersizfistikezmesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2018
1.149
5.260
Selam kızlar, yoğun bir bayram geçiriyorum sözde son günleri dinlenerek geçirecektim😥
Dün eşimin doğum günüydü küçük bir süpriz yaptım yakın arkadaşlarımızla ama sonlar olaylar kontrolum den çıktı saat 3 te hala misafir vardı ve 2 kişi yatıya kaldı😥😥
Bebek resmen canımı yakıyor yorgunluktan😥😥
Sonra bugun habersiz misafir yine, nasıl olsa doğum yakın bu lar çıkmaz dışarıya diye geldiler😥😥
Benim bişeylere müdahale edemiyorum ve sanırım şimdiden lohusa sendromuna gireceğim😑
Bebeğine kavuşanlar sağlıkla büyütsünler inşallah benim son 1 gün, kafamı toplayıp algılayayamıyorum hala ve çok karışık duygulardayıö, dualarınızda unutmayın😘😘
Ay okurken bile sinirlendim, insanlar ne kadar düşüncesiz ya. Yatıya kalmak ne, siz çıkmazsınız biz gelelim ne?! Kılını kıpırdatma lütfen.

pratik45

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2019
1.057
4.588
Halledilir sen takilma dusunme annenler toplarlar
Zaten dogumdan sonra karışacak ev, bosver
Oglen kociskom kahvaltiya arkadaslarini cagirmis, ben herseyi yaparim dedi yapti Allah icin ama ev standartlarimda misafir ağırlamak icin musait degildi. Ne oldu? Kedi kumlarini süpürdüm gectim, artik o mabat kalkmiyor bacim bosver 😂
Cocuklardan biri de siyah pantolonla kedilerin oturdugu koltuga oturunca 😂😂😂 neyse tüy toplayici rulo verdim eline bunu sen istedin dedim 😂
Zaten önce şu ev olayını kabullenmem lazım, dağılacak karışacak diye😑😑
Sağ salim atlatalım inşallah şu günleri
İyiki varsınız❤❤❤

tutkuu85

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2013
1.799
4.474
İnsan böyle günlerde etrafında ne kadar düşüncesiz insan varmış görüyormuş😥
Bana da bu sabah eşimin kuzeni kahvaltıya geldi🙄 o gitti karşı komşum geldi, sesin çıkmıyor iyi misin diye geldik diyor.
Akşam oldu eşimin 2 arkadaşı eşler çocuklarla geldi. Buzlukta börek poğaça vardı onları pişirdim, bayanlar kurdu sofrayı kaldırdı yıkadılar, çay döktüler pek iş yapmadım ama yine de yoruldum.

Bir de bu akşam oğlum beni çok üzdü, gelen çocuklardan biriyle kavga etti bizim ki de küfür etmiş, geldi çocuk söyledi benim ki kendini balkona kilitledi. Gittim ağlıyor, git başımdan dedi.çok ayıp gitsinler konuşucaz dedim biraz sinirlendiğim için tehdit olarak algıladı. Öyle dövmem ama kızarım çok. Bir süre yalnız bıraktım sonra çağırdı beni yüksek sesle ağlayarak ya döv beni yada kendimi aşağı atçam ölmek istiyorum dedi🙄 döv diyorum döv hırpala beni, çok döv diye nasıl ağlıyor, ayy sinirden ağlıcaktım,,, ben seni ne zaman dövdüm sakin olur Musun dedim. Kendi odasına gittik, peteğin üzerine tırmandı camı açmaya çalışıyor, atçam kendimi aşağı ölmek istiyorum diye bağırıyor. Zor sakinleştirdim misafirlerde gitti zaten. Hala kendime gelemedim. Geçen ablamlarda kalmıştı orda da bir inatlaşma durumu olmuş ve kendimi cam dan atarım ölmek istiyorum demiş. 6 yaşında
1-2 ay öncesine kadar böyle davranışını görmedim. Çok üzülüyorum. 😔😔

Yukarı Alt