2019 dgs ye hazırlanıyoruz

Nameles

🙅🙆🙅
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2017
2.238
2.170
Nerden başlasam :)
Ben bilgisayar mühendisliği mezunuyum.
Sınava hazırlanmadım.Denemek için girmiştim aslında kpss öncesi sınav tecrübesi olur fikrindeydim.Puanım iyi gelince de tercih yaptım.Yerleşincede bitireyim bari dedim.Abartısız olarak tamamen böyle gelişti :)
Sınav yani son halini bilmiyorum ama seviye olarak zor değil.Matematik ve Türkçede temel seviyede bilgin varsa rahatlıkla yapabilirsin.
Eski denemeleri çözmelisin hem neyi nasıl sormuşlar öğrenmek için hemde seviyeni görmek için.Ayrıca sözel ve sayısal mantık çalışmanı tavsiye ederim.Aklına takılanları sorarsan yine yazarım.Sadece bu sınav değil hayattaki herşey için biraz çalışma ve gayretle başarılamayack hiçbirşey yok :KK66:
Tesekkurler :) hangi yil girmistin

Nameles

🙅🙆🙅
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2017
2.238
2.170
Bende iki onlisanstan mezunum. Aisten hallediliyor bence basvuru ekraninda alan secebiliriz diye tahmin ediyorum

Nameles

🙅🙆🙅
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2017
2.238
2.170
Bugun buyuk biii temizlik yapmam lazim. Gec baslayacagim galiba calismaya :KK43: konu olarak cozumlemedeyim. Bugun tum sotulari bitirmek hedefim. Yarinda bolunebilmeye gecerim diye umut ediyorum

minikkalbim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2013
1.488
442
Bugun buyuk biii temizlik yapmam lazim. Gec baslayacagim galiba calismaya :KK43: konu olarak cozumlemedeyim. Bugun tum sotulari bitirmek hedefim. Yarinda bolunebilmeye gecerim diye umut ediyorum
Bu saat oldu hala başlayamadım biraz rahatsızım hava güzel olunca park diye tutturdular. Bu günü inşallah yarın telafi edebirim diye kendimi avutuyorum

minikkalbim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2013
1.488
442
Kızlar sınava 142 gün kalmış artık Bi düzen oturtmak gerek. Neler yaptık bu zamana kadar bundan sonra neler yapacağız hadi motive edelim birbirimizi. Bugün sözel mantık soru çözmek hedefim :kahve:

Yukarı Alt