2019 Eylül Aşılamacıları

moda tas ogrt

.....
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2014
497
437
Kızlar benim de asilama olalı bugün tam 7 gün oldu jeli kullanıyorum, hiç bir belirti hissetmiyorum tutmadı mı acaba asilama. Çok merak ediyorum o_O

Elifim3246

Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2019
258
159
Kızlar benim de asilama olalı bugün tam 7 gün oldu jeli kullanıyorum, hiç bir belirti hissetmiyorum tutmadı mı acaba asilama. Çok merak ediyorum o_O
Belirtileri çok dinlemeyin. Kişiden kişiye değişiyor. Bazılarında tüm belirtiler oluyor ama gebelik olmuyor bazılarında hiçbir belirti olmuyor ama gebelik oluyor. İnşallah hayırlı sonuçlar alırsınız.

moda tas ogrt

.....
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2014
497
437
Belirtileri çok dinlemeyin. Kişiden kişiye değişiyor. Bazılarında tüm belirtiler oluyor ama gebelik olmuyor bazılarında hiçbir belirti olmuyor ama gebelik oluyor. İnşallah hayırlı sonuçlar alırsınız.
Inşallah, benim hiç bilgim yok bu konuda. Insanda bir sürü soru işaretleri oluyor . Saolun :)

Elifim3246

Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2019
258
159
Inşallah, benim hiç bilgim yok bu konuda. Insanda bir sürü soru işaretleri oluyor . Saolun :)
Rica ederim. Ben de tecrübeden değil başkalarının anlattıklarından yaşadıklarından biliyorum. İlk gebeliğimde göğsüm şişti sadece adet belirtisi dedim geçtim. Hamile olduğumu öğrendiğim gün düşük yaptım. Kısa süreli tecrübe

Duammmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2016
635
529
Canım işlemin rahat geçtiyse ağrın olmaması normal hatta şanslısın benim rahim ağzı darmış çok ağrılı oldu üçüncü gün normale dönebildim.
Evet benimki de acıdı yaparken birde aniden tak tak yapı verdi neye uğradığımı şaşırdım zaten ama elhamdülillah iyiyim bugun

Eylul04

Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2019
148
128
Evet benimki de acıdı yaparken birde aniden tak tak yapı verdi neye uğradığımı şaşırdım zaten ama elhamdülillah iyiyim bugun
Benim göğüslerim normalde olduğundan çok acıyor ama progestan dan sanırım belirtiye yormak istemiyorum sizde var mı?

Duammmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2016
635
529
Benim göğüslerim normalde olduğundan çok acıyor ama progestan dan sanırım belirtiye yormak istemiyorum sizde var mı?
Benım 2.gün daha yok ama progestan vermedi doktor bana jele vermedi. Sadece folik asit ve estrofem kullanıyorum
Bakalım belirti olucak mı ama yine de kaptirmayalim belirtilere göre kendimizi bacim

Yukarı Alt