2019 EKiM TP BEBEK

Aysegulllllalas

ye
Kay覺tl覺 ye
11 Eyl羹l 2019
439
356
不不 ayy 癟ok g羹ld羹m ya .. ben de o kadar 癟ok arat覺rm覺t覺m ki Google a girince hep sporcu takviye g覺da reklamlar覺 癟覺k覺yordu kar覺ma
Iste sonra bu kadinlar nsl delirdi allah acisin halimize,ne diyim
[/QUOTE]
Anne taa Norve癟lerden Japonyalardan gelmi hammaddelerle yap覺lm覺 ila癟 getirtsin o bebek dounca biz bunlar覺 ba覺na kakmaz m覺y覺z

superkaliflower

Aktif ye
Kay覺tl覺 ye
16 Haziran 2016
321
221
K覺zlar akl覺ma bir soru tak覺ld覺.benim transferde ebriyolog ikisi de hatch dedi.test g羹n羹mde 2 kas覺m. Sizce hatch at覺lan transferde sonu癟 daha erken belli olabilir mi? :KK43: belirtiler erken g繹r羹n羹r m羹 siCe bug羹n 2. G羹n羹m ama hep kas覺klar覺mda bir bask覺 var :KK43:

Masal2020

Ge癟ici Olarak Hesap Pasiftir !
ZGN
Kay覺tl覺 ye
10 Austos 2019
589
197
31
Iste sonra bu kadinlar nsl delirdi allah acisin halimize,ne diyim
Anne taa Norve癟lerden Japonyalardan gelmi hammaddelerle yap覺lm覺 ila癟 getirtsin o bebek dounca biz bunlar覺 ba覺na kakmaz m覺y覺z
[/QUOTE]
Esim diyor zaten.su tedavi sureclerinde bi tane bile T羹rk mali ilac kullanmadin.bu cocuk olunca bu kalitede yaamak isterse vay halimize diye ben de diyorum bi dogsun popisine popisine vurucam nerde kaldin kac senedir deyip valla basina kalkmakla yetinmicem gibi duruyor

Dilek1934

Aktif ye
Kay覺tl覺 ye
20 Austos 2017
515
343
32
Benim ilk tedavimden 7 embriyom donduruldu. PCOs hastas覺y覺m baka da g繹r羹nen hi癟bir s覺k覺nt覺 yok. Rahim filmi tertemiz t羹pler a癟覺k, transfer i癟in rahim dinlendirilirken kendiliimden hamile kald覺m. D覺 gebelik dediler laporoskopiyle bir t羹p al覺nd覺. 襤la癟 y羹z羹nden bir s羹re bekledim ve transferlere balad覺m yakla覺k bir sene sonra . Bu arada t羹m embriyolar覺m 5aa kalitesinde her ey 癟ok s羹per doktorlara g繹re . 襤kinci rahim filmi 癟ekildi yine tertemiz. 襤lk 癟繹z羹len embriyom hemen bozuldu ikinci embriyomu yerletirdiler tuttu. Ama 8. Haftada kalbi yeterli atmad覺覺 i癟in k羹rtaj. 襤kinci transfer tutmad覺. 3. Transfer tuttu kalbi atmad覺 benim t羹p bebek doktoru olmayan jinekoloji doktorum art覺k k羹rtaj olmaz d羹羹k deneyelim dedi bir ila癟la d羹羹rd羹m. Sonra ayn覺 doktorum bana kalan embriyolar覺 transfer ettirmemi 繹nerdi hakl覺 buldum bir s覺k覺nt覺 var embriyolarda diye d羹羹nd羹m. Tek t羹p羹mle kendi denemelerimi yapmaya balad覺m biraz yumurta kalitesi artt覺r覺c覺 ila癟lar falan derken hamile kald覺m ama yine d覺 gebelik.. ikinci t羹p羹mde al覺nd覺 ve ben art覺k t羹p bebee mahkum kald覺m. u anda merkez aray覺覺nday覺m can覺m merkezimi deitirmeyi d羹羹n羹yorum. 羹nk羹 aramad覺lar bile ne haldeyim o 癟ocuk d羹t羹 m羹 k羹rtaj m覺 yap覺lsa nas覺l al覺nsa diye.. uzun oldu kusura bakma
Dusuk sebebiniz nedir arastirildi mi? Sebep bilinmezse yine dusuk olur

Dilek1934

Aktif ye
Kay覺tl覺 ye
20 Austos 2017
515
343
32
Ne alakas覺 varm覺 y羹zde elli k覺s覺rl覺kla valla ben 4 y覺l denedim bir kere bile hamile kalamad覺m. Tek t羹ple 3 ay denedim hem de aynen senin gibi sa t羹ple 3 ay sonra tekrar hamileydim.. bu doktorlar覺n ayr覺ca psikoloji okumas覺 gerekiyor. Hem kendileri diyorlar stres 羹z羹nt羹 yok olumlu olal覺m tedaviye 癟ok yard覺mc覺 diye hem en b羹y羹k baltay覺 kendileri vuruyor yaraya..
O an doktorun bana soyleyis sekli cok kibardi incitmeden soylemeye calisti zaten bi daha hamile kalamadim su an hamile oldugumu hissediyorum ama cuma gunu test sonucum belli olcak

Translokasyon1521

Pop羹ler ye
Anneler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
30 Kas覺m 2013
3.809
5.178
Arkadzslar lutfen yardimci olurmusunuz cok uzgunum. 5nci gun embriyom bugun 6nci transfer olma gunum. Negatif cikti erken gebelik teste. Sizce pozitif cikma ihtimali varmi. Bi doktor nadirende olsa var dedi. Cidden nadirmi

Hay Hakk

羹k羹rler olsun Rabbime 塔
Kay覺tl覺 ye
11 Austos 2018
397
318
26
Arkadzslar lutfen yardimci olurmusunuz cok uzgunum. 5nci gun embriyom bugun 6nci transfer olma gunum. Negatif cikti erken gebelik teste. Sizce pozitif cikma ihtimali varmi. Bi doktor nadirende olsa var dedi. Cidden nadirmi
Nadir mi tabikide var cankm hemde nadir filan deil.ge癟 tutunmutur neden hemen umutsuz oluyon can覺m eer 6.g羹n 癟覺ksa doktorlar niye okadsr bekletsin bizi

av.esen

Guru
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
3 Mart 2010
213
138
Ahhh o kadar 癟ok neden niye ben niye o deil dedimki size anlatamam ben 4 bebek kaybettim ustelik hepsi dogal yolla oldu her neden dedigimde bi sonraki gebeligim daha zor gecti ve daha kotu sonlandi en son dis gebelik gecirdim muayeneye gitmistim doktor kalp atisi var dedi o kadar mutlu oldumki anlatamam digerlerinin olmamisti ama bu bebek seni 繹ldurecek acil ameliyata aliyoruz seni dedi ben ok oldum hem seviniyorum hem uzuluyorum kan sulandirici kullandigin icin ameliyat riskli imza at dedi ben tekrar bi sok yasadim o an aklima gelen tek sey yasamak istiyorum Allahim bu bebegi de al benden tamam ama canimi bagisla dedim tek basima ameliyata girdim ameliyattan ciktigimda doktor artik % 50 kisir bi kadinsin sol tupunu aldik dedi bende film orda koptu artik neden nicin demiyorum yasadigim nefes aldigim her ana sukrediyorum demem o ki hayati kendinize zindan etmeyin icinizde annelik duygusu varsa ve fiziksel olarak olmuyosa isyan etmeyin ben 40 yasima kasar bekliycem ugrasicam olmazsa evlat edinicem cunku sirf toplum baskisi yuzunden icimdeki

Bebeimin doaca覺 muhtemel tarih : 19-02-2021

Hamileliimin 28. haftas覺 i癟indeyim.
Bebeimi kuca覺ma almama 86 g羹n kald覺.

Bebeinizin emme ve yutma becerileri geliiyor. Gebelik s覺ras覺nda baz覺 durumlar bay覺lmaya neden olabilirler. zellikle s覺cak havalar, v羹cudunuzun pozisyonundaki, duruundaki ani deiimler, uzun s羹re ayakta kalmak, yorgunluk veya heyacanlanma, havas覺z kapal覺 yerler ve kalabal覺k bu tarz bay覺lmalara neden olabilir.Bu durumlardan uzak durmaya 癟al覺覺n. Gebelie bal覺 eker hastal覺覺 testi yapt覺rman覺zda fayda var.

Bebeimin yakla覺k a覺rl覺覺 : 1050 gr. - Yakla覺k boyu : 37.6 cm. (Batan Topua)

Hamilelik G羹nl羹羹n羹 襤mza alan覺na eklemek i癟in t覺klay覺n

electraa

Pop羹ler ye
Kay覺tl覺 ye
3 Austos 2012
1.065
1.402
Ay ne bilim nadir dedi doktor moralimi bozdu
bak tatl覺m sana msj da att覺m, l羹tfen az sakin ol sonra panik atak bilmemne bireyler tutacak. olumsuz etkisi daha fazl aolacak. inallah pozitif sonucu alacaks覺nda topluca senin ba覺na 羹羹eceiz boa evham yapt覺n diye..

ne diyoruz hep sal覺覺m覺z herseyden 繹nemli. ak覺l ruh beden sal覺覺m覺z覺n olumsuz etkilenmemesi gerekir.

av.esen

Guru
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
3 Mart 2010
213
138
T羹m t羹p bebek anneleri ayn覺 m覺 acaba??? Kadrrleri ilmek ilmek ilenmi zor bir hayat sonunda bir kad覺n覺n en doal ve en temel hakk覺 olan annelik de elbette zor olacak hemde 繹le b繹yle deil... Demek istediim etraf覺ma bak覺yorum hayat覺 laylaylom olan kad覺nlar sevime yoluyla hamile kal覺rken biz t羹p bebek anneleri ki hen羹z onuda olamad覺k tek tedavi i癟in 1 ayda 70 e yak覺n ine, duygu durum bozukluklar覺 hayal k覺r覺kl覺klar覺 bitmek bilmeyen kontroller tedaviler heycanlar.... Ve bug羹ne kadar etraf覺mda g繹rd羹羹m t羹p bebek anneerinin ortak noktas覺 zaten hayat onlar i癟in hep zordu bireylwri hep b羹y羹k m羹cadelelerle elde ettiler...

Bebeinizin emme ve yutma becerileri geliiyor. Gebelik s覺ras覺nda baz覺 durumlar bay覺lmaya neden olabilirler. zellikle s覺cak havalar, v羹cudunuzun pozisyonundaki, duruundaki ani deiimler, uzun s羹re ayakta kalmak, yorgunluk veya heyacanlanma, havas覺z kapal覺 yerler ve kalabal覺k bu tarz bay覺lmalara neden olabilir.Bu durumlardan uzak durmaya 癟al覺覺n. Gebelie bal覺 eker hastal覺覺 testi yapt覺rman覺zda fayda var.

electraa

Pop羹ler ye
Kay覺tl覺 ye
3 Austos 2012
1.065
1.402
T羹m t羹p bebek anneleri ayn覺 m覺 acaba??? Kadrrleri ilmek ilmek ilenmi zor bir hayat sonunda bir kad覺n覺n en doal ve en temel hakk覺 olan annelik de elbette zor olacak hemde 繹le b繹yle deil... Demek istediim etraf覺ma bak覺yorum hayat覺 laylaylom olan kad覺nlar sevime yoluyla hamile kal覺rken biz t羹p bebek anneleri ki hen羹z onuda olamad覺k tek tedavi i癟in 1 ayda 70 e yak覺n ine, duygu durum bozukluklar覺 hayal k覺r覺kl覺klar覺 bitmek bilmeyen kontroller tedaviler heycanlar.... Ve bug羹ne kadar etraf覺mda g繹rd羹羹m t羹p bebek anneerinin ortak noktas覺 zaten hayat onlar i癟in hep zordu bireylwri hep b羹y羹k m羹cadelelerle elde ettiler...
valla 繹yleyiz san覺r覺m..hayat覺nda 3- 4 kez k羹rtaj yapt覺ran, korunsa bile hamile kalan insanlar duydum tan覺d覺m. kendi ad覺ma ben herseyi zor elde ettim. ei, ii, geldiim hayat覺 sahip olduklar覺m覺 hep zor kazand覺m anam alad覺. bunda da b繹yle oldu.
parayla pulla elde edilemeyen u gebelii bile g繹remedim diyorum. ne adamlar var yumurta k覺ramayan s羹m羹kl羹 kar覺lar覺n覺 el 羹st羹nde tutuyorlar, bu s羹m羹kl羹ker 2 de 癟ocuk yap覺yor bir deil iki, deerleri katlanarak art覺yor. 癟al覺m覺yorlar. hayat hep alt覺n tepside sunuluyor. biz t羹p bebek param覺z i癟in 癟al覺maya devam ediyoruz, aman kocalar zaten hassas bide surat yapmayal覺m onlar覺nda g繹nl羹n羹 ho tutal覺m , stresi yaatmayal覺m zaten bizim y羹z羹m羹zden 癟ocuksuz kal覺yorlar diyoruz daha da y羹k al覺yoruz 羹st羹m羹ze. elbet bi m羹kafat覺 vard覺r heralde

Aysegulllllalas

ye
Kay覺tl覺 ye
11 Eyl羹l 2019
439
356
Dusuk sebebiniz nedir arastirildi mi? Sebep bilinmezse yine dusuk olur
襤lk transferden sonra kalp atmay覺nca kromozom testi istediler benden ve eimden temiz 癟覺kt覺 ikisi de.. tabii bu embryolar覺n da iyi olaca覺 anlam覺na gelmez dediler.. b羹y羹k ihtimalle embriyolarda kromozom anamolisi var. Yeni gittiim merkezler de Pgt yapal覺m yeni tedavide dediler ve histereskopi ile rahim i癟ine bakacaklar.. a癟覺k癟as覺 bu kromozom anomalisi neden kaynaklan覺r tam sebep bilemiyorlar tekrar olmas覺n diye 癟ok 繹nlemli gitmek gerek.. ayr覺ca bebeklerin kalbi atmay覺nca d羹s羹n diye bekledik ila癟lar覺 kesip ikisi de kendi d羹medi biri k羹rtaj biri ila癟la zorla d羹羹k .. demekki diyorum d羹meyince d羹m羹yor ben de transferlerden sonra ilk g羹n ayaktayd覺m her iimi de yapt覺m..temizlik yemek elektrik s羹p羹rgesi hi癟 sak覺nmad覺m..

Aysegulllllalas

ye
Kay覺tl覺 ye
11 Eyl羹l 2019
439
356
O an doktorun bana soyleyis sekli cok kibardi incitmeden soylemeye calisti zaten bi daha hamile kalamadim su an hamile oldugumu hissediyorum ama cuma gunu test sonucum belli olcak
襤nallah hamilesindir .. senin son tedavinde farkl覺 bir eyle yapt覺lar m覺 hikayemiz biraz benziyor diye soruyorum.. bir de hangi merkezde tedavi g繹r羹yorsun acaba

av.esen

Guru
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
3 Mart 2010
213
138
valla 繹yleyiz san覺r覺m..hayat覺nda 3- 4 kez k羹rtaj yapt覺ran, korunsa bile hamile kalan insanlar duydum tan覺d覺m. kendi ad覺ma ben herseyi zor elde ettim. ei, ii, geldiim hayat覺 sahip olduklar覺m覺 hep zor kazand覺m anam alad覺. bunda da b繹yle oldu.
parayla pulla elde edilemeyen u gebelii bile g繹remedim diyorum. ne adamlar var yumurta k覺ramayan s羹m羹kl羹 kar覺lar覺n覺 el 羹st羹nde tutuyorlar, bu s羹m羹kl羹ker 2 de 癟ocuk yap覺yor bir deil iki, deerleri katlanarak art覺yor. 癟al覺m覺yorlar. hayat hep alt覺n tepside sunuluyor. biz t羹p bebek param覺z i癟in 癟al覺maya devam ediyoruz, aman kocalar zaten hassas bide surat yapmayal覺m onlar覺nda g繹nl羹n羹 ho tutal覺m , stresi yaatmayal覺m zaten bizim y羹z羹m羹zden 癟ocuksuz kal覺yorlar diyoruz daha da y羹k al覺yoruz 羹st羹m羹ze. elbet bi m羹kafat覺 vard覺r heralde
Hadi i e bunlar bizim se癟imimizdi ya olabilirdi 繹le bir denemede bir gecede ama olmad覺 olmuyor... Arkada覺m yeni evlendim daha gezeceim diye 癟ocuunu istemedi sonunda kalbi durdu bilmiyorum art覺k bu i ne olacak eytan diyor boever ye i癟 gez