ladyecho

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2010
12
2
Merhaba kızlar,
2020 Nisan gelini olarak bu haftasonu gelinlik bakacağım. Dolap, modacruz gibi sitelerde ilk fiyat olarak çok uçuk rakamlar gördüm. Dolayısıyla ne beklemem gerektiğini bilmiyorum. Özellikle Pronovias, Vakko Wedding gibi yerlerden gelinlik alan varsa kaç lira verdiniz? Bu tür yerlerde pazarlık yapabiliyor muyuz? Yoksa neyse o mu?

Betmam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2017
652
749
Hangi şehirdesin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-08-2020

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 180 gün kaldı.

Bebeğiniz artık rahim dışında yaşama hazırlık için nefes alma, yutma, emme gibi hazırlık hareketleri yapıyor. Amniyotik sıvı bebeğin sindirim sistemi tarafından yutulur ve işlenir. Bu işlem bebeğin doğumdan sonra aldığı gıdaları işlemesi için yapılan bir hazırlık işlemidir. Diğer kültürlerde doğum : Maya geleneğine göre doğum yapan kadın, doğumdan sonra 20 gün boyunca bebeği kucağunda olduğu halde uyur ve 20 gün sonra normal aktivitelerine başlayana kadar kesinlikle bebeğinden ayrılmaz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ladyecho

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2010
12
2
Hangi şehirdesin
Ankara'dayım. Oleg Cassini ve Vakko Wedding'e baktım. Vakko Wedding'de 2 model beğendim gibi ama %100 içime sindi desem de yalan olur. Uzun kollu ve aşırı dekoltesi olmayan (ama tesettür gelinliği gibi de olmayan), A kesim, üst kısmı mümkünse korseli sade bir model bakıyorum (dantel sevmiyorum pek). O nedenle birkaç yere daha bakmak istiyorum.

Caglisko

Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2019
299
701
Ben geçen hafta aldım 2020 Eylül gelini olacağım. 1 yere girdim ve alıp çıktım. Asla karar veremeyen bir insan olarak bu performansım şaşırtıcı oldu. Piyasayı da hiç bilmiyorum 3 model sordum en pahalısı en çok içime sinen oldu malesef ama pişman değilim. Akay’dan aldım ben. Ankara’da var mı bilmiyorum.

ladyecho

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2010
12
2
Ben geçen hafta aldım 2020 Eylül gelini olacağım. 1 yere girdim ve alıp çıktım. Asla karar veremeyen bir insan olarak bu performansım şaşırtıcı oldu. Piyasayı da hiç bilmiyorum 3 model sordum en pahalısı en çok içime sinen oldu malesef ama pişman değilim. Akay’dan aldım ben. Ankara’da var mı bilmiyorum.
Cevap gelmeyince ben de tüm gelinlikçileri gezdim neredeyse. Alisse Nuera diye bir yerden aldım, dikilmesini bekliyorum.

Yukarı Alt