2019 EKiM TÜP BEBEK

Cirpilmisyumurta

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2019
49
15
Gebelikaski canim neden aglamaklisin sevinmen lazim.Hayirlisiyla basladin sonu da guzel olacak Allah'in izniyle.Ben de 1 ekimde İstanbul Tüp Bebek Merkezi Ozan Ozolcay da basliyorum Allah'in izniyle.Sabah doktorumuzla gorusmedeydik.Senin ilaclar ortalama ne tuttu canim.Bize 4 5 bin arasi dendi.

aaynaa

بِسْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَنِ اارَّحِيم
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
28.335
26.553
benim de nasipse ekimde tüp bebeğim ilk tüp bebeğim

Gebelikaski

Günler geçiyor..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
1.072
1.153
Gebelikaski canim neden aglamaklisin sevinmen lazim.Hayirlisiyla basladin sonu da guzel olacak Allah'in izniyle.Ben de 1 ekimde İstanbul Tüp Bebek Merkezi Ozan Ozolcay da basliyorum Allah'in izniyle.Sabah doktorumuzla gorusmedeydik.Senin ilaclar ortalama ne tuttu canim.Bize 4 5 bin arasi dendi.
Canım suan 5günlük ilaç verdi 1170tuttu ama 400 ü vitamin ilacı. Bize 3,4 bin tutar dedi. Sizin sorununuz ne canim. Ya bilmyrm canim tatli sanirm karnim hassas bölgemdi smdi balona igne sokuyorm sanki

Masal2020

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2019
591
194
Bugün tüp bebek öncesi iğnelerime başladım ve içim çok buruk, üzgün, ağlamaklıyım. Var mı derdimi paylaşacak arkadaşlar :KK43:
Seni oyle iyi anliyorum ki..ben de ekimde baslicam tedaviye.bi negatifim var öncesinde.simdiden aglamalikliyim.tedaviye baslamaya korkuyorum cunku tedavi fikri bile buyuk bi beklentiyle basladigim ilk tup denememi hatirlatiyo.ya bu da olumsuz olursa diye simdiden ödüm kopuyor..😔 ignelrr baslayinca hormonlar tavan yapinca iyice cekilmez biri olucam biliyorum..🙁

Yukarı Alt