Popüler Konu 2019 Ağustos Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne 😌

• Kız

• Erkek

• İkiz kız

• İkiz erkek

• İkiz kız ve erkek

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

Babylionmother

Görkem Arslan💕
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2018
1.239
4.811
Çok teşekkürler herkese. Yalnız uykucu çıktı bu ya 6-7 fırt çekiyo sonra uyumaya başlıyo. Normal mi bu
Benimki de öyle sarılık var şuan renginden belli. tehlikeli değer 12ve sonrasıymış bizim 11,4 çıktı doktor normal dedi ama çok uyuyor uyandırmak için neler yapıyoruz. Bebeği nasıl giydiriyorsun bu arada canım? Sıcaktan mı bunalıyorlar anlamadım

Zeytinliii

❤️
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2019
3.474
11.881
Aralığı hala aynı gibi canım,çok rahatsız eden bir ağrı da yok.Dün gece de biraz olmuştu sonra uyumuş kalmışım. Bakalım bu gece nasıl olacak😊
Vakti tamamdır gelsin artık minnoş ya 🤗 hayırlısıyla inşallah..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-08-2019

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 7 gün kaldı.

Bebeğinizin derisinin rengi, kırmızımsı ve pembemsi tondan, beyaz ve mavimsi pembe tonuna doğru değişmeye başladı. (bebeğinizin cildi koyu tonlarda olcak olsa bile) Bebeğinizin cildinin rengindeki değişikliğin sebebi cildinin altında depolanan yağın kalınlığının artmasıdır. İshal, bulantı ve hazımsızlık doğum işaretleri olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Zeytinliii

❤️
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2019
3.474
11.881
Kızlar doğum yapanlarınız ve tecrübeli anneler sorum size😊 evin sıcaklığı gündüz ve gece hep 26-27 derece. Oğlumu nasıl giydireyim kısa kollu jakarlı body ve patikli alt giydiriyorum gündüzleri üzerine müslin örtüyorum. Gece de uzun kollu body ve patikli alt yine müslin örtü. Fazla mı sizce
Bence gayet iyi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-08-2019

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 7 gün kaldı.

Bebeğinizin derisinin rengi, kırmızımsı ve pembemsi tondan, beyaz ve mavimsi pembe tonuna doğru değişmeye başladı. (bebeğinizin cildi koyu tonlarda olcak olsa bile) Bebeğinizin cildinin rengindeki değişikliğin sebebi cildinin altında depolanan yağın kalınlığının artmasıdır. İshal, bulantı ve hazımsızlık doğum işaretleri olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Platonikbaby

Miniğim bekletme beni♡
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2016
540
1.242
Kızlar suyum geldi hastaneye gidiyoruz
Hadi hayırlısı inşallah canım benim korkma dua et,
Kizlar aksam ben doktoruma ishal olduğum için mesaj atmıştım o da erken doğum olabilir doğumhaneye uğra deyince eşimle kalktık gittik, nst hafif sanci çıkmıştı. Alttan da açıklığa baktı 2 cm dedi. Bu şekilde giderse 1 hafta 10 güne gelir dedi. Serum taktırdı ishal için, eve geldik duş alip yattım 2 ye doğru. Ve hafif kasilma başlıyordu sanki uyumuşum.. saat 4 gibi uyandim karnım taş gibi bebek hareketsiz ve belimde agri var adet ağrısı gibi. Karnımı oynattim biseyler yaptim bebegin hareketi yerine geldi ama agri hafifler gibi olup tekrar karnim taş gibi oluyor, alt tarafta da baski var.. dogum kasilmasi bu mudur dakika tutmadim ama sürekli olan bisey su an arada yumuşuyor karnim

Yukarı Alt