Popüler Konu 2019 Ekim Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    263

Biks

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2019
372
1.515
Aynen o canım değiştirmedik kadının tarz-ı heralde artık gerçekten umursamıyorum diyorum.dogunca görürüm inşallah elimde bi albüm olmayacak ama tek düşüncem artık sağlıkladogurmak
İnşallah, bizim var da yok gibi yani sağolsun pozlarmız hep bi tuhaf😅 bi osu eksik olsun inşallah

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-10-2019

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 1 gün kaldı.

Bu noktada bebeğinizin vücudundaki yağ oranı yaklaşık %15 dir. Yaklaşık bu yağın %80 i bebeğin derisinin altında biriken yağlardır. Geri kalan %20 oranındaki yağ ise organlarda ve kas dokularında bulunur. Kilo almanız son haftalarda yavaşlamış hatta tersine kilo vermeye dönmüş olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Biks

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2019
372
1.515
Ahahah çok hoş daha bi anlamlı olmuş o zaman... kaynanan bide herşeye karışmıyorsa çok şanslısın :)
Senin yazdıklarını hatırlıyorum buradan yanlış hayırlamıyosam, inşallah size de bi ferahlık gelsin bebişinizle, eşin ve bebeğinle başbaşa kalın😁sınırları koruyoruz diyelim, şimdilik😅 doğumdan sonra nolur bilmem

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-10-2019

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 1 gün kaldı.

Bu noktada bebeğinizin vücudundaki yağ oranı yaklaşık %15 dir. Yaklaşık bu yağın %80 i bebeğin derisinin altında biriken yağlardır. Geri kalan %20 oranındaki yağ ise organlarda ve kas dokularında bulunur. Kilo almanız son haftalarda yavaşlamış hatta tersine kilo vermeye dönmüş olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

XSIDE10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2019
609
2.008
Benm dört sene arası. Millet iki sene geçmeden hamile kaliyor . Bana da hemen yap diye tutturdu millet de geçen sene babam vefat etti çok yakinlarimda büyük sağlık sıkıntıları oldu geçti şükür sonra hamile kaldım bütün aileye iyi gelcek inşallah yeni bebek yeni heycan. Magnezyum u doktor 36 kesti benden .
Başınız sağolsun tekrar canim.demek ki hayırlı zaman şimdiymis zaten 1 günün kaldı sık dişini kavuşma zamani geldi.
Bugun duzensiz kasilmalar tavan yapmis durumda.Allah hayra cikarsin🙄
Yine iyi geldin Maşallah kaldıkları kadar kalsinlar tabii ama bugünlerede şükür.

_Tokyo_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2015
1.153
2.290
Ben ilkinde senin gibiydim doktor kırk hafta için sezeryan günü verdi. Üç gün kala kırk haftamin dolmasına suyum ve nisanim geldi sancm başladı. Hastaneye giderken o kadar inanmıyorum ki doğum yapacağıma dedimki neden bebek çantası alıyoruz yanımıza belki doğum olmucak😂😂 benm sonum sesryan oldu. Yani başlar cnm bı anda. İkinci gebeligimse iki aydır erken doğum olmasın kırk takla attik resmen. Hep ağrı sancı kasılma. Çarşamba 38 haftamız bitiyo sabah dokuzda doğum inşallah 🥰🥰
Ayyy hadi gözünüz aydın 💛 Allah sağlıkla kavuştursun inşallah

Chelzy

Haydi kalk ayağa, yürü güneşe !
Pro Üye
20 Ocak 2008
12.072
22.372
Başınız sağolsun tekrar canim.demek ki hayırlı zaman şimdiymis zaten 1 günün kaldı sık dişini kavuşma zamani geldi.

Yine iyi geldin Maşallah kaldıkları kadar kalsinlar tabii ama bugünlerede şükür.
Aynen buna bile sukrediyorum yatip kalkip zaten.Sukurler olsun geldik buraya kadar diyorum ama 1 hafta daha sıksıklar dişlerini insallah 🙏🙏

Yukarı Alt