Popüler Konu 2019 Ağustos Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne 😌

• Kız

• Erkek

• İkiz kız

• İkiz erkek

• İkiz kız ve erkek

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

hepgenc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2017
1.080
1.575
onlar sanciymis iste 😅 hafif olmasi henuz vaktinin gelmedigi anlamina geliyo. siddetti dayanilmaz olcakmis, yada araliklari cok kisa (4 dk) olcakmis.

yataktan kalktim uyuyamadim yine. bisiiler yiyem bari. las chicas del cable’ye basladim dun gece, devam ediim ona hem. 🙄
Siddete cok takilmayin canim. Onemli olan duzenli olmasi.

duskapani

💫ADA🧚🏻‍♀️💫
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2018
1.192
2.875
haftada 2 kez başla dedi doktorum. zeytinyağ ile. inşallah kolay ve güzel doğumlarımız olur. duskapani duskapani doğurmuş merak ediyorum ne yaptı nasıl oldu acaba 🙈 o da perine masajı yapıyordu
ben 38. haftada başladım sanırım o yüzden hergün dedi :) amiin inşallah sağlıkla kolaylıkla gelsin minnoşlarımız. Ne mutlu duskapani duskapani na inşallah güzel geçmiştir doğumu
Kızlar 2 kere yaptım perine masajı doktor da çok rahat kesisiz doğum yapacaksın dedi sancı sırasında ama malesef kızım son anda kolunu da kanala sokunca kesi oldu kolunun olduğu tarafta. Hayırlısı bakalım sağlıkla geldiya miniğim. Dikişlerim de baya iyileşti 9 günlük olduk bugün. 5 gün yoğun bakımda kaldı kanalda sıkıştığı için strese girmişti. Şimdi çok iyi çok şükür💓

duskapani

💫ADA🧚🏻‍♀️💫
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2018
1.192
2.875

Yukarı Alt