2019 Bebeğini Umutla Bekleyenler

limoncicegi41

Aktif Üye
Pro Üye
26 Temmuz 2016
4.027
4.528
g
Canım dondurma yedim ondan oldu şükür daha iyiyim ballı zencefil ve ıhlamur elma tarçın karanfil demledim iyi geldi şükür daha iyiyim

sen nasılsın
eçmişler olsun o halde. ben ıyıyım bugun kontrol vardı. en büyüğü11.5,sonrakıler 9.5ve 9 mm buyuklugunde 3 yumurta gordu. gecenkıne gorwe daha ıyı gelısıyorlar gibi görünüyor.

Eren61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2018
2.252
6.357
g

eçmişler olsun o halde. ben ıyıyım bugun kontrol vardı. en büyüğü11.5,sonrakıler 9.5ve 9 mm buyuklugunde 3 yumurta gordu. gecenkıne gorwe daha ıyı gelısıyorlar gibi görünüyor.
masAllah Allah im tamimini erdirir inisAllah saglikla gebe kalirsin
inisAllah saglikla gebeliginde ilerler insAllah Amin Amin Amin

anneveoglusu

Alper'im ve Ömer'im hayatımın anlamları
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2011
23.523
33.322
gçmişler olsun o halde. ben ıyıyım bugun kontrol vardı. en büyüğü11.5,sonrakıler 9.5ve 9 mm buyuklugunde 3 yumurta gordu. gecenkıne gorwe daha ıyı gelısıyorlar gibi görünüyor.
Sağlıkla büyüsün ve dollensin yumoslar ❤

anneveoglusu

ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2011
23.523
33.322
İnşallah canım aminn bebeklerde bende sağlıklı olalım da yeter. Canım aldığım 6 kilo. şeker diyeti yapınca almadım pek. Şu son iki haftada üç kilo almış görünüyorum tartıda ama göbeğimde dahil alt taraf komple ödem oldu iki haftadır ondan sanırım
Canım nasılsın doğum tarihi belli oldu mu
canim hastanede sütün hemen gelmesi için şimdiden hosaf iç yanında da götür birde çok atlet ve üst götür çok terliyorsun ben Aralık ayında yandım şimdi daha çok sıcak olur

anneveoglusu

ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2011
23.523
33.322
benim bikac gundur halim yok biseye sicaktanmi ne . daha bebegin kiyafetlerini bile yikamadim artik isleri bitirmek lazim
Canım yıka artık iki hafta önden gidiyor maşallah paşam birde ilerde daha da agirlasacan yapamazsın ben iyiki 32. Haftada yaptım sonra erken dogum riski nedeniyle 34. Haftadan itibaren yattım

Saye-

oldurulmak istenende degil,olanda hayir vardir...
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2012
11.307
22.344
Canım nasılsın doğum tarihi belli oldu mu
canim hastanede sütün hemen gelmesi için şimdiden hosaf iç yanında da götür birde çok atlet ve üst götür çok terliyorsun ben Aralık ayında yandım şimdi daha çok sıcak olur
Canım daha kontrol öğleden sonra bakalım ne diyecek. Hoşaf şimdi içemiyorum kuzum şekerden dolayı. Hastaneye getiririz olmazsa. Üç pijama koydum yeter mi acaba. Bir gün yatıracak zaten Allah nasip ederse

Eren61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2018
2.252
6.357
Canım yıka artık iki hafta önden gidiyor maşallah paşam birde ilerde daha da agirlasacan yapamazsın ben iyiki 32. Haftada yaptım sonra erken dogum riski nedeniyle 34. Haftadan itibaren yattım
hallettimde bugun bi yagmur yagdi kurutmasi kaldi yarin hava guzel olurda kururlar insAllah .

Eren61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2018
2.252
6.357
Canım daha kontrol öğleden sonra bakalım ne diyecek. Hoşaf şimdi içemiyorum kuzum şekerden dolayı. Hastaneye getiririz olmazsa. Üç pijama koydum yeter mi acaba. Bir gün yatıracak zaten Allah nasip ederse
sanki alt lazim olur bende oyle koycam da az mi gelir 3 acaba

Yukarı Alt