2019 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    300

zeraseba

MELEĞİMİ BEKİYORUM
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2012
4.316
10.371
Cnm azi dişleri geliyorsa çocuğu çok sarsıyor emin ol biz 4hafta çektik hiç ateslenmemisdi azı dişi mahvetti bizi sonrada bağışıklık düşdü hastalandık devam ederse mutlaka cocuk doktruna gotur baska çaren yok birde38 ateş geçmez diş atesi
İburamin basladigimdan beri ateş olmadı cnm. İnşallah olmaz tekrar. Yan kesici değil de onun yanındaki dış kabarmış azı diş mi oluo acaba. Hiç bakmadım. Her diş zor çıktı ama bu hepten yordu bizi. Cnm korona burda çok vahim duurmda

XSIDE10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2019
1.363
4.778
37
Kızlar 1yas aşısını biz yarın olcaz ama su çiçeği aşısı yokmuş 3-4aydir gelmiyormus buraya Sizler yaptirabildiniz mi acaba
Bizim sağlık ocağı bebek hemşiresi aramıştı son 1 tane var hemen getir yoksa Türkiye genelinde sıkıntı var diye.evim yakın kaptığım gibi götürmüştüm yapıldı bizimki.

XSIDE10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2019
1.363
4.778
37
Sağol canım yazdığın için, salon işi de zor bilgisayar kabloları bı de oğlan uyurken kızımin televizyon saati, eşimle aynı odada izkeyemez,ders anlatırken 😔
Senin evde tek çocuk var gibi düşündüm birde bilgisayar kablolu ise sürekli taşınmaz sıkıntı.
Mecburiyet varsa yapacak birşey yok nerede daha huzurlu uyuyorsa o oda olacak gerekirse yatak odası gerekirse sizin yatak 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

Platinus

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2014
1.310
2.439
30
İburamin basladigimdan beri ateş olmadı cnm. İnşallah olmaz tekrar. Yan kesici değil de onun yanındaki dış kabarmış azı diş mi oluo acaba. Hiç bakmadım. Her diş zor çıktı ama bu hepten yordu bizi. Cnm korona burda çok vahim duurmda
Azı dişi cnm iyise elleme cnm çok arttı vakalar

zeraseba

MELEĞİMİ BEKİYORUM
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2012
4.316
10.371
Ateş bidaha olmadı çok şükür. Keyfi biraz daha iyi. Az bişey yemeye başladı. İkinci uykuya direniyor sanki. Söyle ikinci uykuyu uyuyo. Ama gece uykusuna çok çok zorla geçiyoruz. Normalde onda uyuyan çocuk nerdeyse 12 ye kadar oturcak. Asla uyutamiyorum. Erken diye düşünüyorum ama. Tek uyku istiyor sanki.

YengecBayan

Canım kızım 💞💞
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2019
281
653
33
Demin aşıdan geldik, mecbur olmadıkça gelmeyin, çalışanların çoğu pozitif, ya da temaslı diye yazı asmışlar 😔 Ama hemşireler bu sefer gergin değildi aralarında espri felan yapıyorlardı, onları öyle görünce bende rahatladım nedense.

Bu arada kilomuz 9.600 olmuş, boy 77cm

YengecBayan

Canım kızım 💞💞
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2019
281
653
33
Ateş bidaha olmadı çok şükür. Keyfi biraz daha iyi. Az bişey yemeye başladı. İkinci uykuya direniyor sanki. Söyle ikinci uykuyu uyuyo. Ama gece uykusuna çok çok zorla geçiyoruz. Normalde onda uyuyan çocuk nerdeyse 12 ye kadar oturcak. Asla uyutamiyorum. Erken diye düşünüyorum ama. Tek uyku istiyor sanki.
Çok geçmiş olsun zeracim