Popüler Konu 2019 Ağustos Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne 😌

• Kız

• Erkek

• İkiz kız

• İkiz erkek

• İkiz kız ve erkek

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

duskapani

💫ADA🧚🏻‍♀️💫
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2018
1.194
2.876
duskapani duskapani yaaaa doğum mu yaptın🤗 Allah hayırlı evlat etsin analı babalı büyütsün❤ toparlanınca detayları bekliyorum. ayyy çok sevindim. içim kıpır kıpır oldu
Ay canım yeni gördüm ancak kendime geldim ben de 😊 teşekkür ederim amin🥰 Çok ayrıntı verilesi bir doğum olmadı malesef canım ama en önemlisi kızıma kavuşmam tabiki😍

morcivertkedi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2018
4.868
11.881
Kızlar 2 kere yaptım perine masajı doktor da çok rahat kesisiz doğum yapacaksın dedi sancı sırasında ama malesef kızım son anda kolunu da kanala sokunca kesi oldu kolunun olduğu tarafta. Hayırlısı bakalım sağlıkla geldiya miniğim. Dikişlerim de baya iyileşti 9 günlük olduk bugün. 5 gün yoğun bakımda kaldı kanalda sıkıştığı için strese girmişti. Şimdi çok iyi çok şükür💓
Ay canım yeni gördüm ancak kendime geldim ben de 😊 teşekkür ederim amin🥰 Çok ayrıntı verilesi bir doğum olmadı malesef canım ama en önemlisi kızıma kavuşmam tabiki😍
sağlıkla kavustun ya kızına gerisi teferruat. şanssızlık olmuş. boşver bak toparlandın bile sen iyi kızın iyi🤩 bidaha da yanından ayrılmasın minnoş❤

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-09-2019

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 12 gün kaldı.

Önümüzdeki bir kaç gün içinde bebeğinizin akciğerleri, hava keseciklerinin üretimini artıracak. Bebeğinizin tam olarak geliştiği bu günlerde, rahminiz oldukça kaslı ve ağırlığı yaklaşık 1,134 gr. Bebeğinizn derisi artık tamamen pembe ve daha yumuşak hatlı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Oha diyorum

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2019
287
679
Kızlar 2 kere yaptım perine masajı doktor da çok rahat kesisiz doğum yapacaksın dedi sancı sırasında ama malesef kızım son anda kolunu da kanala sokunca kesi oldu kolunun olduğu tarafta. Hayırlısı bakalım sağlıkla geldiya miniğim. Dikişlerim de baya iyileşti 9 günlük olduk bugün. 5 gün yoğun bakımda kaldı kanalda sıkıştığı için strese girmişti. Şimdi çok iyi çok şükür💓
banada anlatr misunz nasil oluyor perine massaji

morcivertkedi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2018
4.868
11.881
banada anlatr misunz nasil oluyor perine massaji
öncesinden başlamanız gerekiyor. internetten araştırabilirsiniz. ama cidden okunduğu kadar kolay değilmiş😂 hala tam yapabildiğime emin değilim. yapıyoz bişiler faydası olur umarım

Önümüzdeki bir kaç gün içinde bebeğinizin akciğerleri, hava keseciklerinin üretimini artıracak. Bebeğinizin tam olarak geliştiği bu günlerde, rahminiz oldukça kaslı ve ağırlığı yaklaşık 1,134 gr. Bebeğinizn derisi artık tamamen pembe ve daha yumuşak hatlı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Oha diyorum

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2019
287
679
öncesinden başlamanız gerekiyor. internetten araştırabilirsiniz. ama cidden okunduğu kadar kolay değilmiş😂 hala tam yapabildiğime emin değilim. yapıyoz bişiler faydası olur umarım
gecti diyon yani zaten bende sans yok ama bu yontemi dogum esnasinda bir tane doktor yapmisti balonla:) cok rahat bir dogum yapmistim

morcivertkedi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2018
4.868
11.881
gecti diyon yani zaten bende sans yok ama bu yontemi dogum esnasinda bir tane doktor yapmisti balonla:) cok rahat bir dogum yapmistim
hayır ne geçmesi. yaptığın kârdır şimdiden başla bence. hiç yoktan iyidir

Arwien

Deniz'i beklerken
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2018
962
5.725
Merhaba kızlar, yazılanları okuyamadım ama bu akşam 20de doğum oldu. Epiduralli normal doğum. İyi ki yaptırmışım epidurali dedim ama sizin de aklınızda bulunsun. Saat 14.30 gibi kontrole diye geldim 40+3te, nstde sancı çıktı 3cm de açılma vardı göndermediler beni. Doğumda her şey güzel gidiyodu hızlı da ilerledi ama son anda kalp atışları yavaşladı kordonu dolanmış iki kere hemen çıkarttılar, o yüzden biraz yırtığım oldu. İlk 1,5 dk ağlamadı hayatımın en uzun geçen dakikaları olabilir. Ama sonra sesini duydum çok büyük bir rahatlamaydı benim için. Şimdi bilge kız da ben de gayet iyiyiz. Ebeler her anımızda yanımızda oluyo o yüzden hiç gerilmeyin her şey halloluyor. Biraz uzun oldu ama şimdilik benden bu kadar. Hepinize çok çok rahat ve iyi doğumlar diliyorum:)
Geçmiş olsun , gözünüz aydın. Sağlıkla büyütün bebişinizi 🥰

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-08-2019

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 5 gün kaldı.

Doğum sürecinde bebeğinizin başı şekillenmiş ve uzamış ise endişelenmenize gerek yoktur. Doğumdan bir kaç gün sonra normal yuvarlak şekline kavuşacaktır. Şekillenme bir güvenlik önlemidir. Doğum sırasında, kasılmalar ve annenin leğen kemiği, bebeğinizin başına zarar vermemesi için kafatası kemikleri dikkatlice birbiri üstüne kayar ve bebeğin kafatasının çapını azaltır ve böylece bebeğin beyninin zarar görmesi önlenir. Bu günlerde ani enerji patlamaları yaşayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Babylionmother

Görkem Arslan💕
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2018
1.239
4.811
Çok şükür canım, benimkide yüzü yukarda geliyordu son anda doktor iki eliyle çevirdi içeride oyüzden kesti sağ tarafı. Dikişlerin ağrısı ne zaman geçiyor? Birde bebişi nasıl giydiriyorsun uzun kollu mu?

Yukarı Alt