2019 Bebeğini Umutla Bekleyenler

anneveoglusu

Alper'im ve Ömer'im hayatımın anlamları
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2011
23.523
33.321
Canım daha kontrol öğleden sonra bakalım ne diyecek. Hoşaf şimdi içemiyorum kuzum şekerden dolayı. Hastaneye getiririz olmazsa. Üç pijama koydum yeter mi acaba. Bir gün yatıracak zaten Allah nasip ederse
canım sen yine de atlet ve yarım kollu tişört koy birkaç tane Ben bir gecede 3 pijama üstünü değiştirdiğimi biliyorum

Saye-

oldurulmak istenende degil,olanda hayir vardir...
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2012
11.307
22.344
normalse 1 gun dimi
Canım normalde de sezeryanda da bir gün yatırıyorlar bir komplikasyon olmazsa
canım sen yine de atlet ve yarım kollu tişört koy birkaç tane Ben bir gecede 3 pijama üstünü değiştirdiğimi biliyorum
Tamam canım çok sağol koyayım tecrübeleriniz önemli. Evin hastaneye 2 km gerçi gelip gitmemiz de problem olmaz çok yakın

limoncicegi41

Aktif Üye
Pro Üye
26 Temmuz 2016
4.020
4.524
limon simdi neolcak ne yapacak doktor bilmedigimden soruyom merak ettim
kimbilirrr? sürprizlerle dolu bır doktor :KK70:DD canım bunlarda toplanınca ben memlekete gıdıcemç dönünce adetle gelirsin dedi rahimi hazırlayacakmıs. tekrar histeroskopi yapabilirmiş.

Saye-

oldurulmak istenende degil,olanda hayir vardir...
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2012
11.307
22.344
Kızlar ben doğurdum ama fırsat bulamadım yazmaya. Çok şükür istediğim gibi normal doğum oldu. Bebeklerin şekeri düşüyor arada, benim de sütüm henüz gelmedi. Minicik bebekler 2380-2450 doğdular. Emmeleri pek kuvvetli değil. Çok yoruldum uyumak istiyorum ama sürekli beslemem gerekiyor. Epidural almadım. Suni verildi ama korkulduğu gibi değildi. Çok şükür hızlı ilerledi ve güzel bir doğum oldu. Dilim döndüğünce dua ettim herkese

Eren61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2018
2.252
6.356
Kızlar ben doğurdum ama fırsat bulamadım yazmaya. Çok şükür istediğim gibi normal doğum oldu. Bebeklerin şekeri düşüyor arada, benim de sütüm henüz gelmedi. Minicik bebekler 2380-2450 doğdular. Emmeleri pek kuvvetli değil. Çok yoruldum uyumak istiyorum ama sürekli beslemem gerekiyor. Epidural almadım. Suni verildi ama korkulduğu gibi değildi. Çok şükür hızlı ilerledi ve güzel bir doğum oldu. Dilim döndüğünce dua ettim herkese
ayyy canimmm ya dogurdunmu Allah im
masAllah Allah im anali babali buyutsun masAllahhh cok sevindim ya Allah im isteyen herkese anne baba olmayi nasip etsin insAllah hayirlisiyla

Yukarı Alt