2019 Haziran Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    309

Temmuz07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2018
1.024
1.147
Bir kaç günden beri saat 5 ve 5.5 cıvarı uyanıyor ve resmen birdaha uyumuyor zorla uyutmaya çalişiyom nafile alişkanlıkta olursa hepten bu sattlerde uyumaz napcam bilmiyorum bense bu saatteki tatlı uykuda olmak istiyorum

karamelim

Guru
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
1.139
969
Bir kaç günden beri saat 5 ve 5.5 cıvarı uyanıyor ve resmen birdaha uyumuyor zorla uyutmaya çalişiyom nafile alişkanlıkta olursa hepten bu sattlerde uyumaz napcam bilmiyorum bense bu saatteki tatlı uykuda olmak istiyorum
Benimki de 5te mutlaka uyanıyo ama sonra geri uyuyo. Çok garip ama tam 5te sanki kıçında alarm var

LadyMorganas

Wonder woman
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
2.349
6.582
Meraba kizlarrr insallah hepiniz saglik bir dogum yaparsiniz 😊
Ben hamile kalmak istiyorum 2 yildir
Benim icin dua edermisiniz lutfen bu aşure gunu hurmetine 🙏🙏🙏 hamile olan arkadaslarin dua si kabul oluyormuş
Allah hepinizden razi olsun ♥♥♥

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-09-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 125 gün kaldı.

Bebeğinizinn Orta kulağındaki kemikler(insan vücudundaki üç küçük 3 kemik: çekiç, örs ve üzengi) ses iletimi mümkün kılmak için sertleşmeye başlıyor. Bebeğinizin dış dünya ile ilgili hiç bir deneyimi olmadığı için bebeğinizin beynine giden ses bilgileri yorumlanamaz. (Örneğin birisinin konuşması bir köpek havlaması) Sadece ses şideti bebeğiniz tarafından dikkate alınır çünkü yüksek sesler bebeğinizin irkilme refleksini tetikler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Karas87

Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2018
565
756
Meraba kizlarrr insallah hepiniz saglik bir dogum yaparsiniz 😊
Ben hamile kalmak istiyorum 2 yildir
Benim icin dua edermisiniz lutfen bu aşure gunu hurmetine 🙏🙏🙏 hamile olan arkadaslarin dua si kabul oluyormuş
Allah hepinizden razi olsun ♥♥♥
Burada hamile kalmadı sanırım herkes doğurdu😀 ama yinede ederiz tabi, tez zamanda hayırlısıyla nasip etsin Rabbim🥰♥

Yukarı Alt