Popüler Konu 2019 Haziran Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    291

heyecanli_anneee

Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2019
325
274
Hayir canım halayok...böyle gidecek sanırım emmiyor sagip veriyorum...birde mesela calmabiberon aldimaz duzelsinde onunla memeye dondurcem diye ama hala istahsiz uyku sunda bile verdiğim oluyor zorla.
Anladım canım inşallah düzelme olur çok zor ya bende diyete başladım ama ne yicegimi şaşırdım çok zorlanıyorum

x hnm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2014
1.076
1.062
T Temmuz07 balım rotavirusu ücretli olduğu ve. Rutin aşıların dışında olduğu için pek bahsetmiyor sağlık ocakları, doktor reçete ediyor eczacı öyle satıyor aşıyı sonra götürüp sağlık ocağında yaptırıyorsun, özel hastaneler direkt yapıyor ama fiyat farkları ne olur bilmiyorum, ağızdan damlatıliyo zaten, önemli olan kusmamasi ilacı alinca

Islaksu34

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2018
1.625
2.735
T Temmuz07 balım rotavirusu ücretli olduğu ve. Rutin aşıların dışında olduğu için pek bahsetmiyor sağlık ocakları, doktor reçete ediyor eczacı öyle satıyor aşıyı sonra götürüp sağlık ocağında yaptırıyorsun, özel hastaneler direkt yapıyor ama fiyat farkları ne olur bilmiyorum, ağızdan damlatıliyo zaten, önemli olan kusmamasi ilacı alinca
Rota virüsünü saglik ocagi ücretsiz yapıyor
23ünde 3 aylik olucaz gün verdi bize gidicez

meningokok aşisi ucretli çocuk doktorları yapiyomuş sadece

Temmuz07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2018
865
1.015
Peki bu rota virusu aşisi neden yapılır çok önemli öi yapılması şart bir aşimi acaba hiç duymadım

Konu Sahibi Benzer konular Forum Cevap Tarih
Sm2014 Haziran Anneleri 49035
Mune Haziran Anneleri 65641
deeplydisturbed Haziran Anneleri 58716
S Haziran Anneleri 59563
pufpuff Haziran Anneleri 103540
Yukarı Alt