Popüler Konu 2019 Haziran Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    296

Feeling07

Bal oğluşum 🥰🍯
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2011
4.988
5.388
Eşime diyorum ki biri beni iftara çağırsa fakire yemek vermiş kadar sevap kazanır bence. Yemek yapmaya mecalim yok ama şöyle çorbası salatası ana yemeği pilavı herşeyi tastamam masaya oturmayı çok istiyorum. Dışarda da en son hamburgerden midemi bozunca dışarı iftara da gidemiyoruz korkudan. E bi de gutbetteyiz tanıdık vs yok.
Kıyamam ya çok üzüldüm şuanda 😕 keşke yakın olsakta ben çağırsam seni allahtan yemek yapmayı seviyorumda dört dörtlük yemeğimi yapıyorum senide çağırırdım nolucak☺

aysegul34

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2011
3.202
625
Günaydın kızlar gebeligimin başından beri aynı doktora gittim doktorum raporluymus 1 ay sonra gelecekmiş mecburi başka doktora gitmem gerekecek devlete gidiyorum başka doktor bakar inşallah bugün gideceğim 1 ay oldu neredeyse gitmeyeli kontrole
canim sen gene iyi devlette aynı doktora gidebilmişsin ben 3 defa aynı gidebildim sonra hep farklı farklı denk geldi
Hamilelik günlüğümde 39. Hafta yazması:KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:
Kese göründü
Kalp atışını duyduk
Ikili test sonucu nasıl
Cinsiyeti ne acaba
Sağlıklı mı
Yüzünü gösterecek mi
Derken derken buralara geldik resmen
Şükürler olsun 🧿
Inşallah sağlıkla kucağımıza alırız hepimiz
bende ne isim olursa olsun burayı okumayı hiç kaçırmıyorum en yakın arkadaşlarımdan haber bekler gibi :)) en son 4 haftalikti zaman nasıl geçecek diyordum şimdi sizlerden haber aldıkça bir kalp çarpıntısı oluyor :))
Evet canım hayırlısıyla inşallah☺
canim hayırlı olsun sende tarih almışsın maşallah bizde senle aynı gidiyorduk sen benden önce doğum yapican sanırım. Benim de haftaya çarşamba perinotoloji randevum var o belirleyecek sanırım doğum şeklini. Yarında normal kontrol var bakalim bizim tosuncuk ne kadar olmus:))
Kızlar bebeğim yine dönmemiş 2920 kilosu 49 cm
Haftaya kadar bekleyip yine dönmemiş olursa gün verecek doktorum 😊
Canim hayırlısı olsun son dakika döner inşallah . Dönmezse bile sende bebis te sağlıklı bir şekilde sezeryan olup hemen ayağa kalkarsın inşallah

sandyy

#HerşeyÇokGüzelOlacak
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2006
822
557
Canım hiç riske atma derim istersen çatı muanesi ol ben hiç olmak istemiyodum boşuna canımı yakmıyım diye ama olmasaydım acaba açılmam varmıydı diye merak ederdim hep ama şimdi açılmam hiç yokmuş içim daha rahat her konuda normale zıt bende saygı duyuyorum bebeğime nasıl gelmek isterse öyle gelsin bebeğim❤
Yok canım olmak istemem sanırım direk karar verip sezeryan istediğimi soyleyecegim
Hatta geçen hafta söyledim riske atmasak diye doktoruma haftaya çatı muayenesi yapalım ona göre bakalım boynunda kordon normal doğum yapilir stres yapma demişti normal doğum yanlisi bir doktor.
Bende bu bir hafta düşündüm taşındım riske atamam.

freyahel

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2017
5.771
6.500
F freyahel fotoğrafla ilgili konuşmuşsunuz canım, ben hamilelik çekimi Doğum anı çekimi, ilk muayenesi, odaya gelişi falan sonra da 2. Gün çekimi için 1 büyük 2 küçük albüm 1500 tl ye anlaştım. Fiyat nasıl sence? Senden ne kdr istiyorlar? Doğum anı ve 2. Gün çekimi albümsüz 400 tl hamile dış çekimide albümsüz 500 tl

Ben memurum canım adliyede. 32. Haftada çalışabilir raporu aldm. Sonra rahatsızlandım ve Perşembe Cuma için 2 gün rapor aldım. Bir sonraki hafta Salı günü 33. Hafta çalışamaz aldım. Aldığım 2 gün rapor iznini aktarmadılar. Sadece 5 gün aktardılar Doğum sonrasına. Pis cimriler😂
Bende hamile cekimi yok.
Sabah gelecek hastanede cekim.dogum ani cekimi.bebegin ilk anlari.sonra odada ilk emzirme vs.ertesi gun yine gelecek cekirdek aile pozlarimiz.isimli cicilerini giydiricem.fotogracci konsept kiyafet ve fon getirecek onlarla yeni dogan cekimi yapacak bebege.yine ailece cekim.600 fotograf flash bellekte 30 tanesi secicem kutlu buyuk album poster vs vs.800 tl

Aytenazmi

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2017
3.201
2.333
https://aysetugbasengel.com/emziren-anne-diyeti-ornek-diyet-listesi/
Kızlar bakın ne buldum açamayan olursa.sayfayı kopyalıycam haftada yarım kilo ile bir kilo arası veilebiliyormuş birde süt yapan ve sütü kesen yiyecekler de verilmiş örnwk bir haftalık piste yapılmış aç kalmdan sütü de artürarak diyet yapmak mümkünmüş ödem atarken hızla kilolardan kurtulalaım inşaAllah birde emziren anneler daha çabuk kilo verirmiş ve sık emzirmek gerekiyormuş

Yukarı Alt