limelemon

beklenmedik bir zamanda
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2010
4.120
4.555
Canım tansiyon aleti alacaksan koldan ölçen al onlar bilekten ölçene göre daha güvenilirmiş
Evet ama koldan tek başıma ölçemem galiba di mi.
Bugün hemşire ölçtü 10-7 idi. Ayaklarıma baktı artık normal dedi, son adet tarihime göre 30. haftadaymışım. Tuzu kestim ben, şekeri hamurişini zaten kesmiştim, iyice zayflıcan diyor hemşire 😂

yesilus

kendiyle barışık
Kayıtlı Üye
22 Mart 2012
3.950
6.400
Uyku setine bayıldım annesi çok tatlı ayy🥰🥰

Maşallah Yine de iyiymiş kilosu 🥳

Bana da söylenişi biraz zor gibi geldi ama içinize sineni koyun

Cok gecmis olsun

Yapınca bize de göster 😍😍😍

Maşallah 🧿 baya yapılı olcak galiba 😁😁
bende çok sevdim :KK68: daha güzelleri sizin olsun inşallah :anneadayı:

yesilus

kendiyle barışık
Kayıtlı Üye
22 Mart 2012
3.950
6.400
Üst sınırın da üstünde gidiyor yapılı olacak dedi. Bu şartlar altında 38 e kadar sancın olursa normal doğumla alırız yoksa sezeryan dedi. Benim tarafım genel itibariyle yapılı zaten 😑
anladım genlerle alakalı,
peki şekerin var mı? şekeri olanlarda iri bebek oluyormuş, kilo alımın iyi mi
doktor bir tavsiyede bulundumu

Nuhra2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2019
879
1.811
anladım genlerle alakalı,
peki şekerin var mı? şekeri olanlarda iri bebek oluyormuş, kilo alımın iyi mi
doktor bir tavsiyede bulundumu
10 kilo aldım. Kabul edilebilir, az değil ama çok yüksek değil dedi. Sürekli gizli şekere baktırıyor ama düşük çıkıyor. Ailede var ama şeker hastalığı

Historyfati

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2017
407
629
Ah canım bir de araba derdi çıkmış başınıza yoktan yere. Canımız sağolsun tabi en başı o ama insan dertlenmeden edemiyor. Benim annem de uzakta, burada bu düşüncesiz insanların arasında yapayalnız hissediyorum bazen. Sonra Allah çocuğuma eşime bana sağlık versin diyorum, ne yapayım.
Sorma canım öyle malesef ama dediğim gibi sağlık olsun da gerisi hallolur. Bende bu süreçte en büyük şansım anneme çok yakın olmak oldu çok şükür. Hayatımın hiç bı döneminde anneme bu kadar dusmemistim.o kadar yıl ayrı şehirlerdeydik bu kadar düşkün değildim. Rabbim başımızdan eksik etmesin. Eşimden oluşan boşluğu onlarla dokduruyorum bu sıralar. ..

ShinSeGi

Guru
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2015
17.285
24.588
Bugün hemşire ölçtü 10-7 idi. Ayaklarıma baktı artık normal dedi, son adet tarihime göre 30. haftadaymışım. Tuzu kestim ben, şekeri hamurişini zaten kesmiştim, iyice zayflıcan diyor hemşire 😂
Koldan ölçüm yapan dijitaller de var sanırım. Benim evde iki tane bilekten ölçüm yapan var biri omron o yüzden yeni almadım artık

Mimicikk

Rızkımı veren Hüda'dır, kuluna minnet eylemem 👊
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2016
1.177
2.085
Canım omron m2 koldan ölçülen dijital. Tek tuşla olcuyosun ben eczanede cok sattim cok memnuniyeti olan alet. Kendimde onu kullanıyorum. Ondan alabilirsin bende tansiyon ilaci kullanıyorum en başından beri takip ediyorum

Bercestes

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2014
880
568
Herkese mrb kızlar bana hatırlarsanız çocuk kardiyolog kalbinde küçük bi delik var demişti bugün perinotolojide randevum vardı gittim herşeyi nirmal çıktı çok şükür kalbinide baya inceledi tekrar tekrar baktı kalbinde delik yok dedi 3 haftada kapanmış olamaz heralde ama bu kardiyolog niye kalbi delik dedi bilmiyorum 30. haftada tekrar gidicem fetal ekoya. Ama şimdilik içim rahatladı çok sevindim kızlar

Plm123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2018
3.515
5.339
Herkese mrb kızlar bana hatırlarsanız çocuk kardiyolog kalbinde küçük bi delik var demişti bugün perinotolojide randevum vardı gittim herşeyi nirmal çıktı çok şükür kalbinide baya inceledi tekrar tekrar baktı kalbinde delik yok dedi 3 haftada kapanmış olamaz heralde ama bu kardiyolog niye kalbi delik dedi bilmiyorum 30. haftada tekrar gidicem fetal ekoya. Ama şimdilik içim rahatladı çok sevindim kızlar
Kotkutuyorlar once bir. Bizimkine de belki delik olabilir. Down olabilir demislerdi. Teste gondermistik test sonucu iyi gelmisti. Ayrintili ultrasonda radyolog o parlama icin kalbinde birsey yok bence kalp kasi o demisti. Indallah dogumda da sıkıntı cikmaz
Senin adina sevindim.

Yukarı Alt