Popüler Konu 2019 Haziran Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    296

Feeling07

Bal oğluşum 🥰🍯
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2011
4.988
5.388
canim sen gene iyi devlette aynı doktora gidebilmişsin ben 3 defa aynı gidebildim sonra hep farklı farklı denk geldi
bende ne isim olursa olsun burayı okumayı hiç kaçırmıyorum en yakın arkadaşlarımdan haber bekler gibi :)) en son 4 haftalikti zaman nasıl geçecek diyordum şimdi sizlerden haber aldıkça bir kalp çarpıntısı oluyor :))
canim hayırlı olsun sende tarih almışsın maşallah bizde senle aynı gidiyorduk sen benden önce doğum yapican sanırım. Benim de haftaya çarşamba perinotoloji randevum var o belirleyecek sanırım doğum şeklini. Yarında normal kontrol var bakalim bizim tosuncuk ne kadar olmus:))

Canim hayırlısı olsun son dakika döner inşallah . Dönmezse bile sende bebis te sağlıklı bir şekilde sezeryan olup hemen ayağa kalkarsın inşallah
Hayırlısı olsun canım inşallah 39a giricem tam haftaya doktor daha fazla bekleyemeyiz sezaryen için dedi bende kabul ettim

smyy58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2013
620
420
Yok canım olmak istemem sanırım direk karar verip sezeryan istediğimi soyleyecegim
Hatta geçen hafta söyledim riske atmasak diye doktoruma haftaya çatı muayenesi yapalım ona göre bakalım boynunda kordon normal doğum yapilir stres yapma demişti normal doğum yanlisi bir doktor.
Bende bu bir hafta düşündüm taşındım riske atamam.
[/QUOTE. Cati muayenesimi olmak istemiyosun normal dogummu anlayamadim tam

Feeling07

Bal oğluşum 🥰🍯
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2011
4.988
5.388
Fotograf mevzusu olmus.ben de araştırdım cok para istiyolar.Sonucta herkes bütçesine gore yapiyor biseyler.
Beyaz bir elbise aldim. Baya da bi hamile fotosu inceledim.Bizim profesyonel makinemiz var. Bir arkadaştan rica ettik. Attik kendimizi dağ bayir 500 kadar foto cekildik. Içinden 10-15 kadar gayet guzel foto çıktı. Hastanede de kardesim cekecek
Begendiklerimizden bir album yapıcaz.
Bende öyle yapıcam prof Makinam var doğum öncesi ve sonrası ablam arkadaşlarım çekicek doğum anında izin yokmuş onun içinde bi kızla anlaştım 150 lira alıyomuş kabul ettim artık napıyım ilk doğduğu anıda ölümsüzleştirmek istedim🙏

Foxi

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2018
658
833
Bende öyle yapıcam prof Makinam var doğum öncesi ve sonrası ablam arkadaşlarım çekicek doğum anında izin yokmuş onun içinde bi kızla anlaştım 150 lira alıyomuş kabul ettim artık napıyım ilk doğduğu anıda ölümsüzleştirmek istedim🙏
Iyi yapmissin canim. Cok dogal fotolar olmus cekildiklerimiz. Cok poz cekin secersiniz ıçinden
Bi tek fotosopu yok o da olmasin napalimmm

victoryvivi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2018
5.282
6.588
Kizlar ben

Canım bebek gelecekse geliyor. Sen bol bol dinlenmeye bak. Bence zorunlu olmadıkça hic kalkma. Yemek bulasik hicbisey. Sadece tuvalet banyo o kadar. 1 hafta kadar daha dursa yeter.
Biliyorum çok sıkıldın yat yat. Ama ha gayret birazcik daha...
Dogum stresi korkusu bak hepimizde var. Sen icini ferah tut. Hersey guzel olacak de buna inan
İnsallah hepimiz için güzel olsun 🙏🙏

tasarimcibayan

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2014
4.770
4.847
kızlarrr bir bakarmısınız aranızda memur olan var mı 32 haftadan sonra çalışabilir aldıktan sonra yıllık izin kullanabiliyormuyuz ben 2 hafta oldu çalışabilir raporunu vereli sonuna kadar çalışmak istiyorum ama arada vücudum kendini toplasın diye 2-3 gün yıllık izin alabilirmiyim işyerim olur dedi ama bir başkası da fazladan çalıştığın haftalar yanar dedi bilgisi olan var mı
Rapor alamiyorsun ama izin alabiliyorsun :)

Yukarı Alt