Popüler Konu 2019 Haziran Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    296

karamelim

Guru
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
1.099
931
Eki Görüntüle 2269395
Kizlar yenidogan diye Eşim bundan almis 3,4 paket

Kendimde kullandım nasılmış diye

Kolanyalı mendil sanki inanılmaz yaktı

Bide safsu+pamuk yazıyor tamemen yalan

Benim bile yaktiysa bebeklerin narin popişleri ne olur düşünemiyorum artık ☹

Sizde aldıklarınızı kendinizde deneyin bi kızlar
Ben de unibaby yenidoğan ıslak mendili aldım kokusu bile yok ama beni de inanılmaz yaktı. Onun nedeni bu ıslak mendiller yenidoğan cildi ph'ına uygunmuş. Bizi yakması normal. Muhendisinoğlunun yıldızlar listesinde var mı acaba bu ıslak mendil varsa kullanabilirsin bence

sandyy

#HerşeyÇokGüzelOlacak
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2006
822
557
Kızlar merhaba bugün ravdevum var hemen anlatayım. Doktor bugün çatı muanesi yapcaktık demi dedi bende evet ama önce ultrasonla baksak olurmu kilosuna duruşuna kilosu geçen hafta 3buçuktu fazlaydı eğer şimdi çok çıkarsa hiç yapmayalım normal istemiyorum dedim oda illa sezaryen istiyosun yani dedi eğer duruşu aynıysa kilosuda fazlaysa evet dedim tamam bakalım ama genede çatı muanesi yapalım eğer açılman varsa deneriz dedi peki dedim neyse baktı sırtı aynı dedi kilosu ama değişebilir 3buçuk ölçmüşümdür 3 kilo doğar dedi. Neyse kilosunuda 3600 ölçtü ama ben anladım az ölçtü ben sezaryen diye diretmiyim diye. Dedimki geçen hafta 3buçuktu 100 grammı almış dedim oda göbek kısmını yanlış ölçtüm galiba dedi neyse alttan bakalım bide dedi baktı tabi ben kastım kendimi ah uh dedim sezaryen yapmak bencede mantıklı buna bile dayamamadın dedi gülerek zaten açılmamda yokmuş haftaya Perşembeye gün verdi ❤
Bende aynı durumdayım bebiş hem haftası önde gelişim ve kilo olarak hem boynuna kordon dolanmış doktorum normal deneyelim diyor çatı muayenesi yapıp
Bende düşündüm riske atmak istemedim yarın sezeryan istediğimi söyleyeceğim
Hayırlı olsun canım.
Sağlıkla gelsinler geri sayım başladı sende de

Mikan

5.Gün 7dk
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2018
2.504
3.627
Azaldıkça mi başlıyor arttıkça mi anlamadım
Benim dr azaldıkça başlıyor değer dedi

Geçen hafta 3 dü bu hafta 2

Anlamadım birsey 😐😐😐
Seninki açıklık değil cnm o tıkaç dediğimiz şeyin kalınlığı sanırım. Çünkü 1,5 açıklıkla Benim suyum gelmişti

Mikan

5.Gün 7dk
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2018
2.504
3.627
@Bitttter yakın mıyız cidden 🤓🤓 victoryvivi victoryvivi eveeeet ben de Bursalıyım😍 bu arada seninki açıklık değil serviks uzunluğu galiba ama onun azalmasının ardı da zaten açılma yani ben öyle biliyorum 😉
Mikan Mikan evet Bursa çok içli söyledin Bursa mı diye 🤭 doğum yaklaştıkça gerginlik olması normal bence daha hassas oluyoruz daha kolay arızaya bağlıyoruz şimdiden böyleyiz bakalım lohusalıkta nasıl olacaz 🤪😣
Bursa da okudum burnumda tütüyor 😪 evet sinir stres ağlama isteği hat safhada 😬😅

karamelim

Guru
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
1.099
931
Eşime diyorum ki biri beni iftara çağırsa fakire yemek vermiş kadar sevap kazanır bence. Yemek yapmaya mecalim yok ama şöyle çorbası salatası ana yemeği pilavı herşeyi tastamam masaya oturmayı çok istiyorum. Dışarda da en son hamburgerden midemi bozunca dışarı iftara da gidemiyoruz korkudan. E bi de gutbetteyiz tanıdık vs yok.

Feeling07

Bal oğluşum 🥰🍯
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2011
4.988
5.388
Bende aynı durumdayım bebiş hem haftası önde gelişim ve kilo olarak hem boynuna kordon dolanmış doktorum normal deneyelim diyor çatı muayenesi yapıp
Bende düşündüm riske atmak istemedim yarın sezeryan istediğimi söyleyeceğim
Hayırlı olsun canım.
Sağlıkla gelsinler geri sayım başladı sende de
Canım hiç riske atma derim istersen çatı muanesi ol ben hiç olmak istemiyodum boşuna canımı yakmıyım diye ama olmasaydım acaba açılmam varmıydı diye merak ederdim hep ama şimdi açılmam hiç yokmuş içim daha rahat her konuda normale zıt bende saygı duyuyorum bebeğime nasıl gelmek isterse öyle gelsin bebeğim❤

Yukarı Alt