Popüler Konu 2019 Aralık Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    191

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
927
1.046
Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın)hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 15-12-2019

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

busra1tan

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2013
2.587
3.648
Totem yapıyorum mesajımı bırakıyorum. Aralık annesi olabilirim Allah nasip ederse :) 2019un son ayı benim olsun inşallah :) Amin.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-07-2020

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 214 gün kaldı.

Bebeğinizin dış kulakları bugün yada yarın şekil olarak tamamlanmış olacak. Bebeğinizin poposuyla, baş tacı arası 22-24 mm oldu. Erkek ve dişi genital bölgesi hala çok benzer. Bebeğinizin cinsiyetini ultrasonda görmeniz çok zor. Biraz daha beklemeniz gerekiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sengelen

allahım sana emanetiz
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2012
1.266
284
Satlar ne kizlar bende belki bu ay hamile olabilirim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-04-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 130 gün kaldı.

Bu noktada bebeğiniz çok zayıf, yalın durumda. Vücut ağırlığında sadece %3,5 oranında yağ bulunuyor. Bu oran önümüzdeki hafta ve aylarda değişecek. Bebeğinizde biriken yağlar doğumdan sonra gıda ve enerji olarak bebeğiniz tarafından kullanılacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

busra1tan

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2013
2.587
3.648

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-07-2020

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 214 gün kaldı.

Bebeğinizin dış kulakları bugün yada yarın şekil olarak tamamlanmış olacak. Bebeğinizin poposuyla, baş tacı arası 22-24 mm oldu. Erkek ve dişi genital bölgesi hala çok benzer. Bebeğinizin cinsiyetini ultrasonda görmeniz çok zor. Biraz daha beklemeniz gerekiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Lollapollosaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2012
3.897
6.162
Sat 26 Şubat bat 23 mart
Hadi hayırlısı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-05-2020

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 167 gün kaldı.

Bu hafta boyunca bebeğinizin hızlı büyümesi devam ediyor. Bebeğinizin ağırlığı hamileliğinizdeki 4. ay boyunca yaklaşık 6 kat arttacak ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 160-170 gr. arasında olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

sengelen

allahım sana emanetiz
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2012
1.266
284
Hayirlisi bakalim benimde sat 18 subat merakla bekliyorum

Bu noktada bebeğiniz çok zayıf, yalın durumda. Vücut ağırlığında sadece %3,5 oranında yağ bulunuyor. Bu oran önümüzdeki hafta ve aylarda değişecek. Bebeğinizde biriken yağlar doğumdan sonra gıda ve enerji olarak bebeğiniz tarafından kullanılacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Tosbikellim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2016
1.588
3.677
Totem yapıyorum mesajımı bırakıyorum. Aralık annesi olabilirim Allah nasip ederse :) 2019un son ayı benim olsun inşallah :) Amin.
Kasımdan sıçradık aralığa 😏 bakalım aralık annesi olalım bari planlar ise yaramıyor olsunda ne zaman olursa olsun mod oldum artık ben Büşra 😅

sengelen

allahım sana emanetiz
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2012
1.266
284
Arkadaslar bugun cok az kanli akinti geldi devami yok yerlesmemidir acaba ya 9 gun var adet gunume

Yukarı Alt