2019 EKiM TÜP BEBEK

shemsim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2019
1.447
1.294
Kızlar tedavim bittiği için ilaçlarım elimde kalmasın ihtiyacı olan varsa ücret talep etmiyorum gönderebilirim. Oksapar, prolutex, crione jel bana özelden yazabilirsiniz ❤
Canim hamilemisin diye mi tedavin bitdi yazdin?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-07-2020

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 232 gün kaldı.

Bebeğinizin beynindeki hızlı gelişmeden dolayı bebeğinizin başı bedeninden daha büyüktür. Bebeğinizin burun çukurları kolaylıkla seçilebilir. Bebeğinizin gözünü oluşturacak kaslar oluşmaya başlar. Bebeğinizin bacaklarıda küreğe benzemeye başladı. Bebeğinizin göz, kulak, ağız, burun, dudak, dil ve dişleri oluşmaya devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Translokasyon1521

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2013
1.358
1.950
Arkadaslar gecen ay negatif olunca ilaclari biraktim 2 gun sonra adetim olmustu. Buu ayda adetim dun oldu, normal gunde oldu fakat sadece 2 damla damlayip bittti. Korkuyorum niye boyle oldu diye.. dunku 2 damladan baska hic birsey akmadi.

Aysegulllllalas

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2019
190
111
Arkadaslar gecen ay negatif olunca ilaclari biraktim 2 gun sonra adetim olmustu. Buu ayda adetim dun oldu, normal gunde oldu fakat sadece 2 damla damlayip bittti. Korkuyorum niye boyle oldu diye.. dunku 2 damladan baska hic birsey akmadi.
Test gününüz ne zamandı yaptırdınız mı.. az olan akıntı genelde yerleşme kanaması olabiliyor..

Bernaistanbul

❤️🌿
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
549
326
Peki doktor nededi ona bi sorsanız en iyisini o bilir.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-08-2020

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 242 gün kaldı.

kalpÖnümüzdeki 32 gün bebeğin kol ve bacak gelişimi için çok önemlidir. Birkaç saat içinde bebeğin kollarını oluşturacak tomurcuk birdenbire görünecektir. Göremesenizde bebeğinizin kalbinin attığını söyleyebiliriz. Gün içindeki dinlenme zamanlarını planlayarak yorgunluğunuz ile baş edebilirsiniz. Planlı günlük yaşam sizi yorgunluktan uzak tutacaktır.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt