limelemon

beklenmedik bir zamanda
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2010
3.309
3.563
Allah yardımcınız olsun, çok geçmiş olsun. İnşallah kolaylıkla atlatacaktır. Buraya da yazmıştım belki hatırlarsınız benim oğluma da oksijen takviyesi yapıldı, 4 gün kaldı yoğun bakımda. Ciğerleriyle ilgili bi sorunmuş. Çok şükür geçiyor, içini ferah tut, bol bol dua et, hepsi geçecek
huriye048 huriye048 canım benim bebeğimi de giydirirsen aniden alıp yoğun bakıma götürmüşler iki saat oksijen desteği vermişler. Ben odaya geldim odada kimse yok, herkes yoğun bakımın orda bekliyormuş. Sonra annem girdi içeri ağlıyordu, beni görünce daha kötü oldu. Eşim geldi donuk bir ifadeyle, çok korkmuş. Hemşirelerin dedikleri gibi iki saat sonra getirdiler bebeğimi. İçini ferah tut bebekler adaptasyon sorunu yaşayabiliyormuş bebekler bu şekilde.

cherry_pie

Değişim başlasın...:)
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2009
1.187
931
Kızlar bir emzirme seansından fırsat bulup yazıyorum şu an 😄 2 çocukla yeni düzen oturtmaya çalışmaktan girip Doğum hikayemi de yazamadım bir türlü. 🥴 ara ara bakıyorum ancak tüm sayfaları okumam mümkün olmuyor son birkaç sayfaya bakıp doğuran var mı diye Bilgi sahibi olup çıkıyorum 😄

Bebeğini kucağına alan tüm arkadaşlarımın gözüaydın 🥰 sağlıkla büyütün yavrularınızı inşallah, 😍🥰❤ sizlere de çok geçmiş olsun vajinal ya da sezaryen bir an önce toparlanırsınız inşallah 🤲🏻💕

Yarın fırsat bulabilirsem Doğum hikayemi paylaşmaya çalışayım ben de ☺ Öpüyorum hepinizi 🙃🥰

limelemon

beklenmedik bir zamanda
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2010
3.309
3.563
Ay ne guzel o kivama geldin mi ben mastit mi oluyorum acaba tas gibi bende alicm makina bosaltmak icin sanki gelmiyor cocukta doymuyot hissi devam..aradigim sorular 😍 hafif sarkti gobegim vbirde karnim iniyor ama 5kilo vermisim hani 10 kilosu bebekti🤦‍♀️🤦‍♀️
Bende acayip ödem var, kilo almamıştım ama vermemişim gibi birşey şuan. Karnım hafifi sarktı evet. Ben de mastit oluyorum sandım, sonra baktım çocuğun ememediği sütler akıyor, bir göğsümü sevmiyor oğlum, ona mochi'yi takıyorum genelde. Unuttuğum zamanlarda bebek diğer memeyi emerken bh bahsettiğim memeden akıyor işte.

limelemon

beklenmedik bir zamanda
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2010
3.309
3.563
Neden bu kadar fazla almislar ? Topuk kani bazi hastaliklari tarama amacli yapilan bir sey sonucta.
Damardan almamak için sarılık iki kez topuktan bakıldı. Susuzluk olduğunda damar yolu açmaya çalıştılar 😞 Tabi açamadılar. Sadece kan alabildiler elinin üzerinden.

honey bunch

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2018
11.030
17.675
Aaa bu şahaneymiş, çok teşekkür ederim. Bi de sağım makinen hangisi acaba? Memnun musun bi de. Alayım mı diye düşünüyorum da
Benim makinem medela biraz tuzlu hastaneler kiralama da yapıyormus belki hastanen kiralar
Cift taraf aynı anda hem pille hem elektrikle cekilebiliyor meme ucuna zarar vermiyor vs
Pahalı ama bu işin en iyisi diye geciyor dogurmadan aylar aylar önce ilk aldıgım seylerden
Birde daha uygun fiyatlı aventinkini öneriyorlar kullananlar vardır illaki aramızda

honey bunch

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2018
11.030
17.675
Ben 11kg verdim buarada 1haftada bugun tam 1haftalık olduk 😍
Doktorum zaten 3-4kg sadece ödemin var demişti yeni yeni ödemimi atmaya basladım şükür dogum sonrası inanılmaz sistim malum epidural tüm bacagım sismişti
Kaldı 6kg onuda dikkat edip vericem bikaç aya insallah 😍

Plm123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2018
2.417
3.509
Benim makinem medela biraz tuzlu hastaneler kiralama da yapıyormus belki hastanen kiralar
Cift taraf aynı anda hem pille hem elektrikle cekilebiliyor meme ucuna zarar vermiyor vs
Pahalı ama bu işin en iyisi diye geciyor dogurmadan aylar aylar önce ilk aldıgım seylerden
Birde daha uygun fiyatlı aventinkini öneriyorlar kullananlar vardır illaki aramızda
Ben aventten memnunum. Basta emin olamadim. Es8m lansinoh alalim dedi ama ben avent diye inat ettim. Iyyiki almisim. Bende manuel var ondan da memnumum ama avent ile sutum de artti. Acitmiyor da.

honey bunch

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2018
11.030
17.675
Ben aventten memnunum. Basta emin olamadim. Es8m lansinoh alalim dedi ama ben avent diye inat ettim. Iyyiki almisim. Bende manuel var ondan da memnumum ama avent ile sutum de artti. Acitmiyor da.
Cok kullanınca tazyik yapıp bebegin midesini bulandırıyormus
Ben ikinci gün o tazyiki görünce sok olmustum amanın ne cok sütüm var diye
Meger aletten kaynaklı o etki olmus
Simdi kullanmıyorum kendi sütümü her emzirme seansında sadece bir gögüs olarak dengeye soktum
Emmmez veya az gelirse öbür gögsü öyle veriyorum
Onbes biri onbes digeri kuralını uygularsam karsılıklı savas alanına döner ortalık
Birde geceleri iki satte bir değil yaklasık 3-3.30 saatte bir emziriyorum iki saatte bir uyandırmak işkence öglenleri ise kendi kafasına göre saatte bir bile olabiliyor ne zaman isterse veriyorum
Ben dengeyi böyle kurdum makineyi ondan kullanamıyorum artık

Yukarı Alt