2019 dgs ye hazırlanıyoruz

minikkalbim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2013
1.483
434
Merhaba hanımlar. Dgs ye girmeyi düşünenler gelin burada toplanalım nasıl hazırlanıyoruz paylaşımda bulunup birbirimizi motive edelim ne dersiniz

Nameles

🙅🙆🙅
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2017
2.132
1.981
Uu super :) bende matematik calismaya calisiyorum. Orta seviyeye getirebilmek icin debeleniyorum. Fena sayilmam simdilik. Sadece zaman yonetme konusunda sikinti cekiyorum.

minikkalbim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2013
1.483
434
Uu super :) bende matematik calismaya calisiyorum. Orta seviyeye getirebilmek icin debeleniyorum. Fena sayilmam simdilik. Sadece zaman yonetme konusunda sikinti cekiyorum.
Merhaba canım ben sözelden başladım şimdilik iyi gidiyor gibi ama bugün hiç çalışmadım mesela devamlı olması önemli... aslında ben iki farklı bölüm okudum biri sayısal biri sözel, seçim yapabiliyor muyum o konuda tam net bir bilgi edinemedim henüz. sen sayısalcı mısın?

Nameles

🙅🙆🙅
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2017
2.132
1.981
Merhaba canım ben sözelden başladım şimdilik iyi gidiyor gibi ama bugün hiç çalışmadım mesela devamlı olması önemli... aslında ben iki farklı bölüm okudum biri sayısal biri sözel, seçim yapabiliyor muyum o konuda tam net bir bilgi edinemedim henüz. sen sayısalcı mısın?
Hangi bolumu istiyosun ?

Malesef sayisal :KK43: hemsirelik istiyorum kismet. Aslinda bi duzen olustursam harika olacak yetisecek mi endiseliyim

minikkalbim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2013
1.483
434
Hangi bolumu istiyosun ?

Malesef sayisal :KK43: hemsirelik istiyorum kismet. Aslinda bi duzen olustursam harika olacak yetisecek mi endiseliyim
Ben malesef bugünü de boş geçirdim yarın da öyle olacak pazartesiye kaldı artık.sayısaldan girersem bil. Mühendisliği ama sözelden girersem ilitam istiyorum. Örgün okumam pek mümkün değil gibi uzaktan eğitim istiyorum o yüzden hayırlısı bakalım Türkçe konuları bitirip matematiğe başlasam iyi olacak en kısa zamanda. yeni başladım çalışmaya yetişir mi sence. Sen hangi konudasın aslında günlük Bi hedef versek kendimize sonra yaptıklarımızı paylaşsak daha adapte olur muyuz en azından bitirmek için uğraşırız belki de

Yukarı Alt