2019 EKiM TÜP BEBEK

zuzu3838

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2019
1.131
1.172
Hatta benim transferin 3.gunune kdr agrim olmadi 3.gunu ole bir adet sancisina tutuldumki korktum ilk denememdi biseyde bilmedigim icin :-) megersem tutunuyomus bebegim 5.gunde testte pozitifi gormustum :-)
Ay benimde aynı 4. Gün basladı hafiften agrılarım. İnşallah benim de tutunuyordur kuzularım 🙏🏻 Kacıncı gün embriyosuydu senin canım

Angelres

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2018
484
432
Hanımlar Ağustos 2adet 3.gün embriyo transferim kimyasal Dün merkezden arayıp 4erli dondurulmuştu 4tanesi açılmış hepsinden birer hücre alınıp genetiğe gidecek dediler ctesi transfere hazırlık olarak gelin bizde genetik sonucunu sizle öğrencez dediler dua edin lütfen

av.esen

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2010
213
138
Ekim ayı birçoğumuza uğurlu gelmedi sonuç bekleyen arkadaşlarıma umarım uğurlu gelir, sizler için dua edicem

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-02-2021

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 86 gün kaldı.

Bebeğinizin emme ve yutma becerileri gelişiyor. Gebelik sırasında bazı durumlar bayılmaya neden olabilirler. Özellikle sıcak havalar, vücudunuzun pozisyonundaki, duruşundaki ani değişimler, uzun süre ayakta kalmak, yorgunluk veya heyacanlanma, havasız kapalı yerler ve kalabalık bu tarz bayılmalara neden olabilir.Bu durumlardan uzak durmaya çalışın. Gebeliğe bağlı şeker hastalığı testi yaptırmanızda fayda var.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Zehra 84

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2019
227
149
36
Sisli memorial , bahcecide cem bey ,aret kamar bunlari arastirabilirsiniz .benim forumda gordugum basarili doktorlar.eger rezerviniz azsa tedavinizde kadar yumurta kalitesi arttiran ilaclar kullanmanizi tavsiye ederim .prowomen ,resveratrol, omepa ,nac bunlar kalite arttirir minimum 3ay kullanim gerekiyor.
[/QUOm
Merhaba peki bu ilaçları doktor mu veriyor biz kendimizde albiliyormuyuz benim eşim 4 ay yurt dışında olcak o gelene kadar kullansam o gelince bi yer sececegiz dediginiz dr baktım gerçekten çok başarılılar

sykapusuz

❤Baldamlası ve kartanesinin öyküsü❤
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2013
2.201
1.350
Mrb arkadaşlar bende 5. Gün blast trasferi oldum 15 ekimde
6. Gün idrarda gördüm kan verdim 16 çıktı
8. Gün 51
10. Gün dün 212 çıktı
Ptesi tekrar vereceğim kese için gün verilecek
Doktorum emre karatekellioğlu
Fulya plaza şişlide yeri

Zehra 84

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2019
227
149
36
Sisli memorial , bahcecide cem bey ,aret kamar bunlari arastirabilirsiniz .benim forumda gordugum basarili doktorlar.eger rezerviniz azsa tedavinizde kadar yumurta kalitesi arttiran ilaclar kullanmanizi tavsiye ederim .prowomen ,resveratrol, omepa ,nac bunlar kalite arttirir minimum 3ay kullanim gerekiyor.
Bu ilaçları biz alabiliyormuşuz yada doktorlarını veriyor canım bi bilgin var mı

moonlovers

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2016
2.967
2.287
33
Bu ilaçları biz alabiliyormuşuz yada doktorlarını veriyor canım bi bilgin var mı
Prowomen omepayi doktorum verdi recete yazdi.Ama ozel ilac oldugu icin recetesiz aliniyor .
Resveratrol antioxidant cok sey faydasi var ,mac ayni sekilde bu ikisini ben arastirarak aldim.
Sizde faydasi olacagina inaniyorsaniz kullanabilirsiniz.
Ben vitaminlere baslamadan once iyice arastiriyorum ,yabanci sayfalara bakiyorum fertility nac ,fertility resveratrol diye kanitlanmis vitaminleri kullaniyorum.

Zehra 84

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2019
227
149
36
Mrb arkadaşlar bende 5. Gün blast trasferi oldum 15 ekimde
6. Gün idrarda gördüm kan verdim 16 çıktı
8. Gün 51
10. Gün dün 212 çıktı
Ptesi tekrar vereceğim kese için gün verilecek
Doktorum emre karatekellioğlu
Fulya plaza şişlide yeri
Çok güzel ınsallah hayırlısıyla kucağına da alırsın canım inşallah Rabbim hepimizin emeklerini hayra çıkarsın durumunu sık sık yaz bizlerede moral olsun ..Bu arada dr 'ndan bahsedermisin nasıl yaptınız tüp bebeği hangi hastanede ve neden olmuyordu çok soru sordum sanırım bende dr ve kilinik araştırıyorum kusura bakma

Zehra 84

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2019
227
149
36
Prowomen omepayi doktorum verdi recete yazdi.Ama ozel ilac oldugu icin recetesiz aliniyor .
Resveratrol antioxidant cok sey faydasi var ,mac ayni sekilde bu ikisini ben arastirarak aldim.
Sizde faydasi olacagina inaniyorsaniz kullanabilirsiniz.
Ben vitaminlere baslamadan once iyice arastiriyorum ,yabanci sayfalara bakiyorum fertility nac ,fertility resveratrol diye kanitlanmis vitaminleri kullaniyorum.
Vok teşekkür ederim bende bi araştırayım tedaviden önce kendimi hazırlamış olurum