Birelifruyasi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2017
2.303
5.195
Kızlar kontrolden çıktım bebeğin boyu 43 cm kilosu 2 kilogram olmuş doktor normal dedi. doktora ilk kez gidiyorum o yüzden detaylı ultrason da yapıldı. O da iyi dedi.biraz suyu azalmış görünüyor ama endişe edecek bişey yok.onceden görmediğim için belki hep biraz az gidiyor dur. Önemli bişey yoktur dedi. 3 hafta sonra kontrol dedi.ben 72 ile hamile kaldım su an 81 oldum 9 kilo almışım.kilo limitini doldurmussun daha fazla alma dedi.en baştan bana gelsem sana en fazla 3 kilo almani öneririm dedi😊normal doğum taraftarı bu doktor.tup bebek olması farketmez öncelikle normal doğum düşün olmazsa tabi ki sezeryan olur ama normal doğum öneririm dedi.benim içime sindi.samsuna 2bucuk saat uzaktayız dedim su boşalması yasa kanama olursa orada devlet hastanesine git.dogum başlamış derlerse hemen gel dedi.3 hafta sonra kontrol.
Benim doktorda ben normal dedikçe bekleyecm dedikçe sezeryan daha Garanti olur diyor ama sana bırakıyorum diyor içime kürü dusurdukten sonra bana bıraksan ne olacak eşimde tutturdu sezeryan olsun ya bişey olursa normal doğumda diyip duruyor herkes aynı şeyi düşünüyor işin garip yanı benden başka 😏😏 ne yapacağım bilmiyorum.

isimsiz871

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2018
1.676
2.821
20190516_153815.jpg

Kizlar yenidogan diye Eşim bundan almis 3,4 paket

Kendimde kullandım nasılmış diye

Kolanyalı mendil gibi sanki inanılmaz yaktı

Bide safsu+pamuk yazıyor tamemen yalan

Benim bile yaktiysa bebeklerin narin popişleri ne olur düşünemiyorum artık ☹

Sizde aldıklarınızı kendinizde deneyin bi kızlar

Birelifruyasi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2017
2.303
5.195
Eki Görüntüle 2269399

Bende sleepynin farklı bı ürününü aldm denemedm hiç az aldm zaten deneyim bi bakalım kokusu var ama yakarmi bilemiyorm 😏

Birelifruyasi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2017
2.303
5.195
Eki Görüntüle 2269399

Şimdi denedim bı yakma olmadı zaten bunuda 3 paket aldm içinde az var çok mecbur kalırsam diye silme pamugu ile temizlerm ev dışında bi yerde olursam ıslak mendil kullanrm genelde. Mendilde bı bozukluk olmasn ya nasıl yakar Anlamıyorum onu evde kullanrsn artk .

isimsiz871

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2018
1.676
2.821
Şimdi denedim bı yakma olmadı zaten bunuda 3 paket aldm içinde az var çok mecbur kalırsam diye silme pamugu ile temizlerm ev dışında bi yerde olursam ıslak mendil kullanrm genelde. Mendilde bı bozukluk olmasn ya nasıl yakar Anlamıyorum onu evde kullanrsn artk .
Bilemiyorumki canım
mendillerde nasıl bozulur acaba

Dediğin gibi evde kullanırım artık

can09e

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
17.095
47.169
-cantanem- -cantanem- kuzuu hayırlı güzel haberlerini bekliyoruum:)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-03-2020

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 114 gün kaldı.

Bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 650-700 gr arasında. Bebeğinizin gelişimininde, bu dönemde kazanılan ağırlığının çoğu kas ve kemik kütlesi ve büyüyen organ ve dokulardaki kilo artışlarıdır. Sonuçta, bebeğinizin hareketle ilgili bir çok kası doğumdan önce, geri kalan diğer kasları ise doğduğu gün gelişimini tamamlayacaktır. Bebeğiniz büyüdükçe hareket alanı daralıyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

isimsiz871

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2018
1.676
2.821
Canım konu dışı ama mide bulantısı mide yanması varmı sende?
Evet var canım
Şu aya kadar bi kez bile midem bulanmadı kusmadım

Ama son 1haftadir sürekli midem bulanıyor burnuma herşey kokuyor ve cayır cayır boğazım yanıyor

Afedersin ağzıma ekşi sular geliyor hep

Çok fazla geç saatlerde yemek yememeye çalışıyorum ama fayda olmuyor

Sende de oluyor mu?

Birelifruyasi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2017
2.303
5.195
Evet var canım
Şu aya kadar bi kez bile midem bulanmadı kusmadım

Ama son 1haftadir sürekli midem bulanıyor burnuma herşey kokuyor ve cayır cayır boğazım yanıyor

Afedersin ağzıma ekşi sular geliyor hep

Çok fazla geç saatlerde yemek yememeye çalışıyorum ama fayda olmuyor

Sende de oluyor mu?
Oluyor canım başta olan bulantılar gibi kokulardan bulanıyorum demin yemek yaptm midem bulandı mesela baş dönmesi oluyor bide bende bulanti olunca çok yersem mide ekşimesi oluyor yeni başladı yoktu hiç bişey 2 3 gündür böyle doğuma kadar devam edebilir diyolar inşallah etmez.

Saye-

oldurulmak istenende degil,olanda hayir vardir...
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2012
11.312
22.353
Kızlar kontrolden çıktım bebeğin boyu 43 cm kilosu 2 kilogram olmuş doktor normal dedi. doktora ilk kez gidiyorum o yüzden detaylı ultrason da yapıldı. O da iyi dedi.biraz suyu azalmış görünüyor ama endişe edecek bişey yok.onceden görmediğim için belki hep biraz az gidiyor dur. Önemli bişey yoktur dedi. 3 hafta sonra kontrol dedi.ben 72 ile hamile kaldım su an 81 oldum 9 kilo almışım.kilo limitini doldurmussun daha fazla alma dedi.en baştan bana gelsem sana en fazla 3 kilo almani öneririm dedi😊normal doğum taraftarı bu doktor.tup bebek olması farketmez öncelikle normal doğum düşün olmazsa tabi ki sezeryan olur ama normal doğum öneririm dedi.benim içime sindi.samsuna 2bucuk saat uzaktayız dedim su boşalması yasa kanama olursa orada devlet hastanesine git.dogum başlamış derlerse hemen gel dedi.3 hafta sonra kontrol.
Canım çok sevindim kendine iyi bir dr bulmana. Bebeğinde iyi maşallah inşallah böyle devam eder. Benim drumda aynı normal doğumcu ben ben bu durumdan çok memnunum
Benim doktorda ben normal dedikçe bekleyecm dedikçe sezeryan daha Garanti olur diyor ama sana bırakıyorum diyor içime kürü dusurdukten sonra bana bıraksan ne olacak eşimde tutturdu sezeryan olsun ya bişey olursa normal doğumda diyip duruyor herkes aynı şeyi düşünüyor işin garip yanı benden başka 😏😏 ne yapacağım bilmiyorum.
Benim drum ikiz olmasına rağmen benekler pozisyon alırsa normal diyor. Bende öyle düşünüyorum inşallah sağdaki bebeğim baş gelişe dönerse 🤗

Yukarı Alt